Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (20/49) > >>

doktor-maks:
Про недостойних священників.

Іуда крав гроші із скріньки. Проте мав силу і дар

5 Цих Дванадцятьох Ісус вислав, і їм наказав, промовляючи: На путь до поган не ходіть, і до самарянського міста не входьте,
6 але йдіть радніш до овечок загинулих дому Ізраїлевого.
7 А ходячи, проповідуйте та говоріть, що наблизилось Царство Небесне.
8 Уздоровляйте недужих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених, виганяйте демонів. Ви дармо дістали, дармо й давайте.
(від Матея 10)

7 І, закликавши Дванадцятьох, зачав їх по двох посилати, і владу їм дав над нечистими духами.
8 І звелів їм нічого в дорогу не брати, крім палиці тільки самої: ні торби, ні хліба, ані мідяків у свій черес,
9 а ходити в сандалях, і двох убрань не носити.
10 І промовив до них: Коли ви де ввійдете в дім, залишайтеся там, аж поки не вийдете звідти.
11 А як місто яке вас не прийме, і не послухають вас, то, виходячи звідти, обтрусіть порох, що в вас під ногами, на свідчення супроти них. Поправді кажу вам, легше буде Содому й Гоморрі дня судного, аніж місту тому!
12 І вийшли вони, і проповідували, щоб каялися.
13 І багато вигонили демонів, і оливою хворих багато намащували і вздоровляли.
14 І прочув про Ісуса цар Ірод, бо ім'я Його стало загально відоме, і сказав, що то Іван Христитель із мертвих воскрес, і тому творяться чуда від нього.
15 Інші впевняли, що Ілля Він, а знов інші казали, що пророк, або як один із пророків.
16 А Ірод, прочувши, сказав: Іван, якому я голову стяв був, оце він воскрес!
(від Марка 6)

Сонечко+:

--- Цитата: doktor-maks від 16 Січня 2013, 17:39:46 ---Не уважно читали.
--- Кінець цитати ---
Погоджусь можливо, бо у мене є така вада з дитинства.
--- Цитата: doktor-maks від 16 Січня 2013, 17:39:46 ---Христос казав заснувати церкву
--- Кінець цитати ---
Я і не сперечаюсь про церкву. Церква - це люди зібрані в ім"я Христове, Христос є головою Церкви. Тому я і писала, що двоє-троє, зібрані в ім’я Ісуса, можуть причаститись без допомоги священиків при невидимій присутності Христа (Мт. 18.20), як єдиного посередника між Богом і людьми (1Тим.2:5,6).
Відповідь від: 16 Січня 2013, 18:44:17
--- Цитата: doktor-maks від 16 Січня 2013, 18:19:09 ---Уздоровляйте недужих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених, виганяйте демонів. Ви дармо дістали, дармо й давайте.
(від Матея 10)
--- Кінець цитати ---
Це про священників чи апостолів? У мене є знайомий який майже все перчислене робить(крім воскресіння тіла) з іменем і вірою в Христа. Але він не священник.
--- Цитата: doktor-maks від 16 Січня 2013, 18:19:09 ---7 І, закликавши Дванадцятьох, зачав їх по двох посилати, і владу їм дав над нечистими духами.
--- Кінець цитати ---
До речі про дванадцять...(зараз буде реклама Роксолани і я більш чітко сформулюю ще одне запитання)
Відповідь від: 16 Січня 2013, 18:51:57
--- Цитата: doktor-maks від 16 Січня 2013, 18:19:09 ---Іуда крав гроші із скріньки. Проте мав силу і дар
--- Кінець цитати ---
і ставлення до нього також було рівним з усіма дванадцяти:

--- Цитувати (вибране) ---"А коли настав вечір, Він приходить із Дванадцятьма .
18 І як сиділи вони при столі й споживали , промовив Ісус: Поправді кажу вам, що один з-поміж вас, який споживає зо Мною, видасть Мене...
19 Вони зачали сумувати, і один по одному питати Його: Чи не я?
20 А Він їм сказав: Один із Дванадцятьох, що в миску мачає зо Мною...
21 Людський Син справді йде, як про Нього написано; та горе тому чоловікові, що видасть він Людського Сина! Було б краще тому чоловікові, коли б він не родився!...
22 Як вони ж споживали, Ісус узяв хліб, і поблагословив, поламав, і дав їм, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє!
23 І взяв Він чашу, і, вчинивши подяку, подав їм, і пили з неї всі . Марка 14:17-23.
--- Кінець цитати ---
Тут про споживання Тіла Його і пиття вина\крові Його чіткіше ясно. То так апостоли причащалися може, щось я не зовсім розумію? Чи таки мова про інше?
Раз ви вже завели мову про кількість апостолів, то тепер мені цікаво почути пояснення щодо такого:
- Апостолів, які мали судити "12 колін ізраілевих" було 12.
- Іуда повісився ще до моменту Ісусової смерті.(Матв. 27:5)отже їх стало одинадцять.
- Після воскресіння Він з’явився дванадцятьом (1 Кор.15:5-7)
Питання: хто був дванадцятим, якщо Матвія вибрано вже після вознесіння?

yaro my:
Вчення Ісуса, де воно?
 З прямої мови Ісуса в Євангеліях, яка не факт, що записана без перекручень і подальших коректувань, маємо текст, що може вміститись на двох аркушах паперу.
 І навіть в тому, що можна віднести до його прямої мови - нестиковки і суперечності, які могли виникнути з різних причин:
або Ісус сам таке напутав, ну, якщо звичайно допускати, що дійсно був такий чоловік;
або перекрутили ті хто за ним записував, чи наступні переписувачі.
В любому випадку відповідальність за достовірність тексту - на Церкві, яка узурпувала "вчення Ісуса", і запевняє, що все записане за словами Ісуса правильно. Не вистачає лише підпису самого Ісуса. Писати він умів, згідно Євангелій.

Тут пригадується, як Михайло Булгаков описав це в своїй книзі "Мастер и Маргарита", там Ієшуа каже, що Левій Матвєй всюди за ним ходить і пише в своєму пергаменті козлиному.
 Ієшуа почитав ту писанину, і сказав, що нічого з там написаного він не говорив.
 Це художній твір в якому Булгаков дав зрозуміти, що Євангелія написані не факт, що достовірно.
 Ісус нічого з того сам не писав. Нема Євангелія від Ісуса, а є від колективу різних авторів, під редакцією Церкви з врахуванням "передань"(тут здоровий глузд підказує цікаві думки підкріплені словами Ісуса, потім знайду).
І цей вінегрет називають вченням Ісуса.

 Байка про Ананія в ДіянняхПриховано: Показати
--- Цитата: yaro my від 14 Січня 2013, 23:08:24 ---Цитата: doktor-maks від 11 Січня 2013, 23:03:54
"А один чоловік, на ймення Ананій, із своєю дружиною Сапфірою, продав був маєтка,
та й з відома дружини своєї присвоїв частину з заплати, а якусь там частину приніс та й поклав у ногах у апостолів."
(Дії Апостолів 5: 1-2)
критично подумайте і може зрозумієте, як будувалась Перша Тоталітарна СектаХристиянська Церква.
Прочитали?
Хто не знайшов чи полінився прочитати ту байку в Діяннях, коротко суть:
Продавши все своє майно, як того вимагали апостоли для вступу в Першу Тоталітарну Секту Християнську Церкву, Ананій не всі гроші віддав апостолам, а приховав частину. За це він "скоропостижно скончался" на місці, і ще тепле тіло без всяких церемоній і читань Псалтири зразу винесли і закопали.
Коли прийшла згодом його дружина, то їй про смерть чоловіка навіть не повідомили, а за гроші зразу запитали, не повністю віддані "на церкву". Після чого вона теж впала мертвою.
Хто конкретно убив Ананія а потім його жінку - в Діяннях не сказано.
--- Кінець цитати ---
[/cut], як аргумент, що треба "дзвінкими монетами" і банкнотами платити паразитам-ксьондзам "на церву" - епічненько.
Всі побігли, ага.
Не всі?
 Точно, не всі. Лише воцерковлені на всю голову. А не на всю, а частково, ходять в неділю "на служби" аби послухати "казанє" посередників і платять "кесаривими" банкнотами.
 Ну, посередникам не лише Духом Божим і усяким Словом Божим жити хочеться, а саме: "хлібом насущним" і булочками. І на "Мерседесах" їздити і резиденції і на... і т.д.
 Висновок:
 Нехай ідуть лісом усі посередники-паразити усіх сект. Як ті, що визнають так звану Трійцю (звідки вона взялася?), так і ті, що не визнають.
Ті, хто бере гроші за посередництво - служать Мамоні.

newroman:

--- Цитата: Сонечко+ від 16 Січня 2013, 19:09:53 --- Апостолів, які мали судити "12 колін ізраілевих" було 12.
- Іуда повісився ще до моменту Ісусової смерті.(Матв. 27:5)отже їх стало одинадцять.
- Після воскресіння Він з’явився дванадцятьом (1 Кор.15:5-7)
Питання: хто був дванадцятим, якщо Матвія вибрано вже після вознесіння?
--- Кінець цитати ---
Заметить нужно, что западные кодексы читают не: «двенадцати», а «одиннадцати»(как и наш слав. перевод). Какое чтение более правильное? Со стороны точного смысла, конечно, последнее, потому что, когда Христос воскрес, Иуды среди Апостолов уже не было, и их оставалось только одиннадцать. Но и первое чтение имеет право на признание, потому что «двенадцать» оставались «двенадцатью» даже и тогда, когда в этом кружке первых учеников Христовых недоставало одного или двоих (напр. Иуды и Фомы – при явлении Воскресшего Христа). Выражение «12 Апостолов» было техническим термином для обозначения достоинства тех призванных Самим Христом первых учеников Его, подобно тому как в истории известен термин: «Совет десяти» и т. под. Кроме того, это чтение: «12-ти (Апостолам)» подтверждается и древнейшими рукописями.
з тлумачення А.Лопухина.
В мене одинадцятьох в Новому Завіті укр. мовою.

doktor-maks:
15 Тими ж днями Петро став посеред братів а народу було поіменно до ста двадцяти та й промовив:
16 Мужі-браття! Належало збутись Писанню тому, що устами Давидовими Дух Святий був прорік про Юду, який показав дорогу для тих, хто Ісуса схопив,
17 бо він був зарахований з нами, і жереб служіння оцього прийняв.
18 І він поле набув за заплату злочинства, а впавши сторчма, він тріснув надвоє, і все нутро його вилилось...
19 І стало відоме це всім, хто замешкує в Єрусалимі, тому й поле те назване їхньою мовою Акелдама, що є: Поле крови.
20 Бо написано в книзі Псалмів: Нехай пусткою стане мешкання його, і нехай пожильця в нім не буде, а також: А служіння його забере нехай інший.
21 Отже треба, щоб один із тих мужів, що сходились з нами повсякчас, як Господь Ісус входив і виходив між нами,
22 зачавши від хрищення Іванового аж до дня, коли Він вознісся від нас, щоб той разом із нами був свідком Його воскресення.
23 І поставили двох: Йосипа, що Варсавою зветься, і що Юстом був названий, та Маттія.
24 А молившись, казали: Ти, Господи, знавче всіх сердець, покажи з двох одного, котрого Ти вибрав,
25 щоб він зайняв місце тієї служби й апостольства, що Юда від нього відпав, щоб іти в своє місце.
26 І дали жеребки їм, і впав жеребок на Маттія, і він зарахований був до одинадцятьох апостолів.
(Дії Апостолів 1 розділ)
тобто не Матвія (Матея), євангеліста, бо він був серед одинадцятьох
Відповідь від: 16 Січня 2013, 21:16:30
--- Цитата: Сонечко+ від 16 Січня 2013, 19:09:53 ---Тому я і писала, що двоє-троє, зібрані в ім’я Ісуса, можуть причаститись без допомоги священиків
--- Кінець цитати ---
не можуть

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії