Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (39/49) > >>

asin:
Я проста людина і дуже  таких великих знань не маю.Але я скорше сектантам повірю  бо то дійсно має смисл.А то шо ви пишете шо священники там у чашах справжню плоть бачили то якось страшит і нічо не пояснює.Мені так виглядає шо то так як тут хтось писав є причастя до тої жертви що Христос віддав і його науки.

Skelya:
Буквально не може бути, от вчили апостоли поган які повірили. дії 15:19 Тому думаю я, щоб не турбувати поган, що до Бога навертаються, 20 але написати до них, щоб стримувались від занечищення ідольського, та від блуду, і задушенини, і від крови.

chuck:

--- Цитата: DVania від 31 Січня 2013, 21:03:15 ---Але ж Ви буквально споживаєте хліб і вино,! і тільки символічно сприймаєте це як Тіло і Кров,чи не так?
--- Кінець цитати ---

Ні, їм як плоть та кров.

yurko:
Православні про передання
https://www.youtube.com/watch?v=5vjyEnrCEZw

yaro my:
Подивився це відео. І укріпився в висновку, що і Передання і Писання - людські творіння.
В процесі передачі не виключені помилки. Їх можна віднайти досить легко, звичайно, якщо є бажання і терпіння критично аналізувати Писання.

--- Цитата: yurko від 30 Січня 2013, 16:55:16 ---Цитувати
Змагалися тоді учні між собою, говорячи: Як може він дати нам тіло їсти? Сказав же їм Ісус: «Істино, істино кажу вам: Як не їсте тіла Сина чоловічого і не п'єте Його крові, не маєте життя в собі… Тіло моє — справді їжа, а кров моя справді напиток. Хто їсть тіло моє і п'є кров мою, в мені пробуває, і я в ньому…»“ (Ів. 6:51-56)

Відповідь від: 30 Січня 2013, 16:16:10
А пізніше на Вечері Він доповнив
Цитувати
Матв. 26:26—29 (Хом.): «Якже вони їли, Ісус узяв хліб, поблагословив, розламав і дав учням, кажучи: «Беріть, їжте: це моє тіло». Потім узяв чашу, воздав хвалу і подав їм, кажучи: «Пийте з неї всі, бо це кров моя (Нового) Завіту, яка за багатьох проливається на відпущення гріхів. Кажу вам: Не питиму віднині з цього виноградного плоду [«не буду пити вина», «Єрусалимська Біблія», англ.] аж до дня того, як питиму його новим з вами в Царстві Отця мого».

--- Кінець цитати ---


--- Цитата: yaro my від 31 Січня 2013, 21:46:40 ---Є ще таке пояснення:

Приховано: ПоказатиИисус знал, что его уже предали и предавшие присутствуют на этой вечере. Поэтому он стал рассказывать своим ученикам, что им надлежит сделать без Него. Но видя, что те опечалились, в том числе и Мария Магдалина, что сидела по правую руку от Него, Иисус сказал: «О чём вы печалитесь, о теле Моём?» И разломив на куски хлеб в своей деревянной миске, Он стал раздавать его своим ученикам со словами: «Ешьте, ибо это есть то же, что и плоть Моя». А затем налил вина в свою деревянную чашу и вновь подал её своим ученикам со словами: «Пейте, ибо скоро в этой чаше будет кровь Моя». И потом произнёс: «Я же буду пребывать с вами, пока в вас живёт вера Моя». Кстати говоря, позже, в интерпретации Павловского учения эти слова излагаются уже совершенно по-иному, с другим подтекстом…»
--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 02 Лютого 2013, 17:42:59
--- Цитата: newroman від 31 Січня 2013, 20:53:15 ---Сам став тією жертвою, одночасно будучи тим, хто приносить цю жертву, і тим кому приносять цю жертву
--- Кінець цитати ---
Нагадує слоган самостійних свідомітів:
                                                                      "Свій до Свого по Своє".

Відповідь від: 02 Лютого 2013, 17:46:25
--- Цитата: chuck від 01 Лютого 2013, 09:38:07 ---Ні, їм як плоть та кров.
--- Кінець цитати ---
Хижак? Полюєш?
Чи падальщик.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії