Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (45/64) > >>

Гикач:

--- Цитата: Robert від 30 Січня 2013, 16:15:23 ---Не вам судити!!!
Краще своє життя проаналізуйте
--- Кінець цитати ---
Ще раз повторюю спеціально для вас , що судити і говорити правду то є абсолютно різні речі , та коли ви їх не розрізняєте , то продовжувати з вами спілкування не бачу сенсу.

Podorognyj:

--- Цитата: Олена від 30 Січня 2013, 14:51:52 ---ті що тут пишуть можу спорити, що ні пожертви не дають ні до Церкви не ходять а ,ящо дають то я думаю що можуть питати без проблем куди йдуть їхні пожертви прямо в вічі а не на форумі анонімно я думаю, що вам дадуть вичерпну відповідь
--- Кінець цитати ---

   Якщо, кожен з парафіян буде підходити до священика і питати про пожертвувані ним кошти на церкву? чи кошти пішли на розвиток парафії чи де вони поділись? Одне й те саме будуть питати десять, сто, п"ятсот людей... чи це не роздратує священика? Невже не простіше (як в старі добрі часи) відзвітувати самому священику перед людьми про господарсько-фінансову діяльність та життя парафії. Дати вичерпну інформацію стосовно грошових надходжень (пожертв) та витрат на утримання храму, розвиток чи побудову тощо. Про це ж записано в Канонах Церкви. То чому ж священики ігнорують ці приписи, ці закони? Зрештою церква Св.Арх.Михаїла має свій сайт, на якому й можна б було без проблем ознайомитесь з цим звітом. Чому не зробити так? Якщо все правдиво, щиро та відверто - навіщо приховувати це від громади???


--- Цитата: Lyolik від 27 Січня 2013, 01:22:49 ---Тема насправді - гаряча. Особисто для себе, для своїх рідних, оживив в памяті справи років/десятиліть минулих, Як от збирання грощей на храм, величний, статний, окрасу громади на славу Божу, як символ відродження УГКЦ, виходу з підпілля і розквіту віри. Ожили спогади про уявлення такої будівлі в такому гарному місті... Все це закінчилося гірким комком у горлі..... І....можливо, я не помиляюсь, це відсутність єдності в громаді, якій мав би належати храм, який не будують.
Побачив ще одну будівлю почату на рівні десятилітнього фундаменту біля церкви Михаїла.... Дзвінницю перекриту суперськи, але без Хреста, суперськи перекриті величні купола храму, але неперекриті дві малі бані, що біля входу....Не побачив нічого завершеного....
--- Кінець цитати ---

але коли люди звертають увагу на ці всі недоробки, то, логічно, й виникає у них питання: "Куди діваються немалі гроші, пожертвувані ними на церкву?"


--- Цитата: Podorognyj від 29 Січня 2013, 07:49:21 ---сума за оповіді, анкети і ще там щось - казали люди не 300, а 500-600 грн. То кому вірити? Людям, які платили за шлюб 500 грн., чи декану, який на проповіді озвучив 300 грн. Нестиковочка виходить.
--- Кінець цитати ---

  Чому священики (конкретніше декан Бігун) говорять одне, а роблять інше?
  Тому, що всі дивляться і ... мовчать. А "святі отці" бачать свою вседозволеність та безкарність, тому і чинять так!

Шановні Роберт та Олена. Яких ще доводів та аргументів Вам надати? Про яку обмову чи осудження ми говоримо? Це проста констатація фактів, на які духовенство, нажаль, давно перестало звертати увагу, приймаючи все як належне, забувши про своє справжнє священиче покликання, про розвиток парафії, про духовне зростання парафіян, а зосередивши свою увагу на ... лиш власному фінансовому збагаченні.


--- Цитата: Олена від 30 Січня 2013, 14:51:52 ---питати без проблем куди йдуть їхні пожертви прямо в вічі а не на форумі анонімно я думаю, що вам дадуть вичерпну відповідь
--- Кінець цитати ---

Доречі, ці всі питання неодноразово піднімались на церковному сайті - а відповідей духовенства так і не було. Чому? І що заважало отцям відповісти на своєму сайті? і тоді б не виносились ці всі питання назагал Калуша. Але може воно й добре... На все воля Божа!



Відповідь від: 30 Січня 2013, 19:33:33
--- Цитата: Олена від 30 Січня 2013, 14:51:52 ---Мені особисто все одно хто править і чим займається, чи це Бігун,чи Олександр чи Мороз чи  будь хто інший
--- Кінець цитати ---

В твердженні хто править  - всеодно згоден, різниця може бути лиш в красі співу чи мудрості проповіді, чи зовнішньому вигляді священика,
а твердження  всеодно, хто чим займається заявляє про Вашу цілковиту байдужість або нерозуміння - займатись можна й непристойними справами, які не личить робити священикам, і Ви, Олено, в цьому їм потакаєте!!!

Сонечко+:

--- Цитата: Robert від 30 Січня 2013, 10:09:00 ---а осуджувати та розпинати священиків -це ВЕЛИКИЙ ГРІХ!!!!
--- Кінець цитати ---
А не священників ;) - не гріх? Чи то - маленький гріх? :)

--- Цитата: Глінтвейнович від 28 Січня 2013, 23:59:54 ---Моя мама казала, колись Бігун і Карітас навіть проводив у Вареничній безплатні благодійні обіди!
--- Кінець цитати ---
Калушани, а може скинутися, зробити анонс і організувати для бідних такий обід? У приклад для тих, хто міг би цим займатися в межах свого покликання? Знаю, що приклад дає кращий результат ніж ображені чи гнівні слова. Я готова зробити першу пожертву для такої справи. Всі люди егоїстичні по суті своїй і водночас вони - совісні. Впевнена, що почувши про це наші священослужителі захочуть підтримати таку чудову традицію. :davay
--- Цитата: Robert від 30 Січня 2013, 10:09:00 --- що священик,дяк,паламар все повинні робити благодійно.
--- Кінець цитати ---
Не все. Люди так чи інакше несуть пожертву церкві. Але брати гроші за святі таїнства - якраз то ВЕЛИКИЙ ГРІХ, бо казав Христос: "служіть по добрій волі своїй, а не задля наживи".

--- Цитата: vover від 30 Січня 2013, 15:59:50 ---я теж іду до церкви, і мені всеодно в яку йти.
--- Кінець цитати ---
А мені не все одно. Мені важливо, щоб у тій церкві був Бог і Божа благодать. Я не вірю,що Бог не відвертає Свого обличчя від гріха. Але кожен робить свій вибір і не мені\нам судити цей вибір і сперечатись.
--- Цитата: vover від 30 Січня 2013, 15:59:50 --- і хочеш щоб ця пожертва йшла на благо церкви, а не комусь в кишеню.
--- Кінець цитати ---
Насправді пожертва - то лише для себе самого. Не важливо куди вона пішла, важливо, що ти її ДАВ, що ти тим самим підлікував душу таким умінням як ПРОСТО ДАТИ.
Так, я розумію кожного, у кого болить душа за витрачене не по призначенню. Сама така. Але, по великому рахунку - щира пожертва не вимагає звіту. (це без докору написано - так - філософські думки)
--- Цитата: vover від 30 Січня 2013, 15:59:50 ---А потім священик виступає що в них борги за світло стільки то, за газ стільки то і просить ще вкинути на погашення цих боргів.
--- Кінець цитати ---
Гг. Так перераховуйте пожертви відразу на рахунок газконтори і електромереж, щоб не спокушати вашого священнослужителя засунути їх у кишеню.(прости, Боже, за іронію, у такій темі)
--- Цитата: Гикач від 30 Січня 2013, 16:18:22 ---священнослужитель перевищує свої повноваження і чинить те що чинити не повинен , то слід приймати міри а не покривати і "підтакувати"
--- Кінець цитати ---
хороша позиція. Здається десь у Біблії уже зустрічала таке місце, що промовчати, не зупинити грішну дію - то стати співучасником її, самому згрішити. От тільки треба знати міру у "прийнятті мір".

Lyolik:
Дуже доречна цитата форумчанина
--- Цитувати (вибране) --- newroman
Як тільки мова заходить за релігійність і церкву відразу ж йже атака на священників. Навіщо та церква там же такі страшні люди ті ксьондзи, які обдирають бідних людей, а самі розкошують, що там можна навчитись доброго. Так доля правди в цьому є, бо всі ми люди і далеко не вся чоловіки ідуть, як то кажуть на ксьонза відчуваючи поклик служити Богу, але і з корисливих мотивів. І виходять з них такі батюшки через яких багато людей відвертається від Бога. Хоча якщо людина зустріла Христа всередині себе то зовсім іншими очима починає дивитися на всі речі якщо відбуваються навколо і в церкві.
Починає дивитися духовними очима на світ розуміючи той плачевний стан в якому знаходяться людина гріха і себе бачить такою же ураженою гріхом людину розуміючи, що в кожного свої спокуси.
Яким би не був священник - поганим чи добрим, він служить Богу, він пастир і буде відповідати перед Господом за паству. Ми живемо зараз у такий непростий час про який в Писанні написано, що " і вибрані спокусяться". Так є багато пастирів, що спокусилися принадами світу цього, але, як написано, давайте віддамо суд Господу. Священник є служтель Бога от хай і Бог його судить за те як він несе службу. Бо пастир відповідає і за себе і за стадо.  Священники не є посередниками, а служителями Бога яких поставив Христос починаючи з Апостолів, а вони в свою чергу ставили єпископів і священників в тих церквах які вони засновували проповідуючи слово Боже. Є багато цитат в св. Писанні про інститут священства.
І позолочують храми не священники, а прості віруючі і вдячні Богу люди, і традиція ця тягнеться ще із старозавітнього храму Соломона того першого храму Богу. Людина приносить все найкраще Богу виражаючи свою вдячність і любов до Бога.
--- Кінець цитати ---
То було  в іншій темі,"Баптизм" але припасую тут

Відповідь від: 30 Січня 2013, 23:52:37Одне тільки не розумію, якщо служиться Богу, значить інший Пан (в даному випадкуМамона)  ненавидиться. Бо написано, що не можна служити двом панам.
Суд Богові віддати, але й виконати слова Ісуса "Судіть судом справедливим"

ДДК:

--- Цитата: Lyolik від 30 Січня 2013, 23:52:37 ---Яким би не був священник - поганим чи добрим, він служить Богу, він пастир і буде відповідати перед Господом за паству
--- Кінець цитати ---
Як може поганий священник служити Богу, коли він уже став на коліна перед мамоною? Звісно, всі ми відповідатимемо перед Богом за наші вчинки, думки і священники теж. Але така людина, перебуваючи  у стані святого отця не має права переступати поріг Церкви. Прийди як проста людина і розкайся. Здається саме таку історію приводили Ви, Lyolik, про якогось священника. Судити ми не маємо права, але змінити до нього своє ставлення і довіру можемо. Тут люди не так судять (чи й не судять взагалі) священників як хочуть, щоб він прозвітував перед ними за ЇХНІ пожертви і сказав таки, коли ж він виконає свої обіцянки.
І взагалі, як на мене, священник, який втратив довіру пастви не має права звертатися до неї від ім'я Всевишнього.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії