Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (49/64) > >>

Глінтвейнович:

--- Цитата: pomichnyk_ua від 01 Лютого 2013, 23:15:03 ---

, ,
--- Цитата: pomichnyk_ua від 01 Лютого 2013, 23:15:03 ---
--- Цитата: Podorognyj від 16 Січня 2013, 19:28:06 ---А в районі? Доводилося бути проїздом через Верхню (відкрили недавно нову церкву). Не знаю на якій стадії готовності в Кропивнику нова, теж досить велика, церква (а починалися будови з калуською майже разом!!!) - проте раніше бачив, що була перекрита і поштукатурена. В Сівці-Калуській - дві!!! греко-католицькі церкви - спромоглися.
--- Кінець цитати ---

На підтвердження цих слів, хто не бував у тих селах, даю можливість глянути на фото новозбудованих церков. Знайшов в своїй колекції - нові церкви на фоні старих (люблю фоткати пам"ятки архітектури).
Прочитав цю тему - заставляє задуматись... :dopovid Порівняйте фото фундаменту в першому пості і ... мої фото!!!  :)

  2000-2011 рр. будови (вже діюча)

  2000 р. - початок будови (йде до завершення)

 а роки початку будови здається збігаються
--- Цитата: Глінтвейнович від 16 Січня 2013, 19:53:24 ---Якщо не помилюся, то десь 15 років
--- Кінець цитати ---

Різницю помічаєте?  :) :) :) Церкви ж не маленькі, а села - не великі!

--- Кінець цитати ---

--- Кінець цитати ---
Разом якось контрастніше  :( Від Кропивницької будови я в шоці  :o, а вона діюча?, та й яке то має значення? БОМБА!
[/quote]


 а роки початку будови здається збігаються
--- Цитата: Глінтвейнович від 16 Січня 2013, 19:53:24 ---Якщо не помилюся, то десь 15 років
--- Кінець цитати ---

Різницю помічаєте?  :) :) :) Церкви ж не маленькі, а села - не великі!

Ото ж бо!
Народ, прикиньте таке:
у 2000 році ідалі не було церков УГКЦ Калуші ніяких, крім Св.Михаїла, Загірря, Хотінь. Іншими словами уявляєте, яка була концентрація грекокатоликів в центрі? По-любому, більше, і ще тоді не пішло стільки народу в свідки Єгови, не пішли по інших конфесіях, до Православних стільки не пішло  "бо там тепліше".  :duvno :duvno :duvno Корочше гроші тоді так точно не жаліли як тепер, я і писав, чкільки жертвували мої родителі  :(, але то таке , жертвували еа Церкву. Видать точно будували її не для прослави Бога, а як робочі місця для сімї?
Якшо такі села в скільки раз менші за Калуш сотворили таке, то шо заважало таке сотворити в Калуші. Нічо на голову після цього не приходить? Ще поговорю з батьками, буде час, все підсумуЮ, проаналізую. Вони в ШОцІ від фоток! ССпасибі тобі pomichnyК, хто б ти не був  :bouquet:.Краще один раз побачити.

Відповідь від: 02 Лютого 2013, 11:53:22І ще: цю каплилицю, що зараз стоїть на Лесі Українки, по неперевірених джерелах, але я їм вірю, будували за гроші віділені з бюджету міста, а не з жертвуваних, як я думав до тепер, чому і був спокійний, що хоть шось!

Podorognyj:

--- Цитата: Глінтвейнович від 02 Лютого 2013, 12:08:05 ---І ще: цю каплилицю, що зараз стоїть на Лесі Українки, по неперевірених джерелах, але я їм вірю, будували за гроші віділені з бюджету міста, а не з жертвуваних, як я думав до тепер, чому і був спокійний, що хоть шось!
--- Кінець цитати ---

Оце ж бо й воно, що хоть шось, але цю каплицю поставили десь аж в 2008 р. (чи хтось пам"ятає точну дату?), а чому не одразу ж після початку будови? А до того стільки часу правили під хрестом, як первісні християни.


yaro my:

--- Цитата: Глінтвейнович від 02 Лютого 2013, 12:08:05 ---Церкви ж не маленькі, а села - не великі!
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: yaro my від 04 Листопада 2011, 19:43:50 ---"...ритуал вынуждает обычных людей строить высокие церкви — эти монументы собственной важности."
Карлос Кастанеда "Сила Безмолвия"
--- Кінець цитати ---

DVania:
Шановне панство ,ті кого ця тема хвилює.А може вам варто було б організувати якусь ініціативну групу і звернутися наприклад на наше телебачення з проханням влаштувати вам зустріч в прямому ефірі з отцями .До речі деякі працівники калуського тб є нашими форумчанами.

Podorognyj:

--- Цитата: DVania від 02 Лютого 2013, 14:27:27 ---
--- Кінець цитати ---

Дякую, DVania. Слушна пропозиція - варто розглянути.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії