Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Коли постане храм Св. Володимира та Ольги на пр. Л.Українки???

<< < (3/64) > >>

yurko:
Ну а намісники з Москви мусять десь світитися ;)

На то не шкода і бабки видати  :)

Гикач:
Я помітив що дуже багато парафіян після служби ведуть себе зовсім не по християнськи , харкають на асвальт , матюкаються , пють і.т.д. Думаєте змінить щось новий храм ?
Відповідь від: 16 Січня 2013, 09:48:55А ще велика їх частина навіть не розуміє тої науки що проповідується . Наприклад половина вважає що піст то є дієта. - "Я так ім пощу аж похудала то є добра дієта , може випєм по сто грам бо горівка пісна" каже одна парафіянка
Відповідь від: 16 Січня 2013, 09:53:55Мимоволі виникає питання , як таке може бути що люди роками відвідують церкву і не розуміють науки Господньої. Мабуть священники не професійні. Любий протестант знає слово Боже в 100 раз краще ніж звичайний парафіянин

yurko:
і
--- Цитата: Гикач від 16 Січня 2013, 10:00:03 ---Любий протестант знає слово Боже
--- Кінець цитати ---
деякі з них (і то немало) ще й його виконувати стараються ;)
Відповідь від: 16 Січня 2013, 10:07:41Але що краще, добудувати той храм чи хай дауни фундаменти далі розмальовують?

Yana:

--- Цитата: yurko від 16 Січня 2013, 10:26:19 ---Але що краще, добудувати той храм чи хай дауни фундаменти далі розмальовують?
--- Кінець цитати ---
Дауни? Трохи грубо. То діти. Їх любити треба.
Замалювати написи.
Хто храм будуватиме? Нема кому там. Зберуть ще грошей-розкрадуть. Треба порушити це питання. Обговорити в пресі. Фактично тиснути на них ми права не маємо. То питання совісті. Ентузіазму. Я можу сотні раз казати, що нема грошей. І не шукатиму їх. Нехай собі все завалеться. Так і вони.

yurko:
Так. дауни то грубо, а на фундаменті церкви писати пизда і на стіні каплички малювати перевернуті пентаграми - то тонко, правда?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії