Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (63/64) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: Lyolik від 19 Квітня 2013, 09:54:38 ---Щось не зрозумів, xто збирав і на що? і де?
--- Кінець цитати ---
На що не чула - коли підійшла стала свідком описаного діалогу. Ще у чоловіка запитали імена тих, хто тут проживає, щоб згадати під час служби. Але, я знаю, що православні не збирали. Тому подумала, що це накінець знов почали збирати на недобудований храм. Я можу спитати сьогодні-завтра того чоловіка, на що то збирали, якщо важливо.
Це - по вул. Б.Хмельницького
--- Цитата: Lyolik від 19 Квітня 2013, 13:40:32 ---А фальшивиx збирачів ніколи не забракне, робота така.
--- Кінець цитати ---
Та я вже так і подумала, що то щось "не чисто". Бо то навіть для самого зажерливого, але все таки служителя Бога - перебір. Тож, і справді подібно на звичайного обдирача. Бо ні на чому краще ніж на релігії не заробиш так легко і швидко :(, а ще  - на чужій біді :(.

KATRIN:

 Сьогодні  о.Мороз  просив  якомога  більше  повідомляти  знайомих , що дуже багато випадків шахрайства, щодо збору коштів на церкву.Він навіть звернувся до калушан під час запису "Християнської проповіді",аби не велися на брехунів.Я чомусь завжди дивуюся,як люди довіряють таким шахраям-це ж на церкву! :=) Якщо я захочу пожертвувати на якийсь храм,то піду до нього і ціхонько вкину в скриньку.

yaro my:

Відповідь від: 19 Квітня 2013, 18:04:23
--- Цитата: Сонечко+ від 16 Квітня 2013, 23:07:40 ---а не видурювати як в МММ. Хтось може дати і 200грн, а комусь 20грн як вам 2000грн
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: Сонечко+ від 16 Квітня 2013, 23:07:40 ---Християни-збирачі на храм, майте совість і вдячність
--- Кінець цитати ---
"Не корысти ради, а токмо волею пославшей мя..."

yurko:
А ви виділи? Який модний паркан поклали. Може щось рушиться у плані будування?

Lyolik:
Таки-да

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії