Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (28/64) > >>

qwed:
Доброго дня вам співмешканці нашого міста. Хороша тема і про неї потрібно писати.Щось ніхто не згадує що коли заливали фундамент для храму Св.Володимира та Ольги на пр.Л.Українки , в той самий час заливався фундамент біля церкви Св.Михаїла ( зразу за туалетами ) для резиденції отця ,напевно , та заливали так що будинки тріщали по швам ,камази які їздили між будинками №5 ( бувше кафе "Затишок" ) і №3 ( бувший магазин "Динамо" ) наробили чимало біди.Фундамент залитий дуже потужній чотирьох поверхівку можна сміло будувати.А на ці речі ніхто по хатам не ходив ,не збирав кошти ? Ніхто не знає ,може якись спонсор був тоді?На мою думку кошти йшли ті які були призначені для зведення храму Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки.

Professor:

--- Цитата: yurko від 21 Січня 2013, 10:15:30 ---У реальності все простіше.
Як писала Катрін, якщо незадоволені ситуацією наважаться на інтерв'ю по ТВ, то піде розголос і розбір польотів.
На форумі ж всі пишуть свої думки практично анонімно.
Анонімні скарги ніхто серйозно не сприйматиме.
--- Кінець цитати ---
 ...ну чому анонімно ?ось ,будь-ласка це :  http://vk.com/id66373756  -я. там все є : прізвище та ім я,фото,номер тел. ,адреса мого сайту та блогу(поки що недозповнені контентом). це означає ,що я відкритий та нічого небоюся...а може давайте всі "засвітимся" : ми ж знаєм "наших героїв"-нехай і вони з нами познайомляться  :good

Глінтвейнович:

--- Цитата: qwed від 22 Січня 2013, 13:28:15 ---
--- Кінець цитати ---
траба подивитися на той фундамент, де ж він? :unknow не бачив раніше...

Lyolik:
Класна тема, класна назва  :good, а ще можна перефразувати назву, чи в опитуванні:
Чи ми храм Володимира і Ольги ще за життя?  :=). Там таких років понаписували, аж страшно....

Lyolik:
Небайдужою стала мені ця тема...
 - Поки в церкві Св.Михаїла, чи там, де хтось конкретно несе відповідальність за цю будову, не буде сильного ДУХОВНОГО лідера, доти будуть такі недобудови, різноманітні чвари і погане адміністрування. Церква - Христова, і якщо нести неХриста, а  свою захланність, недбальство, грошолюбство, сухі відчіпні або примітивні проповіді, нічого тоді не постане, і парафіяни вдруге за такими пріоритетами не підуть, хіба тільки за духовним.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії