Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (6/64) > >>

Podorognyj:
скільки був у Калуській греко-католицькій церкві Св.Михаїла, то й не помічав особливої діяльності церковного комітету (хіба лиш збір пожертв на службі). А так складається враження, що комітет лиш формальний на папері і ніякої авторитетної влади він не має. Натомість заправляє всім декан Бігун. А куди? скільки? й на що? коштів виділилось ніхто не знає... нажаль.


--- Цитата: Speranza від 16 Січня 2013, 12:49:42 ---Священники на парафії можуть змінюватися, а громада залишиться. Це більше усвідомлюють церковні громади в селах, бо розуміють, що це їхня церква (церква села), а не священника.
--- Кінець цитати ---


В селі бабуся так і розказувала: комітет висуває пропозицію і разом з священиком, або й цілою громадою радяться і вирішують церковні питання. Так має бути в ідеалі, але в Калуській парафії такого не спостерігається... нажаль.

Відповідь від: 16 Січня 2013, 13:24:54Всім заправляє Бігун (недарма кажуть, що церква Бігуна), а ціни на відправи ставить європейські!

--- Цитата: americano від 16 Січня 2013, 13:15:29 ---Казав був в церкви так сердито давно ... та що ви копийки кидаете,кидайте паперови.
--- Кінець цитати ---
це так постійно - мало і мало. А де ж те все дівається? Щось не видно  :offense

ARNI:

--- Цитата: Podorognyj від 16 Січня 2013, 13:29:35 ---Цитата: americano від Сьогодні в 13:15:29
Казав був в церкви так сердито давно ... та що ви копийки кидаете,кидайте паперови.
це так постійно - мало і мало. А де ж те все дівається? Щось не видно
--- Кінець цитати ---
Як де? На потреби свої.
Бачив як син Бігуна в Фуршеті розраховувався за покупки - ціла купа по 1-2 грн.
Відповідь від: 16 Січня 2013, 13:36:17
--- Цитата: Yana від 16 Січня 2013, 09:25:00 ---А я думаю - де вони взяли стільки коштів. Людський ресурс був, але ж не настільки. В нас взагалі не прийнято ходити в церкву московського патріархату.
--- Кінець цитати ---
Коштів влили там цілу хмару. Дизайнер з хімії малював проект. Знайомий з тієї ж хімії паркет там бив.  :=)
Постійно той батюшка приходить до генерального директора з проханнями, то те йому треба то те.

Podorognyj:

--- Цитата: ARNI від 16 Січня 2013, 13:39:01 ---Бачив як син Бігуна в Фуршеті розраховувався за покупки
--- Кінець цитати ---
З бідних бабусь нащибав та й на крутій тачці у...в (поїхав)  :)

Speranza:
Мені особисто дуже шкода, що не побудували церкву Святих Володимира та Ольги. З нею були пов"язані мої надії.
В мене син називається Володимир. І коли йому був майже рочок на Володимира (28 липня) ми ходили на відправу на місце майбутньої церкви. Думалося, що хоч живемо в центрі, а на іменини будемо щороку ходити до цієї церкви, започаткуємо для дитини таку традицію, щоб глибше відчула духовний звязок зі своїм Святим... Але потім, водити дитину на ті руїни якось не випадало. Бо що вона там навчиться?.. :unknow

Знаю, що проект будівлі погоджувався з різними установами і був досить модерним і амбіційним. Мала бути і катехизаційна школа, приміщення для зібрань, їдальня для бідних. Що далі з ним сталося, то не знаю. Можливо, вносили зміни, спростили...

From Kalush:
А хто точно знає, скільки років стоїть фундамент?, я вже не кажу про початок будови, здається мінімум десятиліття. Все ж думаю, багато років, але цікаво скільки???
Бо біля "Барвінку" вже давно збудована і діє, біля "Юності" давно вже діють дві церкви, на Рубчака МП - без питань, на височанці - взагалі,квіточка, не скажеш наввіть, що там було раніше.... Я вже не кажу про дві Православні церкви КП, біля пошти і на Хмельницчького...значить можна! не всім же помагав Чмихалов? :unknow
Тема як на мене - резонанс, і про неї давно треба говорити, принаймі вияснити, в чому причина, і куди дівати "освячений" і осквернений бетон. :( Місто одні храми прикрашають, а ця -  :duvno

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії