Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (52/64) > >>

Гикач:

--- Цитата: Podorognyj від 03 Лютого 2013, 04:46:44 ---Здається там просто не поділили місце під забудову
--- Кінець цитати ---
Це як ? ану подробніше поясніть , як то  місце не поділили ?

qwed:
Красиві церкви вибудувались за цей період  :), нам немає чим похвалитись  :'-( . Я нерозумію як нічого такого глобального не створити за ці роки і мати величезний борг за опалення в церкві  :(.Можна собі уявити який ресурс коштів кудись собі імігрував , але правельніше напевно що буде що він і досі імігрує. Ну , аможе отець Бігун хоч на депозит десь поставив ?  Та колись після служби вийде до громади тай відзвітується що не все так погано ? :dopovid

Сонечко+:

--- Цитата: Глінтвейнович від 02 Лютого 2013, 12:08:05 ---По-любому, більше, і ще тоді не пішло стільки народу в свідки Єгови, не пішли по інших конфесіях, до Православних стільки не пішло  "бо там тепліше".     Корочше гроші тоді так точно не жаліли як тепер, я і писав, чкільки жертвували мої родителі  , але то таке , жертвували еа Церкву. Видать точно будували її не для прослави Бога, а як робочі місця для сімї?
--- Кінець цитати ---
По-перше, жертвували не лише католики, а й православні, яким було уже "тепліше" і нерелігійні люди яким ще було "холодно".
По-друге, я уже писала - ті люди, цим зробили благо для своєї душі і тому можна рахувати, що ті кошти не пропали.
По-третє, я підтримую ДВаню - тут тема набула розголосу і знайшла небайдужих однодумців. Тепер пора громаді уже "вживу" спитати у "винуватців" віч-на-віч.
А по-четверте, може варто "відпустити минуле"? Бо уже і так ті кошти не повернеш. І не так вимагати звіту, бо ясно ж усім куди ті кошти потрапили. А поговорити зі священниками по душам, без осуду, з розумінням і смиренням, але з вірою і надією у серці, що до пастви прислухаються, усвідомлять свої помилки (думаю уже усвідомили) і надалі у плані побудови споруд на Божу Славу буде уже все по-Божому\по совісті і відкрито. Тому що служителі Богу знатимуть, що з цього часу уже витрати будуть під пильним оком небайдужих прихожан.
І може хватить ділитися на католиків, на православних і на євангелістів чи протестантів? Це все штучний поділ. А всі ми християни!
Мене, як калушанку і християнку і справді порадувало б (знову ж повторююсь - згідна з Дотором Максом і ДВанею) не так поява нового величного храму-споруди як якийсь благодійний заклад, якого НЕ МАЄ ПОКИ ЩО У МІСТІ. Може і справді зробити щось вагоме для безпритульних\самотніх\мало(чи взагалі не-)забезпечених\тих хто заплутався у цьому житті? Думаю, на таку справу знов не пожалкують своїх пожертв не лише католики, а й уся християнська\та нерелігійна громада Калуша. Давайте допоможемо звести у рідному\ до щему у грудях любимому місті заклад, де не лише можна послухати духовне слово, а й побачити та відчути у дії його призначення\прояв Божої та людської любові та турботи.
 
--- Цитата: qwed від 03 Лютого 2013, 11:25:11 ---Красиві церкви вибудувались за цей період
--- Кінець цитати ---
Нехай вона буде не красивою і не величною, але спорудою "Живого Бога".

Гикач:
Щойно з святою водою приходив "духовний лідер Талібану" отець Василь Бігун і мушу сказати що я приємно вражений , від нього ісходить духовність , демони тікають , привиди зникають , таким і має бути справжній ксьондз. Не думаю що така особа може бути корумпованою. Храм швидше за все недобудований тому , що грошей не вистачило

nirvana:
Прочитавши відгуки що до будівництва церкви Володимира і Ольги я згідний що це цікава тема. В мене є ідея. Давайте всі дописувачі та кому не байдужа доля згуртуємось, та сформуємо комітет з благословення Божого продовжимо будову цього храму.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії