Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (48/64) > >>

Professor:

--- Цитата: DVania від 31 Січня 2013, 22:01:54 ---Хіба у "церкві Бігуна"тільки 70-и літні бабусі?дивно.Я поясню вам особисто,щоби у вас не виникали хибні уявлення.Я  не маю жодного відношення до тієї церкви і того священника і мені по великому рахунку ця тема цікава чисто гіпотетично.Якщо вам це питання є наболілим і ви хочете вияснити куди пішли напевно і ваші гроші.То це цілком слушно і думаю маєте на це повне право.Але вести тут на форумі розмови один з одним це нічого не дасть.Запросіть сюди на форум того священника ,або в якись інший спосіб звяжіться з ним .Щоби і він міг сказати своє слово.Якщо ж він тут буває під ніками чи ніком (як дехто натякає) і замість чітко дати відповідь починає філософію розводити то це як мінімум його не красить.А взагалі на мою думку це спочатку мало б вирішуватись в самій церкві і лише якщо це безрезультатно тоді на загал.   

--- Кінець цитати ---
...мало-би ,та не виходить.І ми тут не філософію розводим , а вивчаємо громадську думку : можливо більшості простих людей та свідомим християнам така ситуація цілком прийнятна чи до вподорби (як і отцям парафії Архистратига Михаїла та св.Володимира та Ольги).Хто  його знає що в серцях людей-всі ж мовчать та  кивають похиленими головами ,мовляв -не треба виносити бруд з дому назовні. Та й отці впираються ,як отой Білл Клінтон в скандалі з Монікою -фундамент же нікуди не сховаєш ,але можна все просто тупо заперечувати та приховувати...

pomichnyk_ua:

--- Цитата: Podorognyj від 16 Січня 2013, 19:28:06 ---А в районі? Доводилося бути проїздом через Верхню (відкрили недавно нову церкву). Не знаю на якій стадії готовності в Кропивнику нова, теж досить велика, церква (а починалися будови з калуською майже разом!!!) - проте раніше бачив, що була перекрита і поштукатурена. В Сівці-Калуській - дві!!! греко-католицькі церкви - спромоглися.
--- Кінець цитати ---

На підтвердження цих слів, хто не бував у тих селах, даю можливість глянути на фото новозбудованих церков. Знайшов в своїй колекції - нові церкви на фоні старих (люблю фоткати пам"ятки архітектури).
Прочитав цю тему - заставляє задуматись... :dopovid Порівняйте фото фундаменту в першому пості і ... мої фото!!!  :)

  2000-2011 рр. будови (вже діюча)

  2000 р. - початок будови (йде до завершення)

 а роки початку будови здається збігаються
--- Цитата: Глінтвейнович від 16 Січня 2013, 19:53:24 ---Якщо не помилюся, то десь 15 років
--- Кінець цитати ---

Різницю помічаєте?  :) :) :) Церкви ж не маленькі, а села - не великі!

Lyolik:
 :o :o :o :o :o :o

ARNI:

--- Цитата: pomichnyk_ua від 01 Лютого 2013, 23:15:03 ---Церкви ж не маленькі, а села - не великі!
--- Кінець цитати ---
В Кропивнику величезна.

Lyolik:

--- Цитата: Podorognyj від 16 Січня 2013, 00:12:09 ---, ,
--- Цитата: pomichnyk_ua від 01 Лютого 2013, 23:15:03 ---
--- Цитата: Podorognyj від 16 Січня 2013, 19:28:06 ---А в районі? Доводилося бути проїздом через Верхню (відкрили недавно нову церкву). Не знаю на якій стадії готовності в Кропивнику нова, теж досить велика, церква (а починалися будови з калуською майже разом!!!) - проте раніше бачив, що була перекрита і поштукатурена. В Сівці-Калуській - дві!!! греко-католицькі церкви - спромоглися.
--- Кінець цитати ---

На підтвердження цих слів, хто не бував у тих селах, даю можливість глянути на фото новозбудованих церков. Знайшов в своїй колекції - нові церкви на фоні старих (люблю фоткати пам"ятки архітектури).
Прочитав цю тему - заставляє задуматись... :dopovid Порівняйте фото фундаменту в першому пості і ... мої фото!!!  :)

  2000-2011 рр. будови (вже діюча)

  2000 р. - початок будови (йде до завершення)

 а роки початку будови здається збігаються
--- Цитата: Глінтвейнович від 16 Січня 2013, 19:53:24 ---Якщо не помилюся, то десь 15 років
--- Кінець цитати ---

Різницю помічаєте?  :) :) :) Церкви ж не маленькі, а села - не великі!

--- Кінець цитати ---

--- Кінець цитати ---
Разом якось контрастніше  :( Від Кропивницької будови я в шоці  :o, а вона діюча?, та й яке то має значення? БОМБА!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії