Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (17/49) > >>

yurko:
Та нє. То вже певно пізно. Сорі...

Сонечко+:

--- Цитата: doktor-maks від 15 Січня 2013, 23:38:13 ---А Ви не знали про логічне мислення?
Христос нам дав рівновагу віри, розуму та почуттів
--- Кінець цитати ---
Якщо йти на логіку - то все логічно.
На рахунок книг, то тут уже мені писали, що крім св. Писання, Ісус дав священникам св. Передання. Не знаю, що там давалось і писалось секретно чи ні. Але про ті книги, які свято зберігаються і використовуються вищими ієрархіями духовенства можу сказати, що у те вірю Ньюроману. Бо людина, яка не обманює і їх читала мені справді розповіла про них. Я вже забула, що саме там було, а про реінкарнацію запам"ятала, бо дивно воно мені було. Бо саме християнство таке заперечує сьогодні. А до певного Собору(не пам"ятаю на якому саме - давно мені то розповідав - років 15 назад) у Святому Писанні було більше про це сказано. Та, щоб не виникало путаниці в головах віруючих і щоб людина не надіялась на якесь інше життя, а жила праведно у цьому "лишні" місця було забрано з Писання. "Лишнім" матеріалом стали і певні роки Ісуса Христа. Там також багато такого, що зараз сприймалося б нелогічно. Тій людині я вірю справді, бо далеко не всяка людина має доступ до священних\святих архівів. Він мав, чого не можна сказати про простих монахів Лаври.
ДДК, звісно, говорить про інші книги. Про них, на жаль, я зовсім нічого майже не знаю. Майже про всі - дані лише з інтернету, якому я не можу довіряти зовсім, на відміну від тієї людини, що працювала у Києво-Печерській Лаврі.
--- Цитата: yurko від 15 Січня 2013, 23:49:21 ---Хтілося би аби всьо було простіше
--- Кінець цитати ---
Та нехай би було уже і складно, аби лиш Істинно. :)
--- Цитата: doktor-maks від 15 Січня 2013, 23:53:38 ---Цитата: Сонечко+ від Вчора в 22:52:36
Мені пояснювали
посередник?
--- Кінець цитати ---
який ще посередник - звичайна людина. Вірніше, звичайні люди - суботники і адвентисти. Правда, знаю євангелісти і баптисти також не п"ють, але саме про вино, здається, з ними не говорила.
--- Цитата: yurko від 15 Січня 2013, 23:58:33 ---Той же здоровий глузд ненав'язливо підказує, що якби такі мали місце бути, то або про них ніхто з нас "простих гоїв" і по нині би не знав
--- Кінець цитати ---
Так "гої" і не знають. Для того треба дозвіл від вищих, від настоятеля Лаври чи іншого місця де вони зберігаються.
А за ті, що ДДК писав, вибачте - не в курсі. Хай сам напише.

yurko:
Питання до Сонечка.
Яку Ти знаєш релігію, чи релігійну течію, тепер чи в історії колись, де б не було отих "посередників", гуру, духовного лідера, просвітленого і т.д.?

Вибач що постійно роблю з'їзд з Твоєї теми, але чи не важливіше у всьому цьому, як Ти сама написала
--- Цитата: Сонечко+ від 16 Січня 2013, 01:10:46 ---аби лиш Істинно
--- Кінець цитати ---
?

Для мене важке питання ось та двойственність.
З одного боку маємо любити всіх ближніх і тут все просто.
З іншого боку всі хто хоч трохи не так сприймають Святе Письмо - єретики!
І якби не було доволі чітких цитат у Євангеліях, то я би сказав, що всі релігійні течії хоча б християнства мають об'єднатися.
Але ж православні прямо вважають, що всі крім них - єретики!
І ніби й цитати є відповідні і ніби недвозначно, але якось воно не так.



Відповідь від: 16 Січня 2013, 08:58:31Мені близький Екуменізм http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96%D0%B7%D0%BC

Я пам'ятаю, як дерлися конфесії за храм у селах і містах. А як їм тепер за то соромно.

Я бачив як не терплять католики протестантів у Німеччині. Але ж то не Свідки чи п'ятедесятники. То мабуть в основному Лютеранці. Правдивий протестантизм не так просто заперечити. Ну звісно не для православних МП. Їм усе дуже просто. хто не з нами - той проти нас.

Ось що істотніше на мою думку.

Yana:

--- Цитата: yurko від 16 Січня 2013, 09:05:22 ---Ну звісно не для православних МП. Їм усе дуже просто. хто не з нами - той проти нас.
--- Кінець цитати ---
Саме ця думка мене відштовхує. Їхній фанатизм в питанні віри. Складно говорити з людиною, яка переконанана, що свідки й католики-всі сектанти. Ще мене дуже здивувала думка, що ходити в не православний(МП) храм-гріх. І молитись відповідно теж не можна. Доходить до абсурду

yurko:
Для мене розподіл секта чи ні не дуже простий.
Здавалося б...
Якщо релігійна течія вважає, що Ісус був лише людиною, ангелом чи кимось іншим, тобто не визнає догмату Трійці - то секта.  Тобто свідки - секта однозначно.
Але  П'ятидесятники теж визнають Трійцю. Проте прийняти їх догмат мені особисто дуже складно

--- Цитувати (вибране) ---Догмат пов’язаний з новозавітним біблійним сюжетом про зішестя Духа Святого на апостолів Христа у день давньоєврейського свята п’ятидесятниці. Більшість християн сприймають цей сюжет як історичну подію, яка сталася лише раз і тільки з апостолами та першими послідовниками Христа. П’ятдесятництво актуалізує ії, оголошуючи можливість хрещення Святим Духом у наші дні, в реальному, земному житті. Звідси — нове осмислення догмату: на думку прихильників течії, духовне хрещення, а через нього й контакт зі Всевишнім, може отримати будь-яка людина — незалежно від її соціального статусу, релігійної приналежності, індивідуальних здібностей. Подібна демократизація догмату, його «заземлення» й особистісна наповненість зробили ідею хрещення Святим Духом надзвичайно привабливою для багатьох віруючих.
--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 16 Січня 2013, 09:46:23Проте на відміну від Свідків, П'ятидесятники і Адвентисти таки відносяться до протестантів. Отже для мене вони не секта.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії