Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (19/49) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: yurko від 16 Січня 2013, 09:05:22 ---Яку Ти знаєш релігію, чи релігійну течію, тепер чи в історії колись, де б не було отих "посередників", гуру, духовного лідера, просвітленого і т.д.?
--- Кінець цитати ---
Таких релігій не знаю, справді. Бо без них релігія просто не зможе існувати. (бо релігія як бренд  і її потрібно "просовувати на ринку"). Але питання в іншому - чи потрібні такі "діллери" поміж конкретною людиною і Богом? Не поміж людьми - тут питань немає, у НЗ заповіті сказано про це.
--- Цитата: Yana від 16 Січня 2013, 09:35:27 ---Ще мене дуже здивувала думка, що ходити в не православний(МП) храм-гріх.
--- Кінець цитати ---
І мені у часи розбратів християнських церков і вигнання православних у костел, дуже подобалось, що Мороз говорив - не гнівайтесь і не осуджуйте - всі ми християни і не нам судити правильно воно чи ні. А от у Бігуна чула інше. Чесно скажу - мені немає різниці католицька то церква чи українська православна - я можу піти\хожу і туди і туди. Бо йду я не до священників, а до Бога. Але мені, справді, у церкві Мороза чи Володимира "комфортніше" для душі ніж в інших. А от у тих, де беруться гордо заявляти, що інші храми - то розкольники і сектанти, бо служать дияволу мене відштовхують (як людину). Ну, не можу я не подумати автоматично - хіба Бог дав нам таке право - осуджувати і рахуватись вищими за когось? чи не гординя то і від якої сили вода йде?
--- Цитата: yurko від 16 Січня 2013, 09:53:13 ---Але  П'ятидесятники теж визнають Трійцю
--- Кінець цитати ---
Трійцю визнають всі протестантські церкви, які я знаю, крім Свідків Єгова.
--- Цитата: yurko від 16 Січня 2013, 11:10:04 ---священники являются лишь пасторами (проповедниками), то есть, всего лишь особыми профессионалами в своей общине, и ничем не возвышены над мирянами.
--- Кінець цитати ---
Тобто, вони керуються, як і інші протестанти саме Новим Заповітом, а не Переданням.

yurko:

--- Цитата: Сонечко+ від 16 Січня 2013, 15:46:32 ---чи потрібні такі "діллери" поміж конкретною людиною і Богом?
--- Кінець цитати ---
А Ісус теж був непотрібний?
Відповідь від: 16 Січня 2013, 16:04:09
--- Цитата: Сонечко+ від 16 Січня 2013, 15:46:32 ---Трійцю визнають всі протестантські церкви, які я знаю, крім Свідків Єгова
--- Кінець цитати ---
Бо свідки і не є протестантами!

Відповідь від: 16 Січня 2013, 16:32:13А кого крім свідків Ти знаєш?

doktor-maks:

--- Цитата: Сонечко+ від 16 Січня 2013, 15:46:32 ---у НЗ заповіті сказано про це.
--- Кінець цитати ---
Не уважно читали. Христос казав заснувати церкву

yurko:
Ну. Я і кажу, що головне питання теми зовсім не туди.

Сонечко+:

--- Цитата: yurko від 16 Січня 2013, 16:33:01 ---А Ісус теж був непотрібний?
--- Кінець цитати ---
Як же не потрібний?! Коли про Нього якраз і сказано у Новому Заповіті і при тому однозначно (я наводила цитати).
--- Цитата: yurko від 16 Січня 2013, 16:33:01 ---А кого крім свідків Ти знаєш?
--- Кінець цитати ---
Спілкувалася із суботниками, адвентистами(п"ятидесятниками), мормонами, з різними течіями євангелістських церков ("Посольство Боже", "Церква живого Бога",...,...) і найближче - баптистами(мій одногрупник там пастирем).

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії