Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (38/64) > >>

Глінтвейнович:

--- Цитата: yurko від 28 Січня 2013, 21:13:24 ---Та вже так і є. Купа людей хрестять дітей біля Юності  ;)

--- Кінець цитати ---
Та й не тільки біля Юності, всюди, по всьому місту. Церква Михаїла через це має певно збитки, або просто не врубаються, скільки вони не добирають.
Моя мама казала, колись Бігун і Карітас навіть проводив у Вареничній безплатні благодійні обіди!  для бідних :unknow Історія вже, давно було.

Мені сестра обіцяла принести детальний список про вміст весільного пакета, всьо як по нотах, згідно з інструкцією  :), скоро виставлю, або сама виставить на форумі. Ждітє інтрігі  :=)
 

Podorognyj:

--- Цитата: Глінтвейнович від 28 Січня 2013, 23:59:54 ---Мені сестра обіцяла принести детальний список про вміст весільного пакета, всьо як по нотах, згідно з інструкцією
--- Кінець цитати ---

З нетерпінням чекаємо. Я теж чув про це, що конкретно Бігун вказує перелік продуктів та випивки в весільному пакеті для священика. І сума за оповіді, анкети і ще там щось - казали люди не 300, а 500-600 грн. То кому вірити? Людям, які платили за шлюб 500 грн., чи декану, який на проповіді озвучив 300 грн. Нестиковочка виходить.

ARNI:

--- Цитата: Podorognyj від 29 Січня 2013, 07:49:21 ---То кому вірити? Людям, які платили за шлюб 500 грн., чи декану, який на проповіді озвучив 300 грн. Нестиковочка виходить.
--- Кінець цитати ---
Людям однозначно. Суму не памятаю, але 4 роки тому було дорожче.

Відповідь від: 29 Січня 2013, 08:19:47
--- Цитата: Podorognyj від 29 Січня 2013, 07:49:21 ---Я теж чув про це, що конкретно Бігун вказує перелік продуктів та випивки в весільному пакеті для священика.
--- Кінець цитати ---
В пакет входило 4 роки тому: шампанське, коняк, м’ясне, пляцки… Решта не пам’ятаю.

vover:

--- Цитувати (вибране) ---та ну, а після служби священник каже, не забудьте віддячити паламару та дяку, і що в такій ситуації робити? сказати отче то корупція?
--- Кінець цитати ---
оце вже точно корупція

Podorognyj:

--- Цитата: vover від 29 Січня 2013, 09:18:36 ---та ну, а після служби священник каже, не забудьте віддячити паламару та дяку, і що в такій ситуації робити? сказати отче то корупція?
оце вже точно корупція
--- Кінець цитати ---

Не знаю як там тепер, але два роки тому я хрестив малу, то теж підходив віддячуватись дяку і паламарю.



--- Цитата: Гикач від 28 Січня 2013, 22:19:27 ---Треба казати ми в касу платили  звідти собі візьміть
--- Кінець цитати ---

ще один тато так і сказав, що заплатив в касу, а дяк відповів, що з каси йому нічого нема. В такому випадку можна і їх зрозуміти - значить всі гроші забирає Бігун, а дяку й паламарю не попадає нічого з того. Яка там в них в церкві система оплати? Без сто грам не розбирешся!  :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії