Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (23/64) > >>

Professor:
 :agree

Гикач:

--- Цитата: ВОЛОДИМИР від 19 Січня 2013, 13:27:15 ---А дайте мені відповідь мої любі українці на таке: а якщо після будь-якого обряду,вчиненого Слугами Божими(за який буде оплачено офіційно),ви гарненько,від щирого серця подякуєте і підете з Богом-ТО ЩО ВАС ГРІМ ЗАБ"Є чи щось подібне???? Я переконаний,що гріха певно мати не будете,хіба дуже перейматися будете,що про вас той чи інший "ображений" скаже!!!!!  А це видно для вас дороще,ніж 500 грн. чи скільки ви там в кармани пхаєте ЇМ???!!!!!! ДУЖЕ ПРОШУ-ПОДУМАЙТЕ НАД ЦИМ,бо інакше хіба будете схожі на дворових собак,які гавкають,а вкусити не можуть-бо примкнуті ланцом-страху!!!!
   Цими словами в жадному випадку не маю на меті когось образити,а радше ПРОБУДИТИ ВАШУ ГІДНІСТЬ!!!! Повірте мені,бо знаю що пишу!!
--- Кінець цитати ---
Я вражений , глибоке міркування , неземна ваша мудрість. Думаю питання про оплату послуг в церкві можна вважати вичерпаним і закрити. Це дійсно так є як ви пишите . Українці дуже багаті і горді , понти для них понад усе. Їхня гордість сама для себе встановила такі розцінки , від них грошей в церкві ніхто не вимагав

ARNI:

--- Цитата: Гикач від 19 Січня 2013, 14:54:14 ---від них грошей в церкві ніхто не вимагав
--- Кінець цитати ---
Не розказуйте байки тролю. О.Бігун казав, скільки треба заплатити за шлюб, і що треба дати в пакеті.
А касирка казала, скільки за хрестини треба заплатити.

Гикач:
Казав , але не вимагав і не примушував. Можна було просто відповісти в мене немає грошей.

Professor:

--- Цитата: Гикач від 19 Січня 2013, 15:12:09 ---Казав , але не вимагав і не примушував. Можна було просто відповісти в мене немає грошей.

--- Кінець цитати ---
ти такий дивний чоловіче,взяття шлюбу -це що ,похід в магазин-як не сподобалось ,то піду в інший. ти можеш собі уявити реакцію молодих та батьків,коли вони урочисто приїдуть до церкви,а там просто не буде отця,щоби провести обряд...тим більше навіщо брехати ,що грошей нема : яке ж весілля без грошей робиться

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії