Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (44/64) > >>

Гикач:

--- Цитата: Олена від 30 Січня 2013, 14:51:52 ---Мені особисто все одно хто править і чим займається
--- Кінець цитати ---
І це дуже погано що вам все одно , байдужість не найкраща чеснота , через неї виникає багато проблем . Якщо священнослужитель перевищує свої повноваження і чинить те що чинити не повинен , то слід приймати міри а не покривати і "підтакувати"

Олена:

--- Цитата: Гикач від 30 Січня 2013, 16:18:22 ---
--- Цитата: Олена від 30 Січня 2013, 14:51:52 ---Мені особисто все одно хто править і чим займається
--- Кінець цитати ---
І це дуже погано що вам все одно , байдужість не найкраща чеснота , через неї виникає багато проблем . Якщо священнослужитель перевищуж свої повноваження і чинить те що чинити не повинен , то слід приймати міри а не покривати і "підтакувати"


--- Кінець цитати ---

То чому не підете і не скажете прямо, а  тут займаєтеся плітками, :duvno бо щоб йти трема мати серйозні підстави

Гикач:
Я не займаюсь плітками , а спілкуюсь на форумі а це різні речі , але вам того не збагнути . Чому ж я не піду і не скажу прямо ? Відповім вам чесно - нехочу , нехчу і всьо  а я не привик себе до чогось змушувати

yurko:
Роберте, Ви з Оленою в шлюбі, чи просто одним комп'ютером користуєтеся?  :dopovid

Podorognyj:
З приходом Robertа та Олени спілкування пожвавилось. Це вже - добре! Значить тема нарешті зачепила "іншу сторону" і вони готові до спілкування та правдивих відповідей і стосовно будови церкви Св. Володимира та Ольги, і фінансової звітності настоятеля церкви Св.Арх.Михаїла  - декана Михаїла Бігуна (пожертви та витрати).


--- Цитата: yurko від 30 Січня 2013, 17:00:10 ---Роберте, Ви з Оленою в шлюбі, чи просто одним комп'ютером користуєтеся?
--- Кінець цитати ---
Розсмішило. Один почерк - один стиль - одна людина або сім"я! :D :D :D

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії