Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (4/49) > >>

DVania:
newroman,у Вас дуже гарний підпис.
--- Цитувати (вибране) --- Один парень спросил священника: - Если Бог везде, то для чего мне ходить в церковь? На что тот ответил: - Во всей атмосфере есть вода; но когда тебе хочется пить, ты должен идти к источнику или колодцу.
--- Кінець цитати ---
Але мені чомусь здається :) що там мався на увазі трошки інший "істочник",згадайте бесіду Христа з самарянкою.
--- Цитувати (вибране) ---Иисус Христос сказал ей в ответ: "всякий, кто пьет эту воду, возжаждет опять (т. е. опять захочет пить); а кто будет пить воду, которую Я дам, тот не будет жаждать во век. Потому что вода, которую Я дам, сделается в нем источником воды, текущей в жизнь вечную".
--- Кінець цитати ---
Може тут малося на увазі Слово Боже?Ви напевно скажете ,що це так і Слово потрібно шукати в церкві,дозвольте спитати Вас в якій?я їх тільки в Калуші декілька і всі мають Слово Боже.
Може краще робити так-
--- Цитувати (вибране) ---Но настанет время и настало уже, когда истинные поклонники будут поклоняться Отцу в духе и истине, ибо таких поклонников Отец ищет Себе.
--- Кінець цитати ---
Бо ті церкви всі хоть і мають Слово Боже,але вчать по різному.І чи не ризикуємо ми попасти до таких про яких говориться
--- Цитувати (вибране) ---Лицемеры! хорошо пророчествовал о вас Исаия, говоря: приближаются ко Мне люди сии устами своими, и чтут Меня языком, сердце же их далеко отстоит от Меня…
--- Кінець цитати ---
Чи не краще в такій ситуації робити так як казав Господь  
--- Цитувати (вибране) ---Ты же, когда молишься, войди в комнату твою и, затворив дверь твою, помолись Отцу твоему, Который втайне; и Отец твой, видящий тайное, воздаст тебе явно.
--- Кінець цитати ---
?
Відповідь від: 11 Січня 2013, 00:13:36Хоть якщо чесно,відповідь я передбачаю.

doktor-maks:

--- Цитата: Сонечко+ від 10 Січня 2013, 23:47:46 ---(я скількох не запиувала - ніхто не підтвердив, що Ісус називав апостолів священниками)
--- Кінець цитати ---
А тих, кого Ви питали, свідки тих подій?
Відповідь від: 11 Січня 2013, 00:16:01
--- Цитата: DVania від 11 Січня 2013, 00:15:51 ---Але мені чомусь здається Посмішка що там мався на увазі трошки інший "істочник",згадайте бесіду Христа з самарянкою.
--- Кінець цитати ---
Не треба блукати в часі, те було ще до заснування церкви, тобто до П'ятидесятниці
навіть ще до Тайної вечірі

newroman:

--- Цитата: Сонечко+ від 10 Січня 2013, 23:47:46 ---Руки пресвітери накладали на усіх мирян, які приймали в свої серця Ісуса, а не обраним бути над ними.
--- Кінець цитати ---
Так, але це не рукопокладання в священники, а древнє миропомазання, яке тепер здійснюєтья під час хрещення, печать дара Духа Святого.
Все я спати. :)

doktor-maks:

--- Цитата: Сонечко+ від 10 Січня 2013, 22:46:17 ---Отже, Тимофій, ставши на шлях християнства, із покладанням рук прийняв благодать святого Духа, а благодать Духа не є ексклюзивною прерогативою лише певної касти.
--- Кінець цитати ---
І де тут ексклюзив?
Відповідь від: 11 Січня 2013, 00:32:07мова йде тільки про благодать Святого Духа для проходження служіння Церкви,
а дари Святого Духа доступні всім, хто увірував в Господа нашого Ісуса Христа
Відповідь від: 11 Січня 2013, 00:43:43Назва теми

--- Цитувати (вибране) ---Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

--- Кінець цитати ---
то феєричний млинець.
Ісус Христос - то і є одвічний Бог

Сонечко+:

--- Цитата: newroman від 11 Січня 2013, 00:13:18 ---что священнодействующие питаются от святилища? Что служащие жертвеннику берут долю от жертвенника?
--- Кінець цитати ---
Я і не заперечую. Звичайно, у апостольській церкві були певні витрати, допомога бідним і відповідно пожертвування самих членів громади :

--- Цитувати (вибране) ---«Отож, я надумався, що треба вблагати братів, щоб пішли перше до вас та приготували заздалегідь оголошений ваш щедрий дар, щоб був він приготований, як щедрий дар, а не річ примусова. А до цього кажу: Хто скупо сіє, той скупо й жатиме, а хто сіє щедро, той щедро й жатиме!   Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає! «2 Кор. 9: 5-7
«А тепер я йду до Єрусалиму послужити святим, бо Македонія й Ахая визнали за добре подати деяку поміч незаможним святим, що в Єрусалимі живуть». Рим.15:25,26.
--- Кінець цитати ---
А чи брали гроші апостоли за "релігійні послуги"? Звичайно, що НЕ БРАЛИ.

--- Цитата: Сонечко+ від 10 Січня 2013, 22:46:17 ---Я би просила вас прокоментувати пояснення Павла про зміну священства у Євр. (8.9 розділи). Тут про зміну священиків як посадових осіб. А надалі у Біблії використовується значення священників як "служник" Божий, якими ми після приходу Ісуса стали.
Прошу прокоментувати також Євр.(8 і 9 розділи) і відповісти на питання:
--- Кінець цитати ---
Добре, сама спробую.
- З якою метою Бог встановив священиків? Які функції вони мали здійснювати?

--- Цитувати (вибране) ---«Бо кожний першосвященик, з людей вибраний, для людей настановляється на служіння Богові, щоби приносити дари і пожертви за гріхи , « (євр.5:1)«Усякий першосвященик настановляється для приношення дарів і пожертв . Євр.8:3)
--- Кінець цитати ---
- Чи були вони посередниками між Богом і людьми ?

--- Цитувати (вибране) ---"Твій батько був перший згрішив, і відпали від Мене твої посередники ,тому Я позбавив священства священиків, і Якова дав на прокляття, і на зневагу Ізраїля!"
--- Кінець цитати ---
Ісаї 43:27,28

2. Чи змінилось священство у Новому заповіті?
"Коли бо священство зміняється , то з потреби буває переміна й Закону". Євр.8:12
-Якщо так, то яким чином? Хто у Новому Заповіті виконує ті функції , які на священиків були покладені Богом? Чи Ісус виконує зараз ті функції? Чи є Ісус посередником між Богом і людьми? Чи замінив Ісус собою священиків як посередників між Богом і людьми?
"Бо Той, що про Нього говориться це, належав до іншого племени, з якого ніхто не ставав був до жертівника. Бож відомо, що Господь наш походить від Юди, а про це плем’я, про священство його, нічого Мойсей не сказав. І ще більше відомо, коли повстає на подобу Мелхиседека Інший Священик, що був не за законом тілесної заповіді, але з сили незнищального життя. Бо свідчить: Ти Священик навіки за чином Мелхиседековим. Попередня бо заповідь відкладається через неміч її та некорисність. Бо не вдосконалив нічого Закон. Запроваджена ж краща надія, що нею ми наближуємось до Бога. І поскільки воно не без клятви, вони бо без клятви були священиками, Цей же з клятвою через Того, Хто говорить до Нього: Клявся Господь і не буде Він каятися: Ти Священик навіки за чином Мелхиседековим, то постільки Ісус став запорукою кращого Заповіту! І багато було їх священиків, бо смерть боронила лишатися їм, але Цей, що навіки лишається, безперестанне Священство Він має . Тому може Він завжди й спасати тих, хто через НЬОГО до Бога приходить , бо Він завжди живий, щоб за них заступитись. Отакий бо потрібний нам Первосвященик: святий, незлобивий, невинний, відлучений від грішників, що вищий над небеса, що потреби не має щодня, як ті первосвященики, перше приносити жертви за власні гріхи, а потому за людські гріхи, бо Він це раз назавжди вчинив, принісши Самого Себе. Закон бо людей ставить первосвящениками, що немочі мають, але слово клятви, що воно за Законом, ставить Сина, Який досконалий навіки! " (Євр.7: 12-28)«І кожний священик щоденно стоїть на служінні і багато разів приносить одні й ті самі пожертви, котрі ніколи не можуть винищити гріхи» .(Євр.10:11,12)Але Він, принісши одну пожертву за гріхи, назавжди сів праворуч Бога, «Але Сей Першосвященик одержав служіння тим пречудовіше, чим кращого Заповіту Він посередник , котрий утверджений на кращих обітницях» (Євр.8:6)«Кажучи: Новий показав ветхість першого; а те, що стає непридатним і старіє, близьке до зотління. » Євр.8:13 «І тому Він є Посередник Нового Заповіту , щоб смертю Його, для покути від злочинів, учинених за першого Заповіту, вони, що прикликані, могли одержати обіцянку вічного спадку. Бо, де є заповіт, там необхідно, щоб настала смерть заповідача.» Євр.9: 15,16. Бо, якби перший Заповіт був бездоганний, то не було б потреби шукати місця іншому (Євр.8:7)

-Чи є ще хтось крім Ісуса посередниками?
"1 Тим.2:5 «Один бо є Бог, і ОДИН Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус »." "І тому Він є Посередник Нового Заповіту" Євр.8:15

- Чи апостоли називали себе священиками? Чи називали їх так інші християни?
Ні.


--- Цитата: doktor-maks від 11 Січня 2013, 00:20:50 ---А тих, кого Ви питали, свідки тих подій?
--- Кінець цитати ---
 Я справді не коректно виразилась - треба було додати "...чи є десь цьому підтвердження у Біблії"
--- Цитата: newroman від 10 Січня 2013, 23:57:15 --- Коли Апостоли стали "справжніми" Апостолами і священниками ? 
--- Кінець цитати ---
Якщо не важко дайте мені будь-ласка посилання де їх називають справжніми священниками, щоб довго не блукала?

--- Цитата: doktor-maks від 11 Січня 2013, 00:47:39 ---І де тут ексклюзив?
--- Кінець цитати ---
І я написала, що благодать Духа не є ексклюзивом.
--- Цитата: doktor-maks від 11 Січня 2013, 00:47:39 ---мова йде тільки про благодать Святого Духа для проходження служіння Церкви,
--- Кінець цитати ---
правда ;)?

--- Цитата: doktor-maks від 11 Січня 2013, 00:47:39 ---Назва теми...то феєричний млинець. Ісус Христос - то і є одвічний Бог
--- Кінець цитати ---
Йшлося про людину Ісуса Христа. От, млинець, певно апостол Павло, просто записався уже ;): Тим.2:5 «Один бо є Бог, і ОДИН Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус »." "І тому Він є Посередник Нового Заповіту" Євр.8:15
А ще апостол Павло казав, що серед самих апостольських послідовників (єпископів-старійшин) постануть вчителі, які казатимуть ПЕРЕКРУЧЕНЕ:
"Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу, яку власною кров’ю набув Він.Бо я знаю, що як я відійду, то ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадити не будуть... ІЗ ВАС САМИХ навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою..." Дії 20: 28-30

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії