Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (58/64) > >>

Podorognyj:
Мене не було пару днів і бачу ... тема притихла. :) Невже я пропустив звіт?  :duvno Чи всі вже змирились з тим довгобудом Бігунів? Так був звіт про будову церкви Св. Володимира та Ольги чи ні?  :dopovid

Yana:
Так, притихли. Проблема в тому, що всі дуже пасивні й не здатні на вчинок. От можна зробити такий крок- зібратись в середу(четвер.....) під білим домом чи церквою Бігуна й вимагати звіту та дій. Це вже буде хоча б щось. Не важливо прийде 3 людини чи 10. Це буде хоча б якась дія. Пописати трошки в газети й на тв, обговорити з найближчими знайомими, плакати поробити.....Зрештою, скинутись на фарбу й  замалювати написи.  Варіанти завжди є. Важливо почати

Professor:

--- Цитата: Yana від 12 Лютого 2013, 04:04:09 ---Так, притихли. Проблема в тому, що всі дуже пасивні й не здатні на вчинок. От можна зробити такий крок- зібратись в середу(четвер.....) під білим домом чи церквою Бігуна й вимагати звіту та дій. Це вже буде хоча б щось. Не важливо прийде 3 людини чи 10. Це буде хоча б якась дія. Пописати трошки в газети й на тв, обговорити з найближчими знайомими, плакати поробити.....Зрештою, скинутись на фарбу й  замалювати написи.  Варіанти завжди є. Важливо почати

--- Кінець цитати ---
Я з вами ,Яна. шкода лиш те ,що коли Бігун мене побачить-то про колір прапору забуде :good

Yana:

--- Цитата: Professor від 12 Лютого 2013, 11:56:01 ---шкода лиш те ,що коли Бігун мене побачить-то про колір прапору забуде
--- Кінець цитати ---
Чому?

Professor:

--- Цитата: Yana від 12 Лютого 2013, 12:53:06 ---
--- Цитата: Professor від 12 Лютого 2013, 11:56:01 ---шкода лиш те ,що коли Бігун мене побачить-то про колір прапору забуде
--- Кінець цитати ---
Чому?

--- Кінець цитати ---
якщо почитати всі мої пости від початку-стане ясно...  я себе показав відкрито  http://vk.com/id66373756  ...а що вже я думаю-то думаю : пояснень же від нього ми не дочекались ніяких...я би й свій перший пост відредагував та вибачився ,якщо би отець тут нас уважив своїми поясненнями

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії