Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (61/64) > >>

Сонечко+:
Християни-збирачі на храм, майте совість і вдячність, будь-ласка! Не всі ж так заробляють і мають такі можливості як ваші Ймості! Сьогодні стала свідком такого добровільного збору. Пенсіонер-некатолик дав 40грн. Заїкувата відповідь була "ой, та то мало. Он люди по 100грн не менше дають." Пенсіонер сказав, що дасть 50грн. На що - та ж відповідь. З додаванням "я бачив там у Вас є 100грн. Може дайте мені 100грн". А в шоці, люди! Хто ж так збирає?! Та і за гривню треба дякувати, а не видурювати як в МММ. Хтось може дати і 200грн, а комусь 20грн як вам 2000грн. :unknow

yurko:
 :o :o :o

А що, то і зараз збирають? Я думав тільки на коляду

ARNI:

--- Цитата: Сонечко+ від 16 Квітня 2013, 23:07:40 --- А в шоці, люди! Хто ж так збирає?!
--- Кінець цитати ---
То наглість вищої міри. Послати таких збирачів.  :ganba

Lyolik:

--- Цитата: Сонечко+ від 16 Квітня 2013, 23:07:40 ---Християни-збирачі на храм, майте совість і вдячність, будь-ласка! Не всі ж так заробляють і мають такі можливості як ваші Ймості! Сьогодні стала свідком такого добровільного збору. Пенсіонер-некатолик дав 40грн. Заїкувата відповідь була "ой, та то мало. Он люди по 100грн не менше дають." Пенсіонер сказав, що дасть 50грн. На що - та ж відповідь. З додаванням "я бачив там у Вас є 100грн. Може дайте мені 100грн". А в шоці, люди! Хто ж так збирає?! Та і за гривню треба дякувати, а не видурювати як в МММ. Хтось може дати і 200грн, а комусь 20грн як вам 2000грн. :unknow

--- Кінець цитати ---
Щось не зрозумів, xто збирав і на що? і де?

yurko:

--- Цитата: Сонечко+ від 16 Квітня 2013, 23:07:40 ---на храм
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: Сонечко+ від 16 Квітня 2013, 23:07:40 ---Пенсіонер-некатолик
--- Кінець цитати ---
Пост від Сонечка+

Виходить десь у районі вул. Стуса, збирали на котрусь із неправославних церков.

Але дуже схоже на "фальшивих збирачів"!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії