Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (38/49) > >>

yurko:

--- Цитата: DVania від 31 Січня 2013, 17:07:03 ---Юрко ще не відповів чи бував в протестанських церквах,як дехто каже сектах  Посмішка може пізніше напише
--- Кінець цитати ---
Чесно кажучи профукав питання  :o  :-[
Відповідь від: 31 Січня 2013, 17:24:34А ні. Не профукав, просто аж тепер побачив.
У самих храмах протестантських був. Але всього у 2-х чи 3-х. І то не на месі, а просто заходив.
ТО у Німеччині було.

Тут вроді ніде не заходив. Чого мені до них йти? Я поки не бачу у когось з них більш правилних підходів до трактування Біблії. А те, що у деяких кращі відносини між вірними, то як Ти сам кажеш не від самої церкви залежить...

До речі випадково прочитав щойно про Нотрдам Де Парі, де ми з Рибкою були, що

--- Цитувати (вибране) ---В соборе хранится одна из великих христианских реликвий — Терновый венец Иисуса Христа. До 1063 года венец находился на горе Сион в Иерусалиме, откуда его перевезли во дворец византийских императоров в Константинополе. Балдуин II де Куртенэ, последний император Латинской империи, был вынужден заложить реликвию в Венеции, но из-за нехватки средств её не на что было выкупить. В 1238 году король Франции Людовик IX приобрёл венец у византийского императора. 18 августа 1239 года король внёс его в Нотр-Дам де Пари. В 1243—1248 при королевском дворце на острове Сите была построена Сент-Шапель (Святая часовня) для хранения Тернового венца, который находился здесь до Французской революции. Позднее венец был передан в сокровищницу Нотр-Дам де Пари.
--- Кінець цитати ---
Але він не протестантський а католицький. Так що сорі за оф-топ  :duvno :-[
Відповідь від: 31 Січня 2013, 17:31:03Зате був у Німеччині на цілій мессі католицькій. Навіть ще на одній похоронній був.
Там мені було практично так як у нас, лише сдячи.
Бо не розумієш 90 % того про що співають. Проповідь і того менше.  :-[ :-[ :-[
Ну то через незнання мови на тому рівні який потрібно.
Якби знав то б було що порівняти.

Хоча думаю то все від священника залежить.
Бо після того, як поговорив з ним потім особисто (через певний час), то був вражений тим, як молода людина (йому десь 30-35 тоді було) знає мало не всіх прихожан містечка, (у нас би то було мале село)  по імені, підходить до кожного, запитує про здоров'я і справи родичів (про яких звідкись теж все знає і пам'ятає) і то все при тому, що сам він італієць і прислали його у ту парафію лише рік чи трохи більше перед тим, на місце старого поляка, якого громада "попросила" через те, що зачасто у проповідях поляків і Польщу згадував...
Відразу захотілося поспілкуватися з таким священником ще раз.

Робіть висновки ;)


Сонечко+:

--- Цитата: DVania від 31 Січня 2013, 17:07:03 ---Але сонечко і протестантів не треба ідеалізувати.
--- Кінець цитати ---
Ну, що Ви, я не ідеалізую. Інакше я була б уже серед них. Я описала що саме мені у них подобається - єдність, організація, підтримка, і прозорість, яка дає відчуття близькості,... .... .

newroman:

--- Цитата: ДДК від 30 Січня 2013, 23:19:05 ---Це завуальований дохристиянський обряд споріднення.
--- Кінець цитати ---
 Христос не прийшов ламати все старе (Старий завіт), а підняв стосунки Бога і людини на новий якісний рівень, Він дав Новий завіт. Старозавітню жертву Він замінив Новою. Христос Сам став тією жертвою, одночасно будучи тим, хто приносить цю жертву, і тим кому приносять цю жертву. Як в Старому завіті учасники старозавітніх жертв повинні були для участі в них споживати від жертв своїх, так само і для  причасників освячуючої жертви Христової повинні споживати від неї. "Я є хліб життя" -  говорив Христос.


Відповідь від: 31 Січня 2013, 20:36:16Чітко і ясно у Христос у чотирьох Євангеліях твердить про те, що необхідно споживати Тіло і Кров Його, не вино і хліб, а Тіло і Кров. Так само апостоли підтверджують слова Христа у посланнях до Церков, і самі здійснюють це Таїнство як Його учні. І до цього дня Церква творить це Таїнство. І Христос Сам служить людям у цьому Таїнстві віддаючи Себе в жертву для нашого спасіння. Тому і називається служба в Церкві Богослужіння. Бог служить людям, бо любить їх і хоче щоб усі спаслися. Кличе на вечерю, кажучи прийдіть усі. Але не хочуть іти усі покликані, приходять тільки ті хто відгукнувся на заклик Христа. Ось стою і стукаю при дверях. Треба тільки відчинити і впустити Христа. Ось вже  дві тисячі років Господь творить це Таїнство в Своїй Церкві щоб люди причастившись святої жертви Христової за увесь людський рід мали життя в собі, життя вічне.

DVania:
Але ж Ви буквально споживаєте хліб і вино,! і тільки символічно сприймаєте це як Тіло і Кров,чи не так?

newroman:
Не буквально, а під виглядом. А що, Христос дав апостолам своє Тіло буквально і Кров так само чи дав пити буквально? Реально воно було Тіло і Кров, але під виглядом вина і хліба. Чи змогли би їсти  реальну плоть людську апостоли чи взагалі люди. Тому Господь підносить Себе в Таїнстві, щоб люди могли спожити цю жертву. І в Церкві відбувається саме Таїнство, а не символ, саме пряма дія Божества через благодать священства зходить на Дари запропоновані для жертви і при закликанні Святого Духа вино і хліб перетворюється на Тіло і Кров Господа. І в історії Церкви, давніх часів описано багато випадків коли у чаші священники в певні моменти сподобились бачити саме Плоть і Кров. 

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії