Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (29/49) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: Lyolik від 28 Січня 2013, 13:50:08 ---Що тут не зрозуміло? Христос - Архипастир пастирів.
--- Кінець цитати ---
Отож. Що кожен це розуміє по-своєму чомусь.
Навіть у мене виникли зараз запитання - Ісус Архипастор лише пасторам
--- Цитувати (вибране) ---Архипастир пастирів
--- Кінець цитати ---
????
Так пастор чи священник? Ви вважаєте,що при перекладі з івріту мало бути саме пастир? Пастор та священник у вашому розумінні це ідентичні поняття? Які обов"язки священників, а які пастирів? Пастирі пасуть отару без ритуалів і оплати за це. Саме так як наказав Ісус.


--- Цитата: DVania від 10 Січня 2013, 17:54:07 ---Цитувати
Mat 23:8 А ви вчителями не звіться, бо один вам Учитель, а ви всі брати.

Mat 23:9 І не називайте нікого отцем на землі, бо один вам Отець, що на небі.

Mat 23:10 І не звіться наставниками, бо один вам Наставник, Христос.

Mat 23:11 Хто між вами найбільший, хай слугою вам буде!

Mat 23:12 Хто бо підноситься, буде понижений, хто ж понижується, той піднесеться.

Mat 23:13 Горе ж вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що перед людьми зачиняєте Царство Небесне, бо й самі ви не входите, ані тих, хто хоче ввійти, увійти не пускаєте!

Mat 23:14 Горе ж вам, книжники та фарисеї, лицеміри, що вдовині хати поїдаєте, і напоказ молитесь довго, через те осуд тяжчий ви приймете!
--- Кінець цитати ---
Чи повинні люди чинити так як чинить їх взірець\їх пастор\священник? І хто вони все ж такі є, раз не "звіться вчителями", "не звіться наставниками". "не звіться отцями" і т.д. Які їхні функції? Що значить пасти отару? Чи повинна отара йти за своїм пасторем, коли він явно "підноситься над іншими", "використовує вдовині гроші" на свої цілі, купує не одну одежину, а 101? Чи може отара прозріти і підти до Бога через Ісуса без посередників чи може обрати собі іншого? При нашому менталітеті навряд чи. Оправдання - за ним йшли наші батьки, і священник відповість за занапащені душі перед Богом, а не нами. Звісно, що так. Але може ми самі в стані не занапастити свої душі, щоб за них не прийшлось відповідати збоченому священослужителю?Бо Павло попередив, що
--- Цитата: Сонечко+ від 11 Січня 2013, 02:25:40 ---А ще апостол Павло казав, що серед самих апостольських послідовників (єпископів-старійшин) постануть вчителі, які казатимуть ПЕРЕКРУЧЕНЕ:
"Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу, яку власною кров’ю набув Він.Бо я знаю, що як я відійду, то ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадити не будуть... ІЗ ВАС САМИХ навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою..." Дії 20: 28-30
--- Кінець цитати ---
"Пильнуйте себе та отари". А якщо пастир перестав пильнувати себе і став служити мамоні? Що тоді робити отарі? Може і справді
--- Цитата: DVania від 11 Січня 2013, 00:15:51 ---Чи не краще в такій ситуації робити так як казав Господь  
Цитувати
Ты же, когда молишься, войди в комнату твою и, затворив дверь твою, помолись Отцу твоему, Который втайне; и Отец твой, видящий тайное, воздаст тебе явно.
?
--- Кінець цитати ---
Що тут ще не зрозумілого? Чому священники самі вигадують свої обов"язки собі, посилаючись на додані ними ж книги, незважаючи на попере
--- Цитата: A.L.V від 15 Січня 2013, 09:07:12 ---19 А коли хто що відійме від слів книги пророцтва цього, то відійме Бог частку його від дерева життя, і від міста святодженняго, що написане в книзі оцій.

(Об.22:18-19)
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: newroman від 22 Січня 2013, 23:04:20 ---Священство мое в том и состоит, чтобы возвещать Евангелие.
--- Кінець цитати ---
Ось це я розумію - справжнє призначення пастора. Він ширить Слово Боже, а не вигадує ритуали освячення будівлі, машини і т.д. Що робили апостоли? - ширили християнство...Це моя така думка на основі Нового Заповіту. Але і вона може бути хибною, бо скільки людей, стільки і своїх понять.

Lyolik:
Як Христос Архипастир, в іншому місці - священник за чином Мелхіседека. Я не писав пастор.  :)

--- Цитувати (вибране) ---Які їхні функції?
--- Кінець цитати ---
Послання апостола Якова
14 Нездужає хтось між вами? Хай прикличе пресвітерів церковних і хай вони помоляться над ним, помазавши його олією в ім'я Господнє, 15 і молитва віри спасе недужого, та й Господь його підійме; і як він гріхи вчинив, вони йому простяться.

Про отцівство-батьківство -  Апостол Павло пише:5 Бо хоч би ви мали тисячі учителів у Христі, та батьків не багато; бо я вас породив через Євангелію в Христі Ісусі. (1Кор.)
Розумію також, що моральний стан священників ставить багато запитань щодо відношення до обрядів, їх потреби і т.д.....
... але є потреба спасіння в Церкві, поза цЕрквою спасіння нема. Апостоли на рахунок згіршень чи упадків священників теж мають повчання, але про це пізніше.

гарні питання ви підняли і вправду, не для хизування знаннями Святого Письма. Багато покликаних, але вибраних мало, і це здається деколи великою істиною.

 Щодо служіння деяких пресвітерів, і деколи думається, що то якась помилка, що та чи інша особа стає священником... :unknow
Думаю повинне бути особливе покликання...
Я наводив цитату зі Старого Завіту з книги Самуїла :".......а хлопчик зостався служити Господеві під доглядом Елі священика. 12 Сини ж Елі були ледащі: про Господа не дбали, 13 ні про священичі права щодо народу: щоразу було, коли хтось приносив жертву, і м'ясо ще варилось, а вже слуга священика з трьозубою виделкою в руці приходив, 14 і запускав її в казан чи в чавун, чи в котел, чи в горщок, і все, що ті виделки наверх витягали, священик брав для себе. Отак вони з усім Ізраїлем чинили, який туди, в Шіло, приходив. 15 Ба навіть перш, ніж пустять жир з димом, прийде священиків слуга й тому, хто жертвує, бувало, каже: «Давай священикові м'яса на печеню! Не прийме він від тебе вареного м'яса, а лиш сире.» 16 І коли той йому відповідав: «Перш нехай пуститься жир із димом, а тоді бери, що тобі любо», -слуга йому відповідав: «Ні, давай зараз, а не даси, то візьму силоміць!» 17 І гріх тих молодиків був вельми тяжкий перед Господом, бо вони ставилися зневажливо до Господньої офіри."
З Божої волі служили і такі люди, і за їх служіння, Ізраїльтян порзбавили Кивоту Завіту!!
Видно Божий промисел не завжди можемо розуміти.
І Церква, якій понад 2000 раків, яка живе Євангелієм,  є для мене ВЕЛИКИМ авторитетом, в якій спаслося багато душ, в якій діються чуда , оздоровлення, навернення і т.д. Тому довіряю ЇЇ авторитету, бо її авторитетом, і той на кого вона чекає, і хто в ній є - ЦЕ ХРИСТОС!, по всі дні, аж до кінців віку  :).

Можливо, коли малися на увазі важкі останні часи, хто зна, може такі згіршення і зіпсуття священства маюли би  бути, то розумію, що для того, щоб вірні витримали до кінця і .... отримали свою нагороду покликаних і вибраних.

час близько. 11 Неправедний хай ще неправду чинить, і скверний нехай ще скверниться, і праведний ще творить правду, і святий ще освячується. 12 От, приходжу скоро, і відплата моя при мені, щоб віддати кожному, яка робота його. 13 Я - Альфа і Омега, початок і кінець, перший і останній. 14 Блаженні ті, котрі одяг свій перуть, щоб було право їм на дерево життя і через брами ввійти в місто. 15 Назовні - пси і чарівники, і розпусники і вбивці, і ідолопоклонники, і всі, що люблять і чинять лжу. 16 Я, Ісус, послав ангела мого засвідчити вам про це в церквах. (Одк.22)

yurko:
Як щодо целібату?
Чи то не є добрий фільтр?

Lyolik:

--- Цитата: yurko від 28 Січня 2013, 18:21:14 ---Як щодо целібату?
Чи то не є добрий фільтр?

--- Кінець цитати ---
 Суперовий фільтр., а ще римокатолики практикують, що на одному місці священник надовго не затримується, як і в монахів, щоб не "приростали" до того місця, щоб не розслаблялись. Думаю, так дієвіше і розумніше, краще дбається про Проповідування Царства Божого, а не про капітали і т.д.

І ще про целібат:
 В людей тяжко, але з Богом все можливо.
Ось що говорить про це Ісус: 12 Бувають бо скопці, що з матернього лона такими народились; бувають і скопці, що їх люди оскопили; бувають і скопці, що самі себе оскопили задля Небесного Царства. Хто може збагнути, нехай збагне.”
Десь інше читав, мовляв тайна, не кожен збагне. Шкода, що спекулюють цією темою через упадки священників :(

yurko:
Звісно є і педофіли але то не через те, що їм там медом помазано, а просто тому, що вони всюди є. І от така одна паршива ввівця псує таку хорошу ідею.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії