Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (42/64) > >>

Гикач:
Ваша думка деструктивна тому що прикриває зло . Хоча зло теж має право на існування. Але краще би його не було

yurko:
Загалом  релігійна тема зараз процвітає завдяти тому, що політична вже нікого не цікавить. Люди бачать, що в політиці бєспрєдєл і вже з цим змирилися, а от з бєспрєдєлом у духовній сфері миритися не хочуть.


Є бажаючі ЗМУСИТИ ЗМИРИТИСЯ???

Гикач:

--- Цитата: Robert від 30 Січня 2013, 12:51:50 ---Я просто висловлюю свою думку так як і ви свою
--- Кінець цитати ---
Юда теж просто висловив дещо декому і взяв 30 срібняків , все просто , простіше нікуди , але з простих слів виникають складні ситуації

Robert:

--- Цитата: Гикач від 30 Січня 2013, 12:54:09 ---Ваша думка деструктивна тому що прикриває зло . Хоча зло теж має право на існування. Але краще би його не було

--- Кінець цитати ---

--- Цитата: Гикач від 30 Січня 2013, 12:54:09 ---
--- Кінець цитати ---

Я вважаю, що ваша думка посіює зло. Тут такий бруд.....

Олена:
Мені особисто все одно хто править і чим займається, чи це Бігун,чи Олександр чи Мороз чи  будь хто інший я йду до Церкви, а не до священика за себе він сам відповість , а ті що тут пишуть можу спорити, що ні пожертви не дають ні до Церкви не ходять а ,ящо дають то я думаю що можуть питати без проблем куди йдуть їхні пожертви прямо в вічі а не на форумі анонімно я думаю, що вам дадуть вичерпну відповідь     

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії