Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (32/64) > >>

Сонечко+:
Я, напевно, саме їм уже не давала б.

Podorognyj:
їм - це кому? і що?

Lyolik:
І чомусь пригадується таке:
".......а хлопчик зостався служити Господеві під доглядом Елі священика. 12 Сини ж Елі були ледащі: про Господа не дбали, 13 ні про священичі права щодо народу: щоразу було, коли хтось приносив жертву, і м'ясо ще варилось, а вже слуга священика з трьозубою виделкою в руці приходив, 14 і запускав її в казан чи в чавун, чи в котел, чи в горщок, і все, що ті виделки наверх витягали, священик брав для себе. Отак вони з усім Ізраїлем чинили, який туди, в Шіло, приходив. 15 Ба навіть перш, ніж пустять жир з димом, прийде священиків слуга й тому, хто жертвує, бувало, каже: «Давай священикові м'яса на печеню! Не прийме він від тебе вареного м'яса, а лиш сире.» 16 І коли той йому відповідав: «Перш нехай пуститься жир із димом, а тоді бери, що тобі любо», -слуга йому відповідав: «Ні, давай зараз, а не даси, то візьму силоміць!» 17 І гріх тих молодиків був вельми тяжкий перед Господом, бо вони ставилися зневажливо до Господньої офіри."
(І Книга Самуїла)

Сонечко+:

--- Цитувати (вибране) ---їм - це кому? і що?
--- Кінець цитати ---
Тим, хто збирає гроші на благі справи, які роками не виконує. Що - свої пожертви.
Приховано: ПоказатиМені легше - я ходжу у православну церкву і довіряю та ввіряю Морозу свою відвертість...Але, духовний і моральний стан міста мені не байдужий, не зважаючи на конфесійну належність. Дуже добре, що у нас громада піднімає такі питання. І особлива подяка у цьому автору даної теми.

Podorognyj:

--- Цитата: Сонечко+ від 27 Січня 2013, 00:52:08 ---Дуже добре, що у нас громада піднімає такі питання.
--- Кінець цитати ---

Саме тому я і підняв це питання - питання відповідальності за цільове використання пожертвуваних коштів громади!
Можливо та бабуся віддала й останню свою гривню на церкву, пошкодувала собі купити кусок насущного хліба, а та гривня пішла для задоволення особистих потреб, а не потреб церкви (парафії).
Саме цей момент  - найбільш болючий для мене. Тому й закликаю до звітності та відповідальності!

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії