Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (10/49) > >>

DVania:
Цікаво було б прочитати ці книги.А Ви їх бачили?
Відповідь від: 13 Січня 2013, 15:24:02Якщо трохи пофантазувати :)
то справедливіше було б такому що  мордував щенків в наступному житті народитися щенком.Ну і таким іншим кому пішла б на користь реінкарнація.Правда це мало б смисл при збережені свідомості.Тоді фраза "роби людям так як хочеш щоби вони тобі робили"сприймалась би сильніше.

Сонечко+:

--- Цитата: DVania від 13 Січня 2013, 15:45:41 ---А Ви їх бачили?
--- Кінець цитати ---
Чесно кажу - не бачила. Але їх бачив, тримав у руках і читав мій знайомий, якому я повністю довіряю. Він працював у архіві КП Лаври.

ДДК:
А я такі книги бачив у Москві, на Закарпатті, ще у деяких місцях, про які я не маю права росповідати. Вони створюють приголомшуюче враження. Ці книги шукали німецькі СС, радянське ГПУ-НКВД, американські та інші спецпідрозділи. Інформація ця існує за грифом "top secret". Але людям навмисно розповідаються теревеньки та дурнички, взагалі всіляка тарабарщина, щоб вони знаходились у стані непорозуміння й замішання. Так пастирям набагато легше пасти свою паству. Як їм заманеться.  :P

yurko:
Людська природа така вже є, що людині завжди треба більше.
А якщо нема?..
То завжди можна щось придумати.

Мій вуйко проштудіював цілу Книгу Урантії.
На стільки серйозно, що списав величезний блокнот цитатами.

Думаю правда, то все одно не дало йому всіх відповідей. І якщо на розкладках побачить газетку типу "Совершенно секретно" - обов'язково купить.
Адже там могли надрукувати секретні тексти!!!  :=)

newroman:

--- Цитата: Сонечко+ від 11 Січня 2013, 02:25:40 ---Якщо не важко дайте мені будь-ласка посилання де їх називають справжніми священниками,
--- Кінець цитати ---
4 Клялся Господь и не раскается: Ты священник вовек по чину Мелхиседека. Пс.109 -   старозавітнє пророцтво про Спасителя який повенен прийти. В Старому Завіті первосвященники приносили жертву за гріхи людей і за себе. Христос, приносячи Себе в жертву на Хресті. Отже він є тим Первосвященником який Сам Себе приносить в жертву.

10 быв наречен от Бога Первосвященником по чину Мелхиседека. Евр. 5.10 - а це новозавітнє свідчення Апостола який підтверджує пророцтво яке справдилось про Христа.
Отже Христос є Первосвященником.
Отже Христос, Первосвященник і Апостолів поставив бути священниками. Вони здійснювали священнодії, отже вони були священниками.Здійснення рукопокладання, ламання хліба (здійснення Євхаристії). Апостолами ,а не священниками їх називають тому, що вони були тими будівничими Церкви Христової які були безпосередніми учнями Христа, несли апостольське служіння проповіді Христової поширюючи її по світу. І багатьох термінів немає в св. Письмі, які існують сьогодну тому, що церковна термінологія випрацьовувалася пізніше коли почали зявлятися єретичні вчення і потрібно було чітко формувати і захищати істине вчення Христа.
Відповідь від: 13 Січня 2013, 20:27:56
--- Цитата: Сонечко+ від 11 Січня 2013, 16:25:18 ---Ну тези що Ісус то людина  то красномовні ознаки сектанства
--- Кінець цитати ---
ці слова якраз і є ознакою єретичного вчення, яке було одне з перших ще певно за життя Апостола Івана.
Відповідь від: 13 Січня 2013, 20:37:06
--- Цитата: Сонечко+ від 13 Січня 2013, 00:12:43 ---Надіючись на таємне прощення при таємній сповіді священнику ми втрачаємо уміння просити пробачення, вибачати не лише когось, а й себе. Бо казав нам Бог - кайтеся один перед одним. Може тоді ми не повторювали б одні і ті ж гріхи та провини? Бо каятись потрібно було б в очі тому, кого образили, а не таємно священнику.
--- Кінець цитати ---
Чому ви так кажете. Звісно ж не можна йти до сповіді якщо не примиришся з братом своїм особисто. Священник вправі недопустити вас до святого Причастя поки не примиришся. Так було і в Стар. Завіті, не приймав Бог жертви без примирення з ближніми.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії