Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (6/49) > >>

DVania:

--- Цитата: doktor-maks від 11 Січня 2013, 14:34:02 ---А ще апостол Павло казав, що "велика тайна благочестя: Бог з'явився в тілі" (1 Тимофію, 3:16)
А ще апостол Павло казав, що "тілом Христос, що Він над усіма Бог, благословенний, навіки, амінь." (До Римлян 9:5)
І ще є купа свідчень божественності Христа, просто у деяких відбувається розрив шаблону, вони не можуть второпати, що у Христі божественна і людська природа поєднані, не можуть повірити у Боголюдину.
--- Кінець цитати ---
Я ще на самому початку теми це старався донести.

oleg1981 Вам якщо більше нічого сказати в даній темі,то Вам не обов'язково її читати.Людям цікаво .Хочете ревно віру відстоювати?я Вам підкажу он на вулиці свідків купа,вже пройти нема як ,відстоюйте.

Відповідь від: 11 Січня 2013, 15:11:11
--- Цитата: oleg1981 від 11 Січня 2013, 15:01:11 ---Ну тези що Ісус то людина  то красномовні ознаки сектанства
--- Кінець цитати ---
doktor-maks маєте всі шанси бути в сектанти записані. ;)  бо

--- Цитувати (вибране) ---просто у деяких відбувається розрив шаблону, вони не можуть второпати, що у Христі божественна і людська природа поєднані, не можуть повірити у Боголюдину
--- Кінець цитати ---
.

Сонечко+:

--- Цитата: doktor-maks від 11 Січня 2013, 14:34:02 ---І ще є купа свідчень божественності Христа, просто у деяких відбувається розрив шаблону, вони не можуть второпати, що у Христі божественна і людська природа поєднані, не можуть повірити у Боголюдину.
І ще... Трактувати Святе Письмо треба у всій повноті, тоді картина буде цілісною
--- Кінець цитати ---
Я з цим не сперечаюсь, а лише обома руками за. Наведена цитата з послання апостола Павла до Тимофія ніяк цьому не суперечить. Просто він там дав уточнення яка саме іпостась Христа стала Посередником між Богом і людьми. Це ні в я кому разі не протирічить Божественності Ісуса як Боголюдини. Чому Ви вирішили протилежне?


--- Цитата: oleg1981 від 11 Січня 2013, 14:50:32 ---Пропоную не кормити троллів сектантів в цій темі
--- Кінець цитати ---
А я не проти, якщо до теми приєднається хтось із так званих сектантів.

--- Цитата: yurko від 11 Січня 2013, 14:55:41 ---Ми тут зараз дружно проігнорим, а сектанти її якраз то і підгребуть!

Буде на наші з Тобою совісті втрачена душа.

Думаю на Суді за то не похвалять.
--- Кінець цитати ---
Невдячна то справа - підгребати Сонечко. Воно не здатне бути ні в якій секті. Хоча, я уже писала, що більше року ходила до них на проповіді - бо дуже доступно (слухаєш сидячи, що на жаль для мене важливо) і відразу можна порівняти з проповідями православних і католиків :).
--- Цитата: oleg1981 від 11 Січня 2013, 15:01:11 ---Саме так
Зник з форума один сектант деревинка тепер нові знаходяться 
--- Кінець цитати ---
 :)
деревинку в сім"ю! ;)

--- Цитата: oleg1981 від 11 Січня 2013, 15:01:11 ---Ну тези що Ісус то людина  то красномовні ознаки сектанства
--- Кінець цитати ---
Але ж їх не я висуваю, а апостол Павло. Ви з ним не згідні ;)?!
--- Цитата: oleg1981 від 11 Січня 2013, 15:01:11 ---Замітив що під час великих християнських свят вони найбільше активізовуються
--- Кінець цитати ---
а я не помітила :(
А якщо Ви про мене - то певно таки таке довге утримання під час посту далося взнаки :-[ ( я про утримання від м"яса, хоча і не тільки)
--- Цитата: yurko від 11 Січня 2013, 15:10:29 ---Щось я підозрюю, що то не так свята вплинули, як ДДК
--- Кінець цитати ---
То я на ДДК впливаю. А то людина виявляється ще Біблії не читала. Тож, ми разом її штудіюємо зараз. От і виникають питання по ходу...А я так люблю отримувати на них відповіді :). Але обгрунтовані, посилаючись на джерела Істини.

--- Цитата: oleg1981 від 11 Січня 2013, 15:01:11 ---
--- Кінець цитати ---
, а Ви б не офтопили, а привели цитати, що протиріччать моїм цитатам з Біблії. То були б не голі балачки-звинувачення.

--- Цитата: DVania від 11 Січня 2013, 15:21:45 ---Я ще на самому початку теми це старався донести.

--- Кінець цитати ---
Я Вас почула. Це, повторюсь, ніяк не суперечить моїм цитатам із Біблії. Скоріше, навпаки.

doktor-maks:

--- Цитата: Сонечко+ від 10 Січня 2013, 22:46:17 ---Сьогодні подібна практика «освячення» водою помешкань, машин і т.д., яку придумали «отці», стала прибутковим бізнесом.
--- Кінець цитати ---
є церковні таїнства, а є обряди. Таїнств сім, обрядів багато. В Таїнствах подається Божа благодать, обряди існують для благословіння Божого і заради піднесення віри у людини (релігійного почуття)


--- Цитата: Сонечко+ від 10 Січня 2013, 22:46:17 ---Збудує у значенні збудує як будинок? Зараз спрбую знайти. Бо я зустрічала про Церкву як Храм Душі.
--- Кінець цитати ---
І тільки?


--- Цитата: Сонечко+ від 11 Січня 2013, 02:25:40 ---А чи брали гроші апостоли за "релігійні послуги"? Звичайно, що НЕ БРАЛИ.
--- Кінець цитати ---
Дуже категоричний тон. Апостоли брали гроші, хоча і опосередковано. І "релігійні послуги" тут зовсім не коректний вираз.
"А один чоловік, на ймення Ананій, із своєю дружиною Сапфірою, продав був маєтка,
та й з відома дружини своєї присвоїв частину з заплати, а якусь там частину приніс та й поклав у ногах у апостолів."
(Дії Апостолів 5: 1-2)

Про священиків Нового Заповіту
"їх поставили перед апостолів, і, помолившись, вони руки поклали на них.
І росло Слово Боже, і дуже множилося число учнів у Єрусалимі, і дуже багато священиків були слухняні вірі."
(Дії Апостолів 6:6,7)

Сонечко+:

--- Цитата: doktor-maks від 11 Січня 2013, 23:03:54 ---дуже багато священиків
--- Кінець цитати ---
Доктор Макс, я про це писала уже -
--- Цитувати (вибране) ---У Новому Заповіті кожен християнин, який (на відміну від старозавітніх священиків, що приносили жертовні дари Богові), приносячи ДУХОВНІ дари, автоматично наділюється священством , але вже не у значенні посади, а у духовному значенні як результату духовної святості (1 Пет. 2:5, 9; Об. 1:6; 5:10; 20:6).
--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 11 Січня 2013, 23:22:57
--- Цитата: doktor-maks від 11 Січня 2013, 23:03:54 ---є церковні таїнства, а є обряди. Таїнств сім, обрядів багато.
--- Кінець цитати ---
Подайте мені, будь-ласка посилання на Біблію, бо я її ще дуже недосконало знаю.

--- Цитата: doktor-maks від 11 Січня 2013, 23:03:54 ---Апостоли брали гроші, хоча і опосередковано.
--- Кінець цитати ---
Ну, так я про це і писала вище на що саме вони брали і використовували кошти. Ніхто із них, на відміну від наших церков не виставляв розцінки на виконання обрядів і таїнств.

Ну, добре, давайте поговоримо про таїнства і обряди. Наприклад - сповідь. Напевно, щоб висповаідатись Ісус казав нам в першу чергу звертатись до священників? Чи ні? Чи до них уже навіть і не вдугу чергу?
Де у Новому Заповіті сказано, що гріхи треба очищувати перед священиком?
Де сказано, що влада відпускати гріхи якою наділив Ісус апостолів, перейшла" через них і їх наступникам — архиєреям, а далі священикам" ?
Пішла по посилання на Святе Писання.

doktor-maks:

--- Цитата: Сонечко+ від 11 Січня 2013, 23:31:40 ---Подайте мені, будь-ласка посилання на Біблію, бо я її ще дуже недосконало знаю.
--- Кінець цитати ---
Відкрийте Закон Божий, там написано


--- Цитата: Сонечко+ від 11 Січня 2013, 23:31:40 ---Ніхто із них, на відміну від наших церков не виставляв розцінки на виконання обрядів і таїнств.
--- Кінець цитати ---
Цілком природньо і розсудливо вчинили Апостоли. В апостольські часи християнство ще тільки стверджувалось, не було державною і панівною релігією, суспільні відносини були іншими і т.д.
Відповідь від: 12 Січня 2013, 00:03:16
--- Цитата: Сонечко+ від 11 Січня 2013, 23:31:40 ---Пішла по посилання на Святе Писання.
--- Кінець цитати ---
А хіба дають дитині або нерозумному те, що може нашкодити їм та оточуючим?

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії