Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (9/49) > >>

yaro my:
А може тоді фольга краще підійде, через неї електромагнітні хвилі не пройдуть.
Але то може якийсь інший вплив, сковорідка може, тоді фольга не допоможе, і смалець теж.
Треба щось надійніше, щоб верхню чакру захистити від впливу.
Ну, це так, жарти.
А якщо серйозно, то "правильной дорогой идете, товарищ". Ви намагаєтесь докопатись до суті. І по ходу дохтура вже пару раз "здєлали". Не кажучи вже про тих, хто втикається аби лиш своє "фе" сказати.
Я на побєдітєля, пізніще приєднаюсь до дискусії, щоб Вам гру не ламати передчасно.

doktor-maks:

--- Цитата: Сонечко+ від 13 Січня 2013, 00:12:43 ---"святий отче Іван"
--- Кінець цитати ---
Ніхто так не говорить. У католицькій традиції "святий отче", а греко-католики та православні звертаються "отче Іван" (без "святий"), істинно православні взагалі звертаються "батюшка"


--- Цитата: Сонечко+ від 13 Січня 2013, 00:12:43 ---Хто нам заповів "святих отців" - Ісус (якщо так, то чому ж не сказав чітко - от вам посередники і називайте їх "святий отче"?
--- Кінець цитати ---
Звідки ми можемо знати, що такого Він не казав? Доведіть. Він багато чого казав. Повним невіглаством є переконання, що чотири Євангелія містять все те, чому вчив Іісус
Відповідь від: 13 Січня 2013, 00:45:14
--- Цитата: Сонечко+ від 12 Січня 2013, 00:53:08 ---Думаю, таких прейскурантів "Для Бога" у них не було як зараз http://24.ua/news/show/id/10776.htm
--- Кінець цитати ---
Рівень статті, то рівень школоти неписьменної. Чого тільки варте слово "освещение" ("освещение квартир и офисов"). То батюшка ліхтариком має світити?

Сонечко+:

--- Цитата: doktor-maks від 13 Січня 2013, 01:01:49 --- Повним невіглаством є переконання, що чотири Євангелія містять все те, чому вчив Іісус
--- Кінець цитати ---
От-от. А мені не вірять, що Він розповідав про переселення душ.
--- Цитата: doktor-maks від 13 Січня 2013, 01:01:49 ---Чого тільки варте слово "освещение"
--- Кінець цитати ---
то певно Гугл перекладав з російської. :)
--- Цитата: doktor-maks від 13 Січня 2013, 01:01:49 ---То батюшка ліхтариком має світити?
--- Кінець цитати ---
Не знаю. Раз йому Ісус казав щось особливе, то може і про ліхтарика також ;)

doktor-maks:

--- Цитата: Сонечко+ від 13 Січня 2013, 01:15:18 ---От-от. А мені не вірять, що Він розповідав про переселення душ.
--- Кінець цитати ---
саме вчення Христа про життя вічне, рай та пекло, Страшний Суд заперечує всіляке переселення душ. Вмикаємо логічне мислення


--- Цитата: Сонечко+ від 13 Січня 2013, 01:15:18 ---то певно Гугл перекладав з російської.
--- Кінець цитати ---
то певно хтось статтю не читав, бо інакше би помітив, що стаття російською мовою; і слово "освещение" недоречне на відміну від "освящение"

Відповідь від: 13 Січня 2013, 01:34:20А воскресіння мертвих взагалі перекреслює переселення. Якщо душа жила в декількох тілах (а тим більше в тілі тварин), тоді яке тіло має воскреснути?

Сонечко+:

--- Цитата: doktor-maks від 13 Січня 2013, 01:39:39 ---Вмикаємо логічне мислення
--- Кінець цитати ---
??? А Ви не знали, що у Києво-Печерській Лаврі є про це книги? Приховано: ПоказатиТільки прочитати їх майже нікому не дозволено, бо це викликало колись неоднозначні реакції.Тому під час чергового Собору усі такі місця викинули із Святого Писання. Мій знайомий читав. Ісус Христос признавав реінкарнацію, а от священники\Папи викреслили таке поняття з християнських Писань.

--- Цитата: doktor-maks від 13 Січня 2013, 01:39:39 ---А воскресіння мертвих взагалі перекреслює переселення. Якщо душа жила в декількох тілах (а тим більше в тілі тварин), тоді яке тіло має воскреснути?
--- Кінець цитати ---
Воскресіння якраз підтверджує це. Ісус знов узяв своє тіло після смерті і воскресіння.Але відразу таке зробити може лише надзвичайно чиста Божественна особа. Інакше їй прийдеться пройти так зване "чистилище" чи "пекло" для того, щоб очистити свій Дух. А тіло Дух сам обирає собі відповідно до своїх "характеристик" набутих на момент втілювання.[/cut]

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії