Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (60/64) > >>

Professor:

--- Цитата: Глінтвейнович від 22 Лютого 2013, 00:56:35 ---Недавно відзвітувалися за колєду! :dopovid :o Нє ожидали? То шо,форум значитьчитається? 8)

--- Кінець цитати ---
якщо читається ,тоді я  -персона "Нон грата" в "Архистратига Михаїла " та "Володимира і Ольги"...а так би хотілось ,в однойменному храмі ,хоч раз на свій день народження побувати,який до-речі -якраз на св.Ольги...оце проходжу постійно в цей день попри фундемент ,і згадую цю могутню та відважну св. княгиню Ольгу :good

Robin z Loxli:
Вам пощастило шановний Professor що зараз не середньовіччя бо декан в той час просто би спалив Вас на  кострі як поганого єритика.    Ну якщо звіт за коляду був лиш недавно - то до звіту по зібраних коштах на храм ми певно не дочекаємо, не доживемо, незумієм його побачити, а як би хотілось.

Professor:

--- Цитата: Robin z Loxli від 22 Лютого 2013, 21:27:11 ---Вам пощастило шановний Professor що зараз не середньовіччя бо декан в той час просто би спалив Вас на  кострі як поганого єритика.    Ну якщо звіт за коляду був лиш недавно - то до звіту по зібраних коштах на храм ми певно не дочекаємо, не доживемо, незумієм його побачити, а як би хотілось.

--- Кінець цитати ---
А я ,якщо чесно-не дуже полохливий, від деякого часу...мій досвід підказує-тут все потрібно починати з нуля...завтра на 9-00 буду  в храмі св.Архистратига Михаїла на літургії-хто зі мною ? :frend

Professor:
...був в неділю на літургії,та слухав проповідь о.Михайла "Про митаря і фарисея"-думаю якось піти до нього на сповідь ,бо маю стосовно  проповіді до ноьго  декілька запитань.

ТДК:
Ну і тємка! Думати довго прийдеться що писати.......шоб не согрішити. Показували сьодні фільм про церкву св.Михаїла. Там Бігун казав, шо залитий цокольний поверх, як розумію, залитий поверх, значить накритий? На фотці - фундамент. Жаль не сказав, за скільки років.... Бо у Кропивнику - капєц! Бомба! Просто красота а не церква. Жаль, шо тут такого нема......

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії