Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (54/64) > >>

yurko:

--- Цитата: Глінтвейнович від 04 Лютого 2013, 13:31:38 ---Супер! може тоді поможете ще скласти приблизний кошторис вибудованого в 2000-2003 рр. фундаменту?
--- Кінець цитати ---

Та як він вам його складе???
Хіба дасте креслення фундаментів.

То вже йдуть жарти-колючки.
Але тема ж то серйозна!
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 13:46:43Оскільки фундамент справді не може вічно стояти і не руйнуватися, то треба щось з ним робити далі.
Освячене місце під будівлю храму вже не передадуть (не продадуть) комусь іншому на щось інше. Тобто там мусить бути або храм, або щось богоугодне (як Сонечко пропонувала).
У будь якому разі, навіть якщо не вдаватися до розборів "хто, що і коли роздерибанив" докінчити бодай якусь будівлю треба.
І оскільки я не уявляю, що на фундаменті величезної церкви можна побудувати одноповерховий притулок (ну бо то просто як на ровері грати у поло), то мабуть таки доведеться притиснути і змусити розпочати будівництво, а далі люди пожертвують ще, якщо бачитимуть прозорість у зборі і використанні коштів.
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 13:52:20Залишиться правда питання довіри. Тобто чи довірить громада добудовувати той храм і потім у ньому правити, тому ж священнику, але то вже справа громади.
А от фундаменти з матюками, що руйнуються практично у самому центрі, а літом там ще й гаддя всяке множиться, коли дощі рясні - то вже не лише справа греко-католицької громади, то вже справа громади міста!

yurko:
Може трохи не зовсім в тему, але гарна ілюстрація стану речей у церкві.

http://kalush.info/page/v-ugkc-zjavilisja-rozkolniki-gotovi-buti-vigidnimi-vladi-dokumenti

Сонечко+:

--- Цитата: yurko від 04 Лютого 2013, 13:56:29 ---І оскільки я не уявляю, що на фундаменті величезної церкви можна побудувати одноповерховий притулок
--- Кінець цитати ---
Я більше мала на увазі те, що писала раніше:
--- Цитата: Сонечко+ від 21 Січня 2013, 00:22:00 ---наприклад, школу Божого Закону та їдальню для бідних з кімнаткою гуманітарної допомоги. Бо на притулок для безпритульних  також думаю не вистачить коштів.
--- Кінець цитати ---
Але варіанти можуть бути різні, лиш би було бажання зрушити будівництво з мертвої точки.
Перший крок - форум, другий - КМТ - розголос велика сила, а люди наші небайдужі...

DVania:
Перепрошую може трохи не в тему.Сьогодні на 1+1 о 22.20 програма "Гроші",обіцяють розказати хто дарує мерседеси священникам.

Professor:

--- Цитата: yurko від 04 Лютого 2013, 17:55:50 ---Може трохи не зовсім в тему, але гарна ілюстрація стану речей у церкві.

http://kalush.info/page/v-ugkc-zjavilisja-rozkolniki-gotovi-buti-vigidnimi-vladi-dokumenti

--- Кінець цитати ---
...а що там про церкву взагалі ?-там все про владу і гроші ,раз до нардепа ці підгірчани звернулись

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії