Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (24/64) > >>

vover:
Ну гроші і священикам потрібні щоб жити (але ж не жирувати). І церкві на оплату світла, тепла і т.д. треба. Але я думаю потрібно зробити (хоча й вони якісь є) тільки офіційні внески за сплату послуг і звичайні добровільні пожертви, які можна було б просто тільки в скриньку кинути. Для бідних були б якісь пільги і все.
P.S. Знаєте яка зарплата в паламаря? (3 роки назад) 150грн :)

Глінтвейнович:
Назва теми про занедбану будову, а виходять церковні "грижі" однієї з конфесй в Калуші.....  :duvno :( Нда-с.... мо якось розділити теми?
Стільки взнав, що в голові все не укладеться  :patient , якоїсь послідовності би чи що? Модератори , а?

americano:
Мени интересно.Хтось ходе до таких "слуг Божих" сповидуватись ? :)

Сонечко+:

--- Цитата: Глінтвейнович від 20 Січня 2013, 14:42:50 ---Назва теми про занедбану будову, а виходять церковні "грижі" однієї з конфесй в Калуші.....    Нда-с.... мо якось розділити теми?
--- Кінець цитати ---
Нехай хтось створить нову тему і я перенесу у неї пости, що не зовсім у тему. Якщо вважаєте, що тема про "церковні грижі" справді потрібна.

americano:
Якщо вважаете фигнею те що пишуть люди тут,хоть чучуть и видхилившись вид теми,то тоди можна сказати що тема ця також фигня.Хотя як кажуть який привет такой и ответ ))) Коли постане ? Сходите до Бигуна и спитаетесь,и будете знати видповидь.Тоди тему можна вообще удаляти раз такими методами идете :)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії