Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (36/64) > >>

Глінтвейнович:
По дисконтній картці  :-D

vover:

--- Цитувати (вибране) ---Але крім цього треба розрахуватись з священиком, дяком, паламаром, які вам задурно не будуть служити!
--- Кінець цитати ---
Хто сказав що не будуть? Ви платите їм після служби, а не перед. І це Ваша справа заплатите чи ні. Було багато разів що платили після служби тільки священику, а дяк і паламар правили безкоштовно

Гикач:

--- Цитата: vover від 28 Січня 2013, 15:17:52 ---Було багато разів що платили після служби тільки священику
--- Кінець цитати ---
І чого це крім того що заплатилось в касу потрібно платити ще й священнику ? І за шо ? Нехай візьме собі з каси і поділить між дяком та паламарем а щось на потреби храму залишить , так буде справедливо . Люди не ведіться на ксьондзовський "розвод". А то дай в касу і дай поза касу "ноу коментс". Навіть в міліції яка наскрізь корумпована і то все простіше і дешевше. Там даєш поза касу і всьо свободен в касу вже не треба а тут і в касу і поза касу , жесть в моїй свідомості ніяк не вкладується чому таке твориться в духовній організації. Не жалію я ані трохи що став свідком Єгови.

yurko:
Не гони собі! То гріх!
Які ще свідки...  :=) (всьо мамі настукаю)  :-D
Тут люди серйозні речі обговорюють.

Гикач:
Ну , я пожартував свідком не став , але в свідків гроші не беруть там всьо безплатно. А в церкві "Бігуна " беруть , ну я не проти хай собі беруть але в касу а не поза касу бо поза касу то є корупція а ето не єсть хорошо.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії