Вільний форум міста Калушa

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Форуму:

16 років 10 місяців 11 днів

Голосування

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки?

через 25 років
через 50 років
через 100 років
ніколи
невже до 25 років?

Автор Тема: Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???  (Прочитано 131281 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий

пишем чи почекаєм поки оговтаються ?

Ми чекали дотепер. Чаша терпінь переповнена по вінця.
Я так дивлюся, що ні на яке порозуміння духовенство йти не хоче, вони вперто і відверто ігнорують намагання громади дійти згоди у вирішенні тих болючих питань, ключовим з яких є побудова храму Св.Володимира та Ольги.

Отже, якщо вони не хочуть відповідати на запитання, то давайте самі висвітлимо деякі темні сторінки з життя наших "святих" Бігунів.

Хто що знає: з миру по слову - Бігунам стаття!!! Країна повинна знати своїх "героїв"! Ми не обговорюємо - лиш конкретні факти!
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

пишем чи почекаєм поки оговтаються ?

Ми чекали дотепер. Чаша терпінь переповнена по вінця.
Я так дивлюся, що ні на яке порозуміння духовенство йти не хоче, вони вперто і відверто ігнорують намагання громади дійти згоди у вирішенні тих болючих питань, ключовим з яких є побудова храму Св.Володимира та Ольги.

Отже, якщо вони не хочуть відповідати на запитання, то давайте самі висвітлимо деякі темні сторінки з життя наших "святих" Бігунів.

Хто що знає: з миру по слову - Бігунам стаття!!! Країна повинна знати своїх "героїв"! Ми не обговорюємо - лиш конкретні факти!
 :good :good :good :frend
так ,давайте не встидаючись : хто скільки платив за шлюб ,похорон і т.д. :dopovid...до преславного імені Господа нашого Ісуса Христа  це ж не має ніякого відношення-просто хтось "працює" під прикриттям Його імені.
« Останнє редагування: 18 Січня 2013, 21:47:13 від Professor »
Записаний

Podorognyj

  • Користувач
  • **
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 56
  • Останні відвідини:
    13 Лютого 2013, 22:02:52

    Звідки: місцевий



Ще кілька світлин. Можливо це нарешті спонукає о.Василія Бігуна хоч замалювати ганебні написи. Якщо це його будова, його парафія, то повинен отець і дбати про неї, а не лише про автобазари з іномарками, ігноруючи служіння Богу.
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    28 Квітня 2024, 10:11:23

    Звідки: Ukraine

так ,давайте не встидаючись : хто скільки платив за шлюб ,похорон і т.д. ...до преславного імені Господа нашого Ісуса Христа  це ж не має ніякого відношення-просто хтось "працює" під прикриттям Його імені.
Не памятаю. Давненько то було...
Вимірювалось в сотнях грн.
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Якщо вірити словам моєі сусідки , то за похорон вона заплатила в касу 400 грн , крім того , священникові 500 грн , дякові 100 грн , паламареві 100 грн ... Хористам теж щось платила лиш я вже не запамятав яку суму вона назвала ... Ну , то таке , вона людина не бідна і для неї то не гроші . Але не кожному такі витрати прийдуться по кишені.
« Останнє редагування: 18 Січня 2013, 23:19:38 від Гикач »
Записаний

ДДК

  • Старожил
  • ****
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 306
  • ДДК
  • Останні відвідини:
    03 Лютого 2014, 01:36:29

    Звідки: Росія

Знаю, що Мороз за похорон гроші не бере зовсім.
Записаний

From Kalush

  • Новачoк
  • Карма +1/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 15
  • Останні відвідини:
    06 Лютого 2013, 13:04:22

    Звідки: From Kalush

То трошки завищено, але назагал доржче ніж будь-де  :( Мовчу за шлюб, мої друзі принципово брали шлюб в іншій церкві, економлячи при цьлму 200-300 грн!!!
 :o
А весільний кошик отцям, який включає в себе всякі яства то взагалі! сам продпайок з їх списку + кньяк тиягне десь на 300 гривень плюс!І це мотивують тим, що тіпа, отець не зможе бути за весільним столом, але таким макаром долучиться :drink, хіба зі своєю родиною  :drink, там одному явно закруто спожити все, на тиждень стане!
Записаний

sanja

  • Постійний користувач
  • ***
  • Карма +55/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 199
  • Останні відвідини:
    08 Січня 2016, 00:59:28


Цитувати (вибране)
А весільний кошик отцям, який включає в себе всякі яства то взагалі! сам продпайок з їх списку + кньяк тиягне десь на 300 гривень плюс!І це мотивують тим, що тіпа, отець не зможе бути за весільним столом, але таким макаром долучиться , хіба зі своєю родиною  , там одному явно закруто спожити все, на тиждень стане!

ого, нічого собі :ganba
ми у мороза шлюб брали, то не пам'ятаю, скільки платили, але ніяких кошиків явно не було
Записаний
КУПИВ ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ІНТЕЛЕКТУ- НЕ ЗМІГ ВІДКРИТИ КОРОБОЧКУ...

catolyk.ua

  • Новачoк
  • Карма +2/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 7
  • Останні відвідини:
    14 Березня 2013, 14:56:42

    Звідки: м. Калуш

Цитувати (вибране)
так ,давайте не встидаючись : хто скільки платив за шлюб ,похорон і т.д. до преславного імені Господа нашого Ісуса Христа  це ж не має ніякого відношення-просто хтось "працює" під прикриттям Його імені.

Думаю, що такі піднебесні ціни та "пакунки-презенти" в Церкві це також "заслуга" і мирян - так навчили наші щедрі українці.А от відмовитися від такої традиції не легко.
Хочу розповісти про похорон річної давності. Помер молодий калушанин, в якого була злоякісна пухлина. Залишилися малих двоє дітей та дружина. Скільки було оплачено в Церкві не знаю, а от скільки не відмовився взяти о.Олександр, знаю точно - 500грн.!!! СОВІСТЬ Є ?!!! :ganba
Відповідь від: 19 Січня 2013, 11:57:57
Ще хочу додати, що це інша тема для обговорення, тому пропоную створити нову тему для обговорення, як наприклад "Тарифи у Церкві", також можна і згадати про тарифи по купівлі-продажу парафій. :(
« Останнє редагування: 19 Січня 2013, 12:24:47 від catolyk.ua »
Записаний
Господь — просвіщення моє і спаситель мій, кого убоюся. Господь — захисник життя мого, кого устрашуся.

ВОЛОДИМИР

  • Новачoк
  • Карма +10/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 8
  • Останні відвідини:
    15 Серпня 2013, 15:41:57

    Звідки: місцевий

 .... Але не кожному такі витрати прийдуться по кишені.
 А дайте мені відповідь мої любі українці на таке: а якщо після будь-якого обряду,вчиненого Слугами Божими(за який буде оплачено офіційно),ви гарненько,від щирого серця подякуєте і підете з Богом-ТО ЩО ВАС ГРІМ ЗАБ"Є чи щось подібне???? Я переконаний,що гріха певно мати не будете,хіба дуже перейматися будете,що про вас той чи інший "ображений" скаже!!!!!  А це видно для вас дороще,ніж 500 грн. чи скільки ви там в кармани пхаєте ЇМ???!!!!!! ДУЖЕ ПРОШУ-ПОДУМАЙТЕ НАД ЦИМ,бо інакше хіба будете схожі на дворових собак,які гавкають,а вкусити не можуть-бо примкнуті ланцом-страху!!!!
   Цими словами в жадному випадку не маю на меті когось образити,а радше ПРОБУДИТИ ВАШУ ГІДНІСТЬ!!!! Повірте мені,бо знаю що пишу!!
   МУДРОСТІ ВАМ СОЛОМОНОВОЇ ДОРОГІ БРАТТЯ і СЕСТРИ і НЕХАЙ СВІТЛО ЙОРДАНОВОГО БОГОЯВЛЕННЯ ПРОСВІТИТЬ НАС УСІХ :prapor::good
Записаний
В головному-єдність,в другорядному-свобода,а в усьому-ЛЮБОВ!!!(св.Августин)

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків
« Останнє редагування: 19 Січня 2013, 14:30:04 від Professor »
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

А дайте мені відповідь мої любі українці на таке: а якщо після будь-якого обряду,вчиненого Слугами Божими(за який буде оплачено офіційно),ви гарненько,від щирого серця подякуєте і підете з Богом-ТО ЩО ВАС ГРІМ ЗАБ"Є чи щось подібне???? Я переконаний,що гріха певно мати не будете,хіба дуже перейматися будете,що про вас той чи інший "ображений" скаже!!!!!  А це видно для вас дороще,ніж 500 грн. чи скільки ви там в кармани пхаєте ЇМ???!!!!!! ДУЖЕ ПРОШУ-ПОДУМАЙТЕ НАД ЦИМ,бо інакше хіба будете схожі на дворових собак,які гавкають,а вкусити не можуть-бо примкнуті ланцом-страху!!!!
   Цими словами в жадному випадку не маю на меті когось образити,а радше ПРОБУДИТИ ВАШУ ГІДНІСТЬ!!!! Повірте мені,бо знаю що пишу!!
Я вражений , глибоке міркування , неземна ваша мудрість. Думаю питання про оплату послуг в церкві можна вважати вичерпаним і закрити. Це дійсно так є як ви пишите . Українці дуже багаті і горді , понти для них понад усе. Їхня гордість сама для себе встановила такі розцінки , від них грошей в церкві ніхто не вимагав
Записаний

ARNI

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +71/-2
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 675
  • Останні відвідини:
    28 Квітня 2024, 10:11:23

    Звідки: Ukraine

від них грошей в церкві ніхто не вимагав
Не розказуйте байки тролю. О.Бігун казав, скільки треба заплатити за шлюб, і що треба дати в пакеті.
А касирка казала, скільки за хрестини треба заплатити.
« Останнє редагування: 19 Січня 2013, 15:11:49 від ARNI »
Записаний

Гикач

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +137/-14
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 629
  • Найвеселіший форумець 2013
  • Останні відвідини:
    19 Листопада 2017, 10:45:33

    Звідки: Мальдіви

Казав , але не вимагав і не примушував. Можна було просто відповісти в мене немає грошей.
« Останнє редагування: 19 Січня 2013, 15:18:51 від Гикач »
Записаний

Professor

  • Початківець
  • *
  • Карма +12/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 27
  • Останні відвідини:
    13 Березня 2013, 19:28:00

    Звідки: Хіміків

Казав , але не вимагав і не примушував. Можна було просто відповісти в мене немає грошей.
ти такий дивний чоловіче,взяття шлюбу -це що ,похід в магазин-як не сподобалось ,то піду в інший. ти можеш собі уявити реакцію молодих та батьків,коли вони урочисто приїдуть до церкви,а там просто не буде отця,щоби провести обряд...тим більше навіщо брехати ,що грошей нема : яке ж весілля без грошей робиться
Записаний

vover

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +200/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 4880
  • Останні відвідини:
    12 Квітня 2024, 16:37:06

    Звідки: Українська

Ну гроші і священикам потрібні щоб жити (але ж не жирувати). І церкві на оплату світла, тепла і т.д. треба. Але я думаю потрібно зробити (хоча й вони якісь є) тільки офіційні внески за сплату послуг і звичайні добровільні пожертви, які можна було б просто тільки в скриньку кинути. Для бідних були б якісь пільги і все.
P.S. Знаєте яка зарплата в паламаря? (3 роки назад) 150грн :)
Записаний

Глінтвейнович

  • Початківець
  • *
  • Карма +3/-0
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 34
  • Останні відвідини:
    28 Липня 2013, 20:05:25

    Звідки: тутешній

Назва теми про занедбану будову, а виходять церковні "грижі" однієї з конфесй в Калуші.....  :duvno :( Нда-с.... мо якось розділити теми?
Стільки взнав, що в голові все не укладеться  :patient , якоїсь послідовності би чи що? Модератори , а?
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

Мени интересно.Хтось ходе до таких "слуг Божих" сповидуватись ? :)
Записаний

Сонечко+

  • Модератор
  • *
  • Карма +801/-5
  • Offline Offline
  • Стать: Жіноча
  • Повідомлень: 3805
  • Сонячного життя вам, сповненого чудес і сюрпризів!
  • Останні відвідини:
    09 Вересня 2023, 17:33:39

    Звідки: з маминого животика

Назва теми про занедбану будову, а виходять церковні "грижі" однієї з конфесй в Калуші.....    Нда-с.... мо якось розділити теми?
Нехай хтось створить нову тему і я перенесу у неї пости, що не зовсім у тему. Якщо вважаєте, що тема про "церковні грижі" справді потрібна.
Записаний

americano

  • Ветеран
  • *****
  • Карма +158/-41
  • Offline Offline
  • Стать: Чоловіча
  • Повідомлень: 584
  • Останні відвідини:
    11 Серпня 2021, 22:33:01

    Звідки: UKRAINE

Якщо вважаете фигнею те що пишуть люди тут,хоть чучуть и видхилившись вид теми,то тоди можна сказати що тема ця також фигня.Хотя як кажуть який привет такой и ответ ))) Коли постане ? Сходите до Бигуна и спитаетесь,и будете знати видповидь.Тоди тему можна вообще удаляти раз такими методами идете :)
Записаний