Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (33/49) > >>

yurko:

--- Цитувати (вибране) ---– Якщо поза Церквою немає спасіння, то які межі Церкви – де Церква ще є, а де її вже немає?
--- Кінець цитати ---


--- Цитувати (вибране) ---Бенедикт XVI, ще як кардинал Ратцінгер, у документі «Dominus Iesus» цілком виразно визначив, що subsistit означає межі Католицької Церкви. Але, знову ж таки, професійний теолог сперечатиметься щодо того, чи має більшу вартість учення Конгрегації віровчення, чи соборне вчення.
--- Кінець цитати ---

А ось цитата, яка підтверджує, на мою думку дуже чітко і яскрава, що посередники дійсно потрібні!

--- Цитувати (вибране) ---– Наша розмова йде у напрямку з’ясування формули, висловленої св.Кипріаном у ІІІ ст.: «Extra Ecclesiam nulla salus» – «поза Церквою немає спасіння». Але треба пам’ятати, в якому контексті Кипріан вимовив ці слова. То був час переслідування християн, багато хто полишав Церкву, побоюючись за своє життя. Кипріан сказав і ще одну дуже важливу фразу, яка багато що пояснює: «Не може мати Бога за Отця той, хто не має Церкву за матір». Ось тільки – увага! – це висловлювання не стосувалося тих, хто поза Церквою, а тих, хто належав до неї. Сімнадцятьма століттями пізніше конституція «Lumen gentium» скаже, що до Церкви належать серцем, а не тілом. І виразно розрізнить: є такі, хто офіційно не вступив до Церкви, але й так до неї належить – то ті, хто виконує закон Божий і завдяки цьому є ближчий до спасіння. Але є й такі люди в Церкві, які перебувають у ній лише тілом, а не духом; і такі – конституція ясно це каже, цитуючи, зрештою, св.Августина, – спасіння не осягають. Тобто можливо бути в Церкві й не осягнути спасіння. Це – драма, насамперед драма Бога, бо Він не нав’язує спасіння комусь, хто цього не хоче.
--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 30 Січня 2013, 13:45:09І ще
Приховано: Показати– Чим є ходіння до церкви? Ми, певно, не до кінця це розуміємо. Історія спасіння, яку знаходимо в Біблії, це опис двох ситуацій: Бога, який шукає людину, й людини, яка шукає Бога. Але не будь-якого бога, а тільки Бога Єдиного! Оце таємниця обраності Ізраїля, якого було покликано вшановувати Єдиного Бога й бути у світі Його знаком. У певний момент історії з’являється Христос, із якого виростає Церква, а в цій Церкві йдеться докладно про те ж саме! У розмові з самарянкою Ісус каже, що істинні поклонники Бога поклонятимуться Йому в дусі й правді (пор. Йн 4,21-23), і наше ходіння до храму є, власне, здійсненням культу Єдиного Бога. Це має сенс виключно тоді, коли ми не визнаємо інших божків у нашому житті. В іншому разі ми лиш «реєструємо картку перебування» у храмі, навіть якщо під час св.Меси побожно приймаємо Святе Причастя. Неймовірно важливо для нас є відкрити, що до церкви ми йдемо для того, щоб віддати шану Єдиному Богові у спільноті тих, хто вірує так само, як ми. Коли св.Кипріан каже «поза Церквою немає спасіння», це означає, що людина не знайде щастя поза тією ситуацією, в якій здійснює культ Єдиного Бога. А це не таке просте.
Відповідь від: 30 Січня 2013, 13:45:19Цитати звідси http://www.credo-ua.org/2012/10/70172
Відповідь від: 30 Січня 2013, 13:47:19І ще цікавий коментар після тієї статті

--- Цитувати (вибране) ---Не знаю, може я й старомодна. Улюбленими словами і фразами нашого пароха на проповіді є " Пофіг, нафіг, придурки, ідіотка, довбана парафія, довбані прихожани, якого хрена ви сюда ходите ,дурна бабо, кислі морди, наче я вас ізнасілував" -- мені не зрозумілі такі новшества.
--- Кінець цитати ---

Чи хтось скаже, що і один і інший священник однаково "посередник".
Останній на мою думку то вже диверсант!

А перший просто необхідний!

DVania:

--- Цитата: yurko від 30 Січня 2013, 13:56:03 ---А ось цитата, яка підтверджує, на мою думку дуже чітко і яскрава, що посередники дійсно потрібні!
--- Кінець цитати ---
Не бачу тут ні чітко,ні яскраво :unknow
Відповідь від: 30 Січня 2013, 14:33:33
--- Цитата: yurko від 30 Січня 2013, 13:56:03 ---«Не може мати Бога за Отця той, хто не має Церкву за матір».
--- Кінець цитати ---
Питаю ще раз ,скажіть будь -ласка яку церкву???
католицьку ?греко-католицьку?православну? київського,московського патріархату,чи ще якусь з великої кількості тільки християнських церков.
Відповідь від: 30 Січня 2013, 14:34:27Хіба умовою спасіння є ходіння до церкви?чи приналежність до якоїсь конфесії? Хіба не чітко написано хто є Той єдиний посередник.

yurko:

--- Цитата: DVania від 30 Січня 2013, 14:39:26 ---Не бачу тут ні чітко,ні яскраво
--- Кінець цитати ---

То не всім однаково.
Я з того інтерв'ю побачив мудрого і доброго пастора, до якого можна звернутися з питаннями і сумнівами і він не пошле тебе (не забанить, не заклеймить і не застрашить), а пояснить і розтлумачить.
Відповідь від: 30 Січня 2013, 15:08:07
--- Цитата: DVania від 30 Січня 2013, 14:39:26 ---Питаю ще раз ,скажіть будь -ласка яку церкву???
--- Кінець цитати ---

Неуважно читаєш. Прочитай ціле інтерв'ю.
Відповідь від: 30 Січня 2013, 15:09:51
--- Цитувати (вибране) ---Бенедикт XVI...- означає межі Католицької Церкви.
...  Я (ж) прихильник розширення меж Церкви, але не до краю неможливого!
--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 30 Січня 2013, 15:15:08Та взагалі то неможливо кількома цитатами пояснити. Треба перечитати і вдуматися.

DVania:

--- Цитата: DVania від 30 Січня 2013, 14:39:26 --- означає межі Католицької Церкви.
--- Кінець цитати ---
А тобто ця справжня церква то католицька церква.
 :) Всі інші відповідно такими не є,бідні прихожани інших церков,а вже такі що самі читають Слово Боже то чисто нещасні.Ні спасіння їм,ні правильного розуміння кому які пожертви платити.І взагалі було,  забороняла церква,здається та  сама спражня, людям Святе письмо в  руки брати,а то нещасні неспасенні здогадались би ,що індульгенції то не для Бога. :(

yurko:
До Тебе Ваня наступне питання, у розрізі того, до яких висновків Ти прийшов досліджуючи релігійні течії.

Як Ти здіснюєш Євхаристію? Як часто за яких обставин? З яких продуктів?

Адже здійснювати необхідно, бо


--- Цитувати (вибране) ---„Сказав же їм Ісус: «Я — хліб живий, що з неба зійшов. Коли хто їсть цей хліб, житиме повік, а хліб, що я дам, це — тіло моє, що я дам за життя світу». Змагалися тоді учні між собою, говорячи: Як може він дати нам тіло їсти? Сказав же їм Ісус: «Істино, істино кажу вам: Як не їсте тіла Сина чоловічого і не п'єте Його крові, не маєте життя в собі… Тіло моє — справді їжа, а кров моя справді напиток. Хто їсть тіло моє і п'є кров мою, в мені пробуває, і я в ньому…»“ (Ів. 6:51-56)

"Ісус взяв хліб, поблагословив, переломив і дав учням, кажучи: Беріть споживайте – це є Моє Тіло. Потім взяв чашу, віддав хвалу і дав їм кажучи: Це є Кров Моя Нового Завіту, що за многих проливається на відпущення гріхів” (Мт. 26.26-28). "Це чиніть на Мій спомин” (Лк.22.19)
--- Кінець цитати ---

Відповідь від: 30 Січня 2013, 15:27:26
--- Цитата: DVania від 30 Січня 2013, 15:19:51 ---А тобто ця справжня церква то католицька церква.
--- Кінець цитати ---

Тобто бачиш лише те, що хочеш бачити.
Відповідь від: 30 Січня 2013, 15:28:36Звісно він, як на його місці і православний священник, і пастор будь якої протестантської общини і тим більше пресвітер свідків, мусить казати що найправильніша його.
Але читай решту!
Важливі цитати я наводив. Там і далі є.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії