Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (12/49) > >>

newroman:

--- Цитата: Сонечко+ від 13 Січня 2013, 21:41:01 ---попередження про те, що горе буде, якщо хто щось до св. Писання додасть.
--- Кінець цитати ---
наведіть цитату зі св. Писання.

Відповідь від: 13 Січня 2013, 22:31:07
--- Цитата: ДДК від 13 Січня 2013, 16:54:55 ---Ці книги шукали німецькі СС, радянське ГПУ-НКВД, американські та інші спецпідрозділи. Інформація ця існує за грифом "top secret".
--- Кінець цитати ---
ви крутіший за всі ці спецслужби разом взяті.   :o Все це маячня. Такі книги не мають жодного стосунку до вчення Ісуса Христа. Та вже з перших століть існувала єресь, викривлене вчення вибраних, гностицизм, які говорили, що володіють якимись таємними знаннями. Звідти і тамплієри і грааль, і така інша маячня.

ДДК:

--- Цитата: newroman від 13 Січня 2013, 22:41:28 ---ви крутіший за всі ці спецслужби разом взят
--- Кінець цитати ---
А причому тут крутіший за всіх?! А ви хоча б знаєте, скільки приблизно таких книг? Їх близько 400 000, писані вони ще в ті часи, коли іудейською конфесією ще й не пахло, та розсіяні вони по всьому світу. До речі, половину тих книг ховає Ватікан. Сьогодні це всім відомий факт. Час від часу не лише ті, хто їх шукає, але звичайні люди натикаються на них. А щодо єресі, то більшої єресі, жорстокості і приниження людини, які завдаються святошами з метою своїх корисних інтересів, я наприклад не знаю. Вся християнська історія свідчить за це. Ісуса Христа теж вони висміювали, знущались та спотворювали його Заповіт. А якщо для вас Святий Грааль і тамплієри є маячнею, то мені просто нема що вам більше сказати. На жаль...

yaro my:
Вчення Ісуса. Що за вчення, де воно?
-Є чотири канонічні Євангелія, купа неканонічних, так звані апокрифи.
 Реально, варто увагу приділяти лише прямій мові самого Ісуса, бо апостоли Саули-Павли з  Посланнями і Діяннями - то для баранів, яких в стадо заганяють хитрі пастухи, щоб стригти з них шерсть.
 Аргументую:
Почитайте повністю в Діяннях байку про Ананія, цитату з якої doktor-maks розмістив вище, на попередній сторінці теми,
--- Цитата: doktor-maks від 11 Січня 2013, 23:03:54 ---"А один чоловік, на ймення Ананій, із своєю дружиною Сапфірою, продав був маєтка,
та й з відома дружини своєї присвоїв частину з заплати, а якусь там частину приніс та й поклав у ногах у апостолів."
(Дії Апостолів 5: 1-2)
--- Кінець цитати ---
критично подумайте і може зрозумієте, як будувалась Перша Тоталітарна СектаХристиянська Церква.
Прочитали?
Хто не знайшов чи полінився прочитати ту байку в Діяннях, коротко суть:
Продавши все своє майно, як того вимагали апостоли для вступу в Першу Тоталітарну Секту Християнську Церкву, Ананій не всі гроші віддав апостолам, а приховав частину. За це він "скоропостижно скончался" на місці, і ще тепле тіло без всяких церемоній і читань Псалтири зразу винесли і закопали.
Коли прийшла згодом його дружина, то їй про смерть чоловіка навіть не повідомили, а за гроші зразу запитали, не повністю віддані "на церкву". Після чого вона теж впала мертвою.
Хто конкретно убив Ананія а потім його жінку - в Діяннях не сказано.
"Вот и вся любовь", - так співав "Мумий Троль" в пісні "Кот кота".

yurko:
http://www.svitlo-zhyttja.kiev.ua/node/98

Сонечко+:

--- Цитата: newroman від 13 Січня 2013, 22:41:28 ---наведіть цитату зі св. Писання.
--- Кінець цитати ---
Не знаю де шукати поки що. Тому виклала словами без посилання. Цю фразу я кожен раз чула від одного православного християнина, коли Свідки Єгова пропонували йому Вартову Башню.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії