Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (39/64) > >>

Robert:
Шановні форумчани,прочитавше всі ці думки можна зробити висновок, що священик,дяк,паламар все повинні робити благодійно. Чи  був у когось з вас хоч один такий випадок, що через те, що у вас немає грошей не вчинили требу??????????(похорон,хрестини,шлюб..) Всім відомо, що немалалі кошти витрачаються на організацію весіль,днів народжень,різних гостин навіть не задумуючись молодь випускає тисячі в небо милуючись феєрверками,запрошують відомі гурти для розваг гостей, оплачують в за реєстрацію шлюбу
немалу суму, оплачують в ресторанах та кафе ,наймають фоторгафів,відео-операторів,тамаду....... Але найголовніше забувають рахують,шкода... Кожен відповість за себе, а осуджувати та розпинати священиків -це ВЕЛИКИЙ ГРІХ!!!!

Lana:



Думаю тому, що коли я приходжу у церкву - я іду з щирою душею, часто хочеться  і щось більше зробити безкорисно. Тому особливо боляче , коли бачиш що там цікавляться більше твоїм гаманцем , а не душею. Якщо мене в кафе обдурять - це сприймається нормально - там я не відкриваю душу.
 а на рахунок священників - кому багато дається , з того багато і спитається - хіба не так?

yurko:
Саме так. ВЕЛИКИЙ ГРІХ МАМОНІ СЛУЖИТИ  :=)
Відповідь від: 30 Січня 2013, 10:32:50Цей пінг-понг можна продовжувати без кінця.

Льолік здається не дав мені збрехати про те, як з тим бореться римо-католицька церква.

А ми маємо те, що маємо.

Думаю процентів 80, а то і всі 100 з тих хто тут пишуть претензії, не вистрілювали на своєму весіллі тисячі в небо.
І не є чимось неможливо-нездійсненним вимога прозорості в оплаті (заплатив у касу і все).

Що ж до матюків на фундаменті незбудованого храму, то теж  "люди самі винні"  ???

 
Відповідь від: 30 Січня 2013, 10:38:52То не лише у Калуші такі "недобрі" парафіяни...
http://franuk.com/news/religiya/6460-svjascheniku-ne-kradi-tserkovnih-groshej-i-tserkovnogo-majna

Гикач:

--- Цитата: Robert від 30 Січня 2013, 10:09:00 ---Шановні форумчани,прочитавше всі ці думки можна зробити висновок, що священик,дяк,паламар все повинні робити благодійно. Чи  був у когось з вас хоч один такий випадок, що через те, що у вас немає грошей не вчинили требу??????????(похорон,хрестини,шлюб..) Всім відомо, що немалалі кошти витрачаються на організацію весіль,днів народжень,різних гостин навіть не задумуючись молодь випускає тисячі в небо милуючись феєрверками,запрошують відомі гурти для розваг гостей, оплачують в за реєстрацію шлюбу
немалу суму, оплачують в ресторанах та кафе ,наймають фоторгафів,відео-операторів,тамаду....... Але найголовніше забувають рахують,шкода... Кожен відповість за себе, а осуджувати та розпинати священиків -це ВЕЛИКИЙ ГРІХ!!!!
--- Кінець цитати ---
Шановний , рахувати чужі гроші ознака дурнрго тону. І Церква є духовна організація  там мають бути інші цінності а то проповідується боротьба з момоною а робиться все навпаки. Та мало хто проти заплатити в касу пару грн , але чому ще треба платити поза касу ? І чому такі ціни що не відповідають доходам громадян. А салюти ті що випускаються в небо досить дешеві і не перевищують 30 грн.Відомі гурти кажете запрошують . Де ? Хто ? На скількох днях народженнях я був але жодного гурту не те що відомого а й маловідомого там не бачив . Кажете священників судити це гріх ? А робити те що роблять вони то не гріх ? То що най вони обдирають парафіян і розводять корупцію ? Треба їм сприяти в цьому ? Так буде краще ?

Глінтвейнович:

--- Цитата: Robert від 30 Січня 2013, 10:09:00 ---Шановні форумчани,прочитавше всі ці думки можна зробити висновок, що священик,дяк,паламар все повинні робити благодійно. Чи  був у когось з вас хоч один такий випадок, що через те, що у вас немає грошей не вчинили требу??????????(похорон,хрестини,шлюб..) Всім відомо, що немалалі кошти витрачаються на організацію весіль,днів народжень,різних гостин навіть не задумуючись молодь випускає тисячі в небо милуючись феєрверками,запрошують відомі гурти для розваг гостей, оплачують в за реєстрацію шлюбу
немалу суму, оплачують в ресторанах та кафе ,наймають фоторгафів,відео-операторів,тамаду....... Але найголовніше забувають рахують,шкода... Кожен відповість за себе, а осуджувати та розпинати священиків -це ВЕЛИКИЙ ГРІХ!!!!

--- Кінець цитати ---
Зразу видно, що ви або священник, або близьки до тих, про кого тут пишеться  ;), чому закликаєте не осуджувати, а самі судите? такі трактування витрат на весілля - це ж теж гріх! Люди витрачають гроші, як хочуть! І не ваша це справа, ви хібе не святкуєте пишно і урочисто? А ви ялби женили сина, чи дочку, ви шо, не знімали би все це на камеру? на фото????? Вот ви себе і викрили :D
Відповідь від: 30 Січня 2013, 11:01:48Не успокоюсь :=)
Чого тоді священники так люблять(не всі) перші місця на зборах серед тих, хто може дозволити собі такі феєрверки і інш.? Не сміють їм докорити, коли дають шлюб? бояться що більше не прийдуть?  Чи може якісно їх готують до того що таке шлюб і яка його вага? ? а потім за гроші беруться виправити швидше уневажнення шлюбу, коли молоді розводяться?

Чого в свідків Єгови інвалідів і калік більше, ніж у всіх церквах Калуша?і там про них дбають! Хоча вони і Секта(однозначно)

Хоч би слово заступились, типу - "Нема меценатів, гроші збираються, побудуємо...." вас не лякають результати голосування? чось ви в темі реєстранулися? щоб написати _ "Не розпинайте священників!" а таким "богопосвяченим " життям священники не розпинають Христа?????
"Через Вас зневажається ІМЯ БОЖЕ!!!" - десь читав в Біблії :ganba

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії