Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (27/64) > >>

DVania:
На мій погляд то було б найкраще рішення
--- Цитувати (вибране) ---Бігун замість храму на тому фундаменті міг би зробити якийсь богоугодний заклад

--- Кінець цитати ---
Храмів в Калуші достатньо,витягувати з людей гроші на ще один не бачу потреби.А от добитися звіту куди пішли ті  перші гроші було б доцільно.

Глінтвейнович:

--- Цитата: DVania від 21 Січня 2013, 14:41:44 ---
--- Кінець цитати ---
І зобовязати з тим всетаки щось зробити Богоугодне  :), чи то може впливати хіба тільки церковна громада, чи може й місто і громадськість?

Podorognyj:

--- Цитата: DVania від 21 Січня 2013, 14:41:44 ---Храмів в Калуші достатньо,витягувати з людей гроші на ще один не бачу потреби.А от добитися звіту куди пішли ті  перші гроші було б доцільно.

--- Кінець цитати ---

Оце ж бо й я про це. Прикличмо разом Бігунів до звітності за зібрані гроші, або до відповідальності за їх марнотратність і загальну халатність! Навіщо було розпочинати таку велику будову? Хто відповість?

Professor:

--- Цитата: Гикач від 21 Січня 2013, 10:00:54 ---Вам подобається за спинами священників пліткувати ? Пліткувати бис ти знали теж гріх .А підійти і прямо спитати шо вам мішає ? Вам заважає ваша натура обсуждати за спиною а прямо в лице спитати боїтеся. Чую іноді як на ставку квакають жаби , коли ж підійду ближче вони замовкають , лиш відійду квакіт продовжується. Так само і в цій ситуації

--- Кінець цитати ---
а ви в Януковича не пробувли запитати: звідки в нього всі ці дачі та палаци ?от запитайте -і тоді згадайте  про жаб...у нас тут в церкві хіба є якась демократія чи що ? я не кажу про те ,що "їх" про це ніхто не питав-я кажу про те ,що "їх" запитували прямо та в лице...от ідіть і ви запитайте ,а потім вже побачите що робити : чи квакати чи плакати...

Глінтвейнович:

--- Цитата: catolyk.ua від 17 Січня 2013, 11:28:33 ---
--- Кінець цитати ---
Ха!, я заходив на сайт парафії, а книги відгуків - ВЖЕ НЕМА  :P????, Ответ Чемберлену  :=)
 ось так воно тепер виглядає, пошукайте в меню книгу відгуків!:
http://mihaelkalush.at.ua/news/

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії