Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (36/49) > >>

newroman:
Євхаристія не ритуал, а таїнство встановлене самим Господом. Якби Христос говорив в переносному значенні про Тіло і Кров то Апостоли б не творили цього щоразу. А що Апостол Павло каже про це то я вже було, але ще нагадаю :
Приховано: Показати16 Чаша благословення, яку ми благословляємо, чи не є приєднання Крови Христової? Хліб, який
     ми переломлюємо, чи не є приєднання Тіла Христового?
17 Один хліб, і нас багато - одне тіло: бо всі причащаємось від одного хліба.(1Кор.10.16-17)

23 Бо я від Господа прийняв те, що і вам передав, що Господь Ісус у ту ніч, коли був зраджений, узяв хліб
24 і, віддавши хвалу, переломив і сказав: прийміть, споживайте, це Тіло Моє, яке за вас ламається;
    це творіть на спомин про Мене.
25 Також і чашу після вечері взяв, промовивши: ця чаша є новий завіт у Моїй Крові, це творіть, коли тільки
     будете пити, на спомин про Мене.
26  Бо кожного разу, коли ви споживаєте хліб цей і п'єте чашу цю, смерть Господню сповіщаєте, доки він           прийде.
27 Тому-то, хто їстиме хліб цей або питиме чашу Господню недостойно, винний буде супроти Тіла і Крови
     Господньої.
28  Нехай же випробовує себе людина, і так нехай їсть від хліба цього і п'є від чаші цієї.
29  Бо хто їсть і п'є недостойно, той їсть і п'є на судження собі, не думаючи про Тіло Господнє.

ДДК:
 Чи потрібні людині посередники... Комусь потрібні, бо не спроможний самостійно розібратися. Комусь не потрібні, бо людина незалежна й розважлива. Але у будь-якому випадку, зауважте, що посередники завжди будуть проштовхувати свою позицію за допомогою будь-яких методів. А ще я вважаю некоректним постійно спиратися на Біблію. Це нагадує ситуацію, коли хтось каже що не хоче їсти снікерси, але йому у відповідь: "Не гальмуй! Снікерсуй!" Біблія - це серйозний документ. Хочу бути відвертим - Коран, Талмуд та інше теж. Людей, які можуть грамотно підійти до вивчання таких документів, небагато. Тому люди йдуть до тих, хто може їх наставити. Проте, давайте будемо чесними: існує багато таких, хто вірує в Бога, але не причисляє себе до жодної конфесії. Таких, хто каже: "віруючий але не релігійний". Віра в Бога не вимагає належності до певних конфесій і звена посередників (в тому числі священства) у якості атрибутів конфесій. Віра в Бога передбачає перш за все чистоту та волю сумління. Вступ у будь-яку конфесію та згода розділити з кимось (священик, паства) свое признання Бога є результатом особистої усвідомленності але не того, що без посередників аж ніяк не можна обійтися.
Відповідь від: 30 Січня 2013, 22:18:40
--- Цитата: newroman від 30 Січня 2013, 20:53:09 ---Євхаристія не ритуал, а таїнство встановлене самим Господом. Якби Христос говорив в переносному значенні про Тіло і Кров то Апостоли б не творили цього щоразу.  Чаша благословення, яку ми благословляємо, чи не є приєднання Крови Христової? Хліб, який
     ми переломлюємо, чи не є приєднання Тіла Христового?
17 Один хліб, і нас багато - одне тіло: бо всі причащаємось від одного хліба.(1Кор.10.16-17)
--- Кінець цитати ---

Це завуальований дохристиянський обряд споріднення. Після нього чужі люди стають рідними. І взагалі у християнстві магічні обряди зовуться Таїнствами чи Святодіями. Але їхня сутність та методи не відрізняються від ведичних або єгипетських. Нічого дивовижного: кожна релігія має свої терміни й своє зовнішне оформлення обрядів. Згодом забуваються секрети обрядів, бо тільки вищим ієрархам Церкви відомі їх справжні джерела. На сьогодні більшість тих обрядів ми маємо у суто символічному вигляді. В тому числі і цей обряд рідства, тобто - приєднання до Тіла і Крові Христової. Навіть атрибути часто беруться чисто символічно. Хліб(сквира) повинен пройти 7 стихій під час його приготування і бути виготовленим спочатку і до кінця ВЛАСНОРУЧ(що і зробив Ісус - це найважливіша умова для стовідсоткової тотожності даної речі з тим, хто її надає і тоді справді можна казати, що хліб стає наче тіло його),... а про кров, яку замінили на вино, також промовчу (не для слабонервних  прихильників Біблії). Біблія пройшла не один Собор і не одну зміну людьми, які вважали себе обраними для цього. А чи були такими? Просто хотіли пристосувати даний документ до конкретних умов (суспільства, часів).

Відповідь від: 30 Січня 2013, 22:54:08
--- Цитата: DVania від 30 Січня 2013, 14:39:26 ---Питаю ще раз ,скажіть будь -ласка яку церкву???
--- Кінець цитати ---
Будь-яка, яка є обрана ВАМИ. Саме Вашим серцем та свідомістю, а не нав'язана ззовні.
Церква (в перекладі з арійської) - то місце де зціляються хвороби (фізичні та душевні) і людина стає очищеною наче наново народжена. Вона наче материнське лоно, тому її і можна називати Матір'ю. Знайдіть для себе таку церкву, в якій Ви це відчуєте - тоді для Вас уже не буде питання чи приєднуватись до якоїсь конфесії чи залишатись незалежним від конфесій. Споруда церкви, так само, як наприклад, мечеті, є інженерною спорудою, яка виконує певні психофізичні функції. Вона модулює енергетичні потоки, що йдуть з землі і ті, які з космосу...Навіть не знаю як пояснити простіше. Низькочастотний потік з надр землі модулюється людськими молитвами, підсилюється і концентрується куполами та відправляється у космос (до Бога). А звідти приходить високочастотний гармонічний потік і за допомогою куполів розсіюється на всю присутню паству і оточуючий простір. Це і є звана нами Божа Благодать. Обидва потоки врівноважені і взаємозалежні. Тобто, чим більше щирих молитв - тим більше отримуєш від Бога.

Lyolik:
Одному Богу тут і Слава!
Всі прерозумності наші варті одного - знайти Бога. Пишу це, щоб не зупинити тему ні в якому разі.

Щодо Євхаристії, виділю те, чого не помічають особливо свідки Єгови, в цих підкресленнях, зрештою протестанти теж вважають це символізмом  - "Ісус взяв хліб, поблагословив, переломив і дав учням, кажучи: Беріть споживайте – це є Моє Тіло. Потім взяв чашу, віддав хвалу і дав їм кажучи: Це є Кров Моя Нового Завіту, що за многих проливається на відпущення гріхів” (Мт. 26.26-28). "Це чиніть на Мій спомин” . Чітко, без логіки зрозуміло - не ""вважайте це моїм тілом"", чи "майте на увазі", чи "хай буде цей СПОМИН СИМВОЛІЧНИМ" ??? - НІ В ЯКОМУ РАЗІ!!!
Уважно почитайте І Послання Апостола Павла до Корінтян від 17 вірша є багато пояснень, навіть :бо мусять бути у вас єресі, щоб виявилися випробувані між вами.
але як такими, що йдуть за Господом.. що Його шукають. 
.
--- Цитата: ДДК від 30 Січня 2013, 22:54:08 --- А ще я вважаю некоректним постійно спиратися на Біблію.   

--- Кінець цитати ---
Спокуси Ісуса в Пустелі закінчувалися тільки Біблійними цитатами з псалмів  і т.д. Ісус від себе абсолютно нічого не говорив.Тільки "Написано........"

chuck:

--- Цитата: ДДК від 30 Січня 2013, 23:19:05 ---Споруда церкви, так само, як наприклад, мечеті, є інженерною спорудою, яка виконує певні психофізичні функції. Вона модулює енергетичні потоки, що йдуть з землі і ті, які з космосу...Навіть не знаю як пояснити простіше. Низькочастотний потік з надр землі модулюється людськими молитвами, підсилюється і концентрується куполами та відправляється у космос (до Бога). А звідти приходить високочастотний гармонічний потік і за допомогою куполів розсіюється на всю присутню паству і оточуючий простір. Це і є звана нами Божа Благодать. Обидва потоки врівноважені і взаємозалежні. Тобто, чим більше щирих молитв - тим більше отримуєш від Бога.
--- Кінець цитати ---

Значить мені, як всемогутньому богу не пофіг де ви молитеся? З підвалу, з під завалу, з тюрьми, з лікарні, з поля бою Я вас не почую?
Як казав Христос про те, що треба зайти до кімнати своєї і помолитися в тайні?
Не вже Мені не головніше чисте серце і щира молитва?
Що таке поруч з цим споруди і частотні потоки?
Серце людини — це все що Мені треба, щоб її почути.
Не забувайте, що Я серед вас є всюди і завжди.


--- Цитувати (вибране) ---Хліб(сквира) повинен пройти 7 стихій під час його приготування і бути виготовленим спочатку і до кінця ВЛАСНОРУЧ(що і зробив Ісус - це найважливіша умова для стовідсоткової тотожності даної речі з тим, хто її надає і тоді справді можна казати, що хліб стає наче тіло його),...
--- Кінець цитати ---

Угу... А, як тоді пояснити, що з одним куснем такого хліба один з учнів, так сказать ... ?

ДДК:

--- Цитата: chuck від 31 Січня 2013, 00:57:03 ---Значить мені, як всемогутньому богу не пофіг де ви молитеся?
--- Кінець цитати ---
Богу, справді все одно. Але мені - ні. Тому, що ніде мої молитви не будуть такими діючими як у церкві.

--- Цитата: chuck від 31 Січня 2013, 00:57:03 ---Як казав Христос про те, що треба зайти до кімнати своєї і помолитися в тайні?
--- Кінець цитати ---
Насправді там було сказано - до келії своєї. Причому початково такою келією була каплиця. Каплиця має такі ж властивості як і церква, тільки у міні варіанті.

--- Цитата: chuck від 31 Січня 2013, 00:57:03 ---Не вже Мені не головніше чисте серце і щира молитва?
--- Кінець цитати ---
Богу справді це важливіше за все. Це є першою і головною умовою мого звертання до Бога.

--- Цитата: chuck від 31 Січня 2013, 00:57:03 ---Що таке поруч з цим споруди і частотні потоки?
--- Кінець цитати ---
Те, що підсилює і те, що допомагає моєму діалогу з Богом.

--- Цитата: chuck від 31 Січня 2013, 00:57:03 ---Серце людини — це все що Мені треба, щоб її почути.
Не забувайте, що Я серед вас є всюди і завжди.
--- Кінець цитати ---
Це правда.
Але не дарма були сказані і інші слова: "Бо де двоє чи троє в Ім'я Моє зібрані, там Я серед них" (Матвія 18:20). Сигнал в такому випадку помножується.
--- Цитата: chuck від 31 Січня 2013, 00:57:03 ---так сказать ... ?
--- Кінець цитати ---
Якщо чесно - тут я Вас не зрозумів.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії