Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (11/49) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: newroman від 13 Січня 2013, 20:37:06 ---Отже Христос є Первосвященником.
Отже Христос, Первосвященник і Апостолів поставив бути священниками.
--- Кінець цитати ---
Отже - Христос Першосвященник. А апостоли - апостоли. Не називав їх Ісус священниками - то ми так кажемо. Бо хочемо додавати щось своє, як і попереджав Ісус через послання апостолів.
--- Цитата: newroman від 13 Січня 2013, 20:37:06 ---Ну тези що Ісус то людина  то красномовні ознаки сектанства
ці слова якраз і є ознакою єретичного вчення, яке було одне з перших ще певно за життя Апостола Івана.
--- Кінець цитати ---
Чому Ви вирішили, що апостол Павло - єретик :o? Це ж не мої тези чи якогось вуйка, а саме ап.Павла

newroman:

--- Цитата: Сонечко+ від 13 Січня 2013, 20:48:06 ---Чому Ви вирішили, що апостол Павло - єретик ? Це ж не мої тези чи якогось вуйка, а саме ап.Павла
--- Кінець цитати ---
 :) Людина написала що сектантством є те, що Ісуса називають людиною. Христос був досконалою Людиною і Богом.
Відповідь від: 13 Січня 2013, 20:59:00
--- Цитата: Сонечко+ від 13 Січня 2013, 00:12:43 ---Розбираємось із постановами Святого Писання нам...Де стали помилятися, а де таки і справді продовжуємо йти Істинним шляхом праведності?..Мене не так цікавить когось звинуватити(тих же священників), як віднайти та очистити Істинне, а лишнє\додане\видумане людьми відкинути. Для себе
--- Кінець цитати ---
Памятайте, що тлумачити св.Писання не можливо без Св. Передання, яке Церква береже і авторитет якого не є нижче св. Письма, оскільки св. Письмо є тільки частиною св. Передання, Св. Письмо писалося із св. Передання. Як Апостол пише, що і світ не вмістив би як би все записати.
І проблемою багатьох єересей і протистантських течій є те, що вони відкидають св. Передання і тлумачать св. Письмо без св. Передання.
Церква є стовп і утвердження істини пише Ап. Павло. Не св. Письмо, а Церква.
Св. Письмо це документ Церкви який писався в Церкві для тих хто є спільнотою Церкви тобто Тіла Христового.

Сонечко+:

--- Цитата: newroman від 13 Січня 2013, 20:59:00 --- :) Людина написала що сектантством є те, що Ісуса називають людиною. Христос був досконалою Людиною і Богом.

--- Кінець цитати ---
А-а, зрозуміла
--- Цитата: newroman від 13 Січня 2013, 20:45:36 ---тому, що церковна термінологія випрацьовувалася пізніше
--- Кінець цитати ---
і не тільки термінологія, ще - ритуали, нові "св"ященно"дійства, нові речі типу індульгенцій, нові правила, які протирічили  апостольським посланням Святого Писання, нові заборони і дозволи, "лиш би учні йшли за ними".
--- Цитата: newroman від 13 Січня 2013, 20:45:36 ---Священник вправі недопустити вас до святого Причастя
--- Кінець цитати ---
Це їм так сказано у якомусь особливому Святому Писанні? Чому вони не кажуть як є у новому Заповіті - сповідаються і каються люди один перед одним. А у церкву ідуть уже, якщо ні ближні, ні свідки не розрадили винуватця, тоді треба звертатись до церкви (навіть не до священників написано).

--- Цитата: Сонечко+ від 12 Січня 2013, 00:21:55 ---" А коли прогрішиться твій брат проти тебе, іди й йому викажи поміж тобою та ним самим; як тебе він послухає, ти придбав свого брата.
А коли не послухає він, то візьми з собою ще одного чи двох, щоб справа всіляка ствердилась устами двох чи трьох свідків. А коли не послухає їх, скажи церкві;
--- Кінець цитати ---
До речі, а хто вигадав слово сектанти? Які течії називають такими? Усі протестантські чи лише деякі з них?
У Києві, зокрема у Покровському монастирі мені відмовили у сорокаусті по мамі, під приводом того, що у Західній Україні усі церкви - "ракольничьи, а еже значит - диявольские" і наполягали, щоб її відспівували наново у правдивій церкві...А я стояла і чітко бачила - що "не розкольничі" церкви погрязли у конкуренції і здається заплутались поміж праведним і "правельним".

newroman:

--- Цитата: Сонечко+ від 13 Січня 2013, 21:07:23 ---У Києві, зокрема у Покровському монастирі мені відмовили у сорокаусті по мамі, під приводом того, що у Західній Україні усі церкви - "ракольничьи, а еже значит - диявольские" і наполягали, щоб її відспівували наново у правдивій церкві.
--- Кінець цитати ---
Розумієте, проблема, що ви її навели існує, може останніх років з 20. Вона не є з розряду релігійних чи догматичних відмінностей, але суто політична. Цієї проблеми в цій Церкві МП не існує в самій Росії. Відомо, що Москов. церква є частиною команд.апарату Росії і через неї, нажаль, здійснюється тиск в Україні на всіх "неугодних".  Відтоді коли Україна стала незалежною і по правилам апостолів мала право мати свою помісну Церкву, як воно і було колись. Підіть в Феодосіївський монастир чи в Золотоверхий Михайлівський чи у Видубицький і там богослужіння на укр. мові і за Україну і там вам не відмовлять у поданні записки.

Відповідь від: 13 Січня 2013, 21:20:47
--- Цитата: Сонечко+ від 13 Січня 2013, 21:07:23 ---і не тільки термінологія, ще - ритуали, нові "св"ященно"дійства, нові речі типу індульгенцій, нові правила, які протирічили  апостольським посланням Святого Писання, нові заборони і дозволи, "лиш би учні йшли за ними".
--- Кінець цитати ---
давайте орієнтуватись в часі. Індульгенції були набагато пізніше і це проблема Римської Церкви.
А взагалі дуже раджу вивчати Закон Божий де є багато відповідей на питання які ви даєте. Мені свого часу ця книга дуже допомогла.
В мене вона є реальною, а даю вам у віртуальному вигляді
hram.in.ua/index.php?option=com_content&view=category&id=91&Itemid=42

Сонечко+:

--- Цитата: newroman від 13 Січня 2013, 21:06:18 ---Памятайте, що тлумачити св.Писання не можливо без Св. Передання
--- Кінець цитати ---
Про нього згадував Ісус у Біблії? Бо мене насторожують Його слова\попередження про те, що горе буде, якщо хто щось до св. Писання додасть.Так, здається, чула про таке. Воно написане ще єгипетськими жерцями і передавалось лише вищим кастам, і зараз доступне лише вищій іерархії християнства. Саме його, думаю, і читав мій знайомий у КП Лаврі. Саме там ще все ж таки зберігаються дані не лише про реінкарнацію, а й розповідається про таїнства і священнодії.   
Відповідь від: 13 Січня 2013, 21:37:05
--- Цитата: newroman від 13 Січня 2013, 21:29:03 ---http://hram.in.ua/index.php?option=com_content&view=category&id=91:book91&Itemid=42&layout=default
--- Кінець цитати ---
Дякую за посилання - зберегла адресу сайту у своїх закладках - буду ознайомлюватись.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії