Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (47/64) > >>

DVania:
Мабуть це все трішки не правильно.На форумі підняли тему,вимагаєм звіту і тут  же не бачачи того звіту звинувачуємо.Я не католик і не захищаю нікого ,але мабуть якби ці ж священники знали ,що тут виникло таке питання то сподіваюсь якось би відреагували.А то якась гра в одні ворота. :unknow
Відповідь від: 31 Січня 2013, 16:09:05І взагалі ця тема мене зацікавила тільки тому ,що я калушанин,а так взагалі то такі питання мали б піднімати прихожани  тієї церкви і вирішувати якось собі їх.

Podorognyj:
Озвучені питання в сторону Роберта та Олени. Реакції - нуль! Хоча Олена й моніторить сайт!  :) Нема що сказати?

Professor:

--- Цитата: DVania від 31 Січня 2013, 16:12:20 ---І взагалі ця тема мене зацікавила тільки тому ,що я калушанин,а так взагалі то такі питання мали б піднімати прихожани  тієї церкви і вирішувати якось собі їх.

--- Кінець цитати ---
...під прихожанами ти маєш на увазі 60-70ти літніх бабусь ?-це вони мають піднімати такі питання ?

DVania:
Хіба у "церкві Бігуна"тільки 70-и літні бабусі?дивно.Я поясню вам особисто,щоби у вас не виникали хибні уявлення.Я  не маю жодного відношення до тієї церкви і того священника і мені по великому рахунку ця тема цікава чисто гіпотетично.Якщо вам це питання є наболілим і ви хочете вияснити куди пішли напевно і ваші гроші.То це цілком слушно і думаю маєте на це повне право.Але вести тут на форумі розмови один з одним це нічого не дасть.Запросіть сюди на форум того священника ,або в якись інший спосіб звяжіться з ним .Щоби і він міг сказати своє слово.Якщо ж він тут буває під ніками чи ніком (як дехто натякає) і замість чітко дати відповідь починає філософію розводити то це як мінімум його не красить.А взагалі на мою думку це спочатку мало б вирішуватись в самій церкві і лише якщо це безрезультатно тоді на загал.   

Podorognyj:

--- Цитата: DVania від 31 Січня 2013, 16:12:20 ---На форумі підняли тему,вимагаєм звіту і тут  же не бачачи того звіту звинувачуємо... мабуть якби ці ж священники знали, що тут виникло таке питання то сподіваюсь якось би відреагували. А то якась гра в одні ворота. не знаю
--- Кінець цитати ---
  
    Я більш ніж впевнений, що отці знають про даний форум і всі питання, котрі тут піднялись ( Robert та Олена - явно вони, або хтось з їхнього оточення!). Спочатку наболіле вилилось на сайті церкви Св. Арх. Михаїла. Проте священики проігнорували звернення парафіян і уникнули щирих та правдивих відповідей на поставлені питання. Питання ставились - відповідей не було. Це ж був офсайт парафії? Потім форум на церковному сайті прикрили - прикро за такий злісний ігнор. Після цього тема перекинулась на даний форум і отримала широкий розголос та підтримку калушан. Виявляється багато людей неодноразово задавало собі питання стосовно побудови храму Св. Володимира та Ольги, стосовно ситуації в церкві Св.Арх. Михаїла (жахливий стан туалетів!!!, закладений фундамент під резиденцію /чи що інше?/ - черговий довгобуд! недостатнє тепло, страшне тафтингове покриття підлоги, ремонтні недоробки /не перекриті малі куполи на передній стіні, відсутній хрест на дзвіниці/ та ін.) - і це все на фоні постійних заяв зі сторони декана про нестачу коштів. Хоча бачимо, що кошти збираються немалі - знаємо поважних людей, які щиро жертвують немалі суми на церкву. Повертаючись до раніше сказаного, ТО ДЕ Ж ТІ КОШТИ? КУДИ ВОНИ ПІШЛИ ТА В ЯКІЙ КІЛЬКОСТІ? - відповіді нема!  
    Якщо декану важко самому скласти фінансово-господарський звіт та озвучити його перед громадою, можливо зробимо це разом?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії