Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (32/49) > >>

DVania:

--- Цитата: yurko від 30 Січня 2013, 11:28:53 ---Вам з ДДК в Лютеранство
Цитувати
Сучасне лютеранство продовжує стверджувати, що людину врятує тільки особиста віра в Бога, а не надприродні діяння святих і добрі справи на користь церкви; заперечує наділення духовенства благодаттю посередника між Богом і людиною; скасовує чернецтво, поклоніння святим і їхнім мощам, надмірну розкіш в облаштуванні й убранні церков.
--- Кінець цитати ---
Чому,я наприклад хоть і дотримуюсь подібних поглядів,але не ходжу взагалі ні в яку церкву,в тому числі і протестанську.Це мій вибір після того як дуже хотів дізнатися багато про Бога про церкви.І не один рік пройшов і не одну церкву відвідав.Та дійшов такого висновку ,що людям властиво помилятися а деяким навіть і зловживати.Тому вірю тільки Богу (див перші мої пости в цій темі).

yurko:
То був жарт.

Бо по перше ,я їх туди не "посилаю", а по друге їх і нема у Калуші.

Я лише пробую довести, що сама постановка питання про "посередників" не є правильною. І якщо вони зробили висновок подібний до Твого, то напрошується питання про можливість спасіння за межами певної конфесії. А посередники хай собі будуть з миром. Все одно Ти ж не виключаєш можливості послухати думок чи навіть настанов когось кого вважатимеш досвідченішим у тому питанні (чисто теоретично логічно уявити, що такі можуть існувати) ;) Мабуть навіть будеш йому вдячний.

DVania:

--- Цитата: yurko від 30 Січня 2013, 13:25:11 ---напрошується питання про можливість спасіння за межами певної конфесії
--- Кінець цитати ---
у мене не напрошується  ;) спасіння і конфесія це різні речі.

yurko:
Ну не скажи. Того Вову якраз через то забанили ;)
Відповідь від: 30 Січня 2013, 13:33:51http://www.credo-ua.org/2012/10/70172

DVania:

--- Цитата: yurko від 30 Січня 2013, 13:33:51 ---
--- Кінець цитати ---
ГГ ,я розумію на що ти натякаєш .Ні Юра я згідний ,вільний форум міста Калуш найдемократичніший.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії