Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (7/49) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: doktor-maks від 12 Січня 2013, 00:16:06 ---А хіба дають дитині або нерозумному те, що може нашкодити їм та оточуючим?
--- Кінець цитати ---
поясніть, що Ви мали на увазі. Ісус навчав і дітей, забули.
А ось Вам слова Святого писання для дорослих.
Ісус про сповідь казав так: " А коли прогрішиться твій брат проти тебе, іди й йому викажи поміж тобою та ним самим; як тебе він послухає, ти придбав свого брата.
А коли не послухає він, то візьми з собою ще одного чи двох, щоб справа всіляка ствердилась устами двох чи трьох свідків. А коли не послухає їх, скажи церкві; коли ж не послухає й церкви, хай буде тобі, як поганин і митник!"
Матв. 18: 15-17
У Новому Заповіті сказано: "Признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах" (ЯК.5:16)
Відповідь від: 12 Січня 2013, 00:19:07
--- Цитата: doktor-maks від 12 Січня 2013, 00:16:06 ---В апостольські часи християнство ще тільки стверджувалось, не було державною і панівною релігією, суспільні відносини були іншими і т.д.
--- Кінець цитати ---
не тому. А тому, що так їм заповів Ісус Христос і дав чіткі настанови щодо цього. Я вище це уже наводила, тому не повторятимусь.

doktor-maks:

--- Цитата: Сонечко+ від 12 Січня 2013, 00:21:55 ---Ісус навчав і дітей, забули
--- Кінець цитати ---
Тлумачив їм Пророків, Левит та Числа?

Сонечко+:

--- Цитата: doktor-maks від 12 Січня 2013, 00:26:32 ---Тлумачив їм Пророків, Левит та Числа?
--- Кінець цитати ---
Ісус приніс Новий Заповіт.

Відповідь від: 12 Січня 2013, 00:31:08
--- Цитата: Сонечко+ від 10 Січня 2013, 22:46:17 ---Я би просила вас прокоментувати пояснення Павла про зміну священства у Євр. (8.9 розділи) і відповісти на питання:
1. З якою метою Бог встановив священиків? Які функції вони мали здійснювати? Чи були вони посередниками між Богом і людьми ?
2. Чи змінилось священство у Новому заповіті? Якщо так, то яким чином?
Хто у Новому Заповіті виконує ті функції , які на священиків були покладені Богом? Чи Ісус виконує зараз ті функції? Чи є Ісус посередником між Богом і людьми? Чи замінив Ісус собою священиків як посередників між Богом і людьми? Чи є ще хтось крім Ісуса посередниками?
3. Чи апостоли називали себе священиками? Чи називали їх так інші християни?
І висновок: Чи потребує Новий Заповіт священиків?
--- Кінець цитати ---
Можете таки дати відповіді?
А що там відносно сповіді священникам? Чи не про це говорив Павло
--- Цитата: Сонечко+ від 11 Січня 2013, 02:25:40 ---А ще апостол Павло казав, що серед самих апостольських послідовників (єпископів-старійшин) постануть вчителі, які казатимуть ПЕРЕКРУЧЕНЕ:
"Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу, яку власною кров’ю набув Він.Бо я знаю, що як я відійду, то ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадити не будуть... ІЗ ВАС САМИХ навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою..." Дії 20: 28-30
--- Кінець цитати ---
Бо сповідь священники зробили своєю прерогативою. І не лише її.

doktor-maks:

--- Цитата: Сонечко+ від 12 Січня 2013, 00:21:55 ---не тому. А тому, що так їм заповів Ісус Христос і дав чіткі настанови щодо цього
--- Кінець цитати ---
Ісус Христос чітко їм заповів, що "вартий робітник своєї поживи" (від Матвія 10:10)
"Зоставайтеся ж у домі тім самім, споживайте та пийте, що є в них, бо вартий робітник своєї заплати." (від Луки 10:7)
Тобто Ісус з Апостолами користувались чужим маєтком
Див. також
"І сталось, що Він після того проходив містами та селами, проповідуючи та звіщаючи Добру Новину про Боже Царство. Із ним Дванадцять були,
та дехто з жінок, що були вздоровлені від злих духів і хвороб: Марія, Магдалиною звана, що з неї сім демонів вийшло,
і Іванна, дружина Худзи, урядника Іродового, і Сусанна, і інших багато, що маєтком своїм їм служили."
(від Луки 8:3)

Ісус з Апостолами збирали гроші. Іуда Іскаріот носив з собою скриньку для цього.
"А це він сказав не тому, що про вбогих журився, а тому, що був злодій: він мав скриньку на гроші, і крав те, що вкидали."
(від Івана 12:6)

Сонечко+:

--- Цитата: oleg1981 від 11 Січня 2013, 14:50:32 ---Пропоную не кормити троллів сектантів в цій темі 
--- Кінець цитати ---
Їх не кормити не треба, а розбивати аргументовано (у Вас є ж Біблія), якщо зможете і показувати шлях істинний. А ні - прислухайтесь самі до Святого Писання :) і не займайтесь не тим, чого від Вас не хотів Бог.
Відповідь від: 12 Січня 2013, 00:51:49
--- Цитата: doktor-maks від 12 Січня 2013, 00:47:14 ---Ісус з Апостолами збирали гроші.
--- Кінець цитати ---
І я про те, що вони гроші збирали. Але як добровільну пожетрву, а не по прейскуранту. І "квартири" з "машинами" собі не купували. Як думаєте, на що вони їх витрачали? На поживу. А не на наживу.
Думаю, таких прейскурантів "Для Бога" у них не було як зараз http://24.ua/news/show/id/10776.htm
А тут історія -  так починалась торгівля Божим...А індульгенції не бажаєте придбати?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії