Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (34/49) > >>

DVania:

--- Цитата: yurko від 30 Січня 2013, 15:28:36 ---„Сказав же їм Ісус: «Я — хліб живий, що з неба зійшов. Коли хто їсть цей хліб, житиме повік, а хліб, що я дам, це — тіло моє, що я дам за життя світу». Змагалися тоді учні між собою, говорячи: Як може він дати нам тіло їсти? Сказав же їм Ісус: «Істино, істино кажу вам: Як не їсте тіла Сина чоловічого і не п'єте Його крові, не маєте життя в собі… Тіло моє — справді їжа, а кров моя справді напиток. Хто їсть тіло моє і п'є кров мою, в мені пробуває, і я в ньому…»“ (Ів. 6:51-56)
--- Кінець цитати ---
Юра ти їж тіло і п'єш кров в прямому розумінні?Чи розумієш ,шо це символічне дійство.?Скажи як ти розумієш,що воно означає?

yurko:

--- Цитувати (вибране) --- є такі, хто офіційно не вступив до Церкви, але й так до неї належить – то ті, хто виконує закон Божий і завдяки цьому є ближчий до спасіння. Але є й такі люди в Церкві, які перебувають у ній лише тілом, а не духом; і такі – конституція ясно це каже, цитуючи, зрештою, св.Августина, – спасіння не осягають. Тобто можливо бути в Церкві й не осягнути спасіння. Це – драма, насамперед драма Бога, бо Він не нав’язує спасіння комусь, хто цього не хоче.
--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 30 Січня 2013, 15:33:10
--- Цитата: DVania від 30 Січня 2013, 15:31:16 ---Юра ти їж тіло і п'єш кров в прямому розумінні?Чи розумієш ,шо це символічне дійство.?Скажи як ти розумієш,що воно означає?
--- Кінець цитати ---

Ти відповів питанням на питання, чи то мені здалося???  :=)

Давай попорядку ;)

DVania:

--- Цитата: yurko від 30 Січня 2013, 15:30:38 ---Звісно він, як на його місці і православний священник, і пастор будь якої протестантської общини і тим більше пресвітер свідків, мусить казати що найправильніша його
--- Кінець цитати ---
Чому мусить ,бо церква його так хоче ,якби вони справді служили Господу то навпаки не казали б так.

Відповідь від: 30 Січня 2013, 15:34:15
--- Цитата: yurko від 30 Січня 2013, 15:34:08 ---Ти відповів питанням на питання, чи то мені здалося??? 

--- Кінець цитати ---
Не здалося ;)Юра я тобі скажу як я розумію,це символічне дійство і воно повинно спонукати пам'ятати що і якою ціною Господь зробив для нас,повинно спонукати перебувати в Його науці,Духу і спонукає нас бути "причасними" до Нього ,Його справ.Тобто перебувати з ним у молитвенному зв'язку,думати як Він би думав,робити як Він би зробив,так щоб Його було твоїм,щоби ти робив добрі справи і не робив злих не тому що Бога боїшся,а тому ,що любиш ЙОГО і тоді та ноша не важка.Це і має бути справжнім причастям,до якого ритуал повинен навернути.
Відповідь від: 30 Січня 2013, 15:40:32Пам’ятаєш це місце в письмі?
--- Цитувати (вибране) ---Надходить же жінка з Самарії води взяти. Ісус до неї каже: «Дай мені напитися».
--- Кінець цитати ---
.................

 
--- Цитувати (вибране) ---А Ісус їй у відповідь: «Кожен, хто оту воду п’є, знову захоче пити. 14. Той же, хто нап’ється води, якої дам йому я, – не матиме спраги повіки. Вода, бо що дам йому я, стане в ньому джерелом такої води, яка струмує в життя вічне».
--- Кінець цитати ---
Там хіба йшла мова про воду в прямому розумінні???

yurko:

--- Цитата: DVania від 30 Січня 2013, 15:49:43 ---Чому мусить ,бо церква його так хоче ,якби вони справді служили Господу то навпаки не казали б так.
--- Кінець цитати ---
Мусить, бо така церква як організація. І крім того, що Ти від нього вимагаєш?
Чоловік свято вірить у правильність канонів та ін. саме своєї католицької церкви. Що він по Твоєму має казати?
Що його релігійна формація має неправильні погляди на питання віри?

Але саме цей священник по перше ВЖЕ сказав, що ця умова не є достатньою.
Тобто ти можеш не бути у церкві і спастися і можеш бути у ній і ніц з того.



Відповідь від: 30 Січня 2013, 15:56:08
--- Цитата: DVania від 30 Січня 2013, 15:49:43 ---Юра я тобі скажу як я розумію,це символічне дійство
--- Кінець цитати ---

Ну це я і так знав, але ж Ісус не натяками казав, а прямо давав вказівку:


--- Цитувати (вибране) ---"Ісус взяв хліб, поблагословив, переломив і дав учням, кажучи: Беріть споживайте – це є Моє Тіло. Потім взяв чашу, віддав хвалу і дав їм кажучи: Це є Кров Моя Нового Завіту, що за многих проливається на відпущення гріхів” (Мт. 26.26-28). "Це чиніть на Мій спомин”
--- Кінець цитати ---

Він не сказав щось інше.
Ну і Ти сам написав
--- Цитата: DVania від 30 Січня 2013, 15:49:43 ---до якого ритуал повинен навернути
--- Кінець цитати ---
От тому я і запитав, як Ти здійснюєш цей ритуал, як часто, у якій обстановці, з якими продуктами і приналежностями?

DVania:

--- Цитата: yurko від 30 Січня 2013, 15:56:08 ---Тобто ти можеш не бути у церкві і спастися і можеш бути у ній і ніц з того.

--- Кінець цитати ---
Думаю ця фраза більшості священників,пасторів,пресвітерів не дуже б сподобалась  ;)

Відповідь від: 30 Січня 2013, 16:01:12Я не ставлю виконання ритуалів на перше місце,коли я буваю в  церкві(уточню це може бути і православна і католицька і протестанська для мене то немає значення),але це буває рідко то виконую такий ритуал.Але вважаю що важливіше виконати саме те до чого він спонукає.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії