Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (46/64) > >>

Professor:

--- Цитата: Robert від 30 Січня 2013, 16:15:23 ---Не вам судити!!! :agree
Краще своє життя проаналізуйте

--- Кінець цитати ---
А хто тут кого судить ?-є наприклад, канон 309 ,в якому чітко пише :"Настоятель церкви під владою місцевого Ієрарха і з дотриманням законних статутів і набутих прав повинен дбати про те, щоб Божественна Літургія, святі тайни і церковне правило відслужувались у церкві згідно з приписами літургічних книг і права, сумлінно виконувались зобов'язання, дбайливо управлялось церковне майно, приділялась увага літургічному посуду, реставрації й оздобленню сакральних будинків, щоб не відбувалось нічого, що не личить святості місця та пошані, належній домові Господньому." Все ,що виділене грубим шрифтом було грубо порушене священником ,відповідальним за парафію св. Володимира та Ольги.
Тут ніякого осуду-тільки констатація факту. І ще інший :
Кан. 1028 –    § 1. Кожний управитель церковного майна зобов'язаний виконувати свої обов'язки із старанністю доброго господаря.
   § 2. Отже особливо він повинен:
    1-е - дбати, щоб довірене його опіці церковне майно ніяким чином не пропало або не зазнало ніякої шкоди, укладаючи з цією метою, в разі потреби, страхові договори;...

Хіба не через недбалість господаря парафії св. Володимира та Ольги відбулось осквернення фундаменту храму-і не треба прикриватись недостатністтю коштів : за час відстою цього фундаменту   в нашому місті виріс вже не один храм і то не малий ...факти ,як-то кажуть : річ уперта

Lyolik:
Шановний ДДк вищевказане , а саме
--- Код: ---він служить Богу, він пастир і буде відповідати перед Господом за паству
--- Кінець коду ---
, це цитування ньюромана з теми "Баптизм". Я перепрошуюсь за свій непрофесіоналізм в користуванні форумом. А ще, для цієї теми я деякі речі корегував для цієї теми, а саме:Одне тільки не розумію, якщо служиться Богу, значить інший Пан (в даному випадкуМамона)  ненавидиться. Бо написано, що не можна служити двом панам.
Суд Богові віддати, але й виконати слова Ісуса "Судіть судом справедливим"
Думки про покаяння перед паствою і служіння Одному Богу і Суд справедливий не змінюю. Я той самий  :), ще раз вибачте за кашу (несмачна) :-[ :-[ :-[

DVania:
Знаєте в моєму розумінні священник від Бога,це людина особлива.Це людина яка встає зранку і лягає спати з думкою що ще можна зробити для ближнього свого,як ще прислужитися Богу.Як  допомогти сиротам,інвалідам, людина яка б раділа кожному хто навернувся до Бога.В цій же темі від священника хочуть звіту,розповідають про ціни на похорон і таке інше.На мій погляд такі служителі більше подібні на бізнесменів,навіть ні ,не так,на спекулянтів.Це як казав персонаж одного комедійного серіалу "прескорбно".
Багато хто пише,що ходить до Церкви ,а не до священника.Нехай ,але і церква це ж також збір людей які щиро сповідують віру в Бога,які збираються щоби підтримати один одного якщо є проблеми чи то життєві чи проблеми в вірі.Дозвольте спитати ?такими є наші церкви?бо мені приходилось бачити людей які як то кажуть прийшли відбули і пішли. І ще скажіть мені хто бажає,а чи тільки в приміщенні церкви людям треба бути  християнами? А поза приміщенням ми так само один одного підтримуємо?,ми не обманюємо?, не обважуємо,не деремо з брата у Христі три шкіри? Знаєте знову ж таки таке ходіння до церкви є самозаспокоєнням,до того ж оманливим.Бо коли в душі немає Бога то Його не замінять ні пожертви ані золотокупольні храми.І що це правда бачимо кожен день кругом.Тому від священника багато залежить.  У нього в оці не має бути ні колоди ні скалки,бо то не просто робота ,то покликання.
Відповідь від: 31 Січня 2013, 00:40:11Ой поки я писав ,то з'явилися нові відповіді.Я з телефона зараз,а то процес довгий і дратівливий  :)

Professor:
Кан. 293 – Парох нехай пам'ятає, що своєю щоденною поведінкою і турботою повинен показувати охрещеним і неохрещеним, католикам і некатоликам, приклад справжнього священичого і душпастирського служіння і давати всім свідоцтво правди і життя і, як добрий пастир, шукати також за тими, які, хоч охрещені в католицькій Церкві, але утримуються від приймання святих тайн або навіть відпали від віри.

Кан. 368 – Священнослужителі особливим чином зобов'язані до досконалості, яку Христос ставить перед своїми учнями як мету, тому що вони через свячення в новий спосіб були посвячені Богові, щоб стати здатнішими знаряддями Христа, вічного Священика, для служіння Божому народові і заодно були зразком для пастви.

Кан. 375 – У родинному житті й вихованні дітей одружені священнослужителі повинні подавати іншим вірним прекрасний приклад.

Кан. 381–    § 1. Палаючи апостольською ревністю, священнослужителі мають бути для всіх прикладом у добродійності й гостинності, особливо щодо хворих, прибитих горем, переслідуваних, вигнанців і втікачів.
   § 2. Священнослужителі зобов'язані, хіба що слушно перешкоджені, подавати допомогу з духовних дібр Церкви, особливо слова Божого і святих тайн вірним, які вчасно просять, належно підготовлені, і право не забороняє їм приймати святі тайни.
   § 3. Священнослужителі повинні визнавати і підтримувати гідність та властиву мирянам участь, яку вони беруть у місії Церкви, особливо схвалюючи різноманітні хариз-ми мирян, а також використовуючи на благо Церкви їхні кваліфікації і досвід, зокрема способами, передбаченими правом.

Кан. 385 –    § 1. Пройняте духом Христової убогості, духовенство повинно старатися простотою життя свідчити перед світом, що дбає про небесні блага, і з духовною второпністю призначати дочасні добра чесному користуваннюь майно, яке воно придбало собі через виконування церковного уряду, служіння або завдання, після забезпечення з нього свого належного утримання і виконання обов'язків власного стану повинно уділяти і передавати для справ апостоляту або діл милосердя.
   § 2. Священнослужителям забороняється займатися фінансовими операціями й торгівлею особисто або через інших чи для власної користі чи інших, хіба що з дозволу влади, визначеної партикулярним правом власної Церкви свого права або Апостольського Престолу.
   § 3. Священнослужителеві забороняється ручатись, навіть власним майном, хіба що порадившись з власним єпархіяльним Єпископом або, в разі потреби, з вищим Настоятелем.

...мені 385 особливо сподобався :good  і ще трішки  про 375 -  десь там в однокласниках є дуже цікаві фото   імості (друини) одного з наших священників-ну просто як модель :good ,але на жаль вона не знає про існування 375-го канону.

catolyk.ua:
На офіційному форумі УГКЦ знайшов дуже цікаву молитву за священиків, тому пропоную організувати вервичку в якій може взяти участь кожен бажаючий: за напоумлення наших священиків у прозорості фінансової діяльності, за те, щоб вони правильно навчали Слова Божої Істини.
Пропоную таку схему:

catolyk.ua - понеділок
.............. - вівторок
.............. - середа
.............. - четвер
.............. - п'ятниця
.............. - субота
.............. - неділя

Кожен хто виявить бажання, зобов'язується відмовити оду(або більше) вервичку в той день коли йому зручніше.
Можемо змінити наміри молитви, подавайте свої пропозиції.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії