Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (28/49) > >>

Lyolik:

--- Цитата: yurko від 27 Січня 2013, 21:41:24 ---І я щось не зовсім зрозумів момент навернення до ряс протестантами.   
Відповідь від: 27 Січня 2013, 21:37:11
--- Кінець цитати ---
До ряс мається на увазі,  до Католицької церкви,  Бо тепер дійсно, багато англіканців, пресвітеріанців приєднуються до РКЦ, не означає, що цілі парафі переходять, хоча є і таке. До речі рекомендую, на цю тему книжка Всі Дороги Ведуть ДО Риму в-во Апостол, на цю якраз тему.

yurko:
Думаю то живий процес. Такий як у хімії. Одна реакція йде у прямому напрямку інша одночасно у зворотному.

Он жінок на єпископство теж не всі англіканські церкви беруть.

То все відносно. Головне, що правдиві протестанти - то не то шо наші калуські. Притуляківці і баптисти нічо, а ті решта, що по хатах -  :zakryto

Lyolik:
Сьогодні після проповіді священника УГКЦ повернувся з храму духовно голодний. По тєліку випадково натрапив на проповідь Михайла Паночко - то ситуація з духовним харчем виправилася   :), ніколи не сподіваєшся, звідки прийде поміч  :unknow
Памятаю, до одного пастора чуть не звернувся - "отче"   =))

newroman:
ще слова апостола:
5 Хто такий Павло? Хто Апполос? Вони тільки служителі, через яких ви увірували, і, до того ж, як кожному дав Господь. (1Кор3.5)
Бо ми співпрацвники Божі, а ви Божа нива, Божа будівля. (1Кор.3.9)

про священнодію дану апостолам через Духа Святого священнодіяти,
зокрема здійснювати Євхаристію і центральне її місце в житті церкви, перших християн:
16 Чаша благословення, яку ми благословляємо, чи не є приєднання Крови Христової? Хліб, який
     ми переломлюємо, чи не є приєднання Тіла Христового?
17 Один хліб, і нас багато - одне тіло: бо всі причащаємось від одного хліба.(1Кор.10.16-17)

23 Бо я від Господа прийняв те, що і вам передав, що Господь Ісус у ту ніч, коли був зраджений, узяв хліб
24 і, віддавши хвалу, переломив і сказав: прийміть, споживайте, це Тіло Моє, яке за вас ламається;
    це творіть на спомин про Мене.
25 Також і чашу після вечері взяв, промовивши: ця чаша є новий завіт у Моїй Крові, це творіть, коли тільки
     будете пити, на спомин про Мене.
26  Бо кожного разу, коли ви споживаєте хліб цей і п'єте чашу цю, смерть Господню сповіщаєте, доки він           прийде.
27 Тому-то, хто їстиме хліб цей або питиме чашу Господню недостойно, винний буде супроти Тіла і Крови
     Господньої.
28  Нехай же випробовує себе людина, і так нехай їсть від хліба цього і п'є від чаші цієї.
29  Бо хто їсть і п'є недостойно, той їсть і п'є на судження собі, не думаючи про Тіло Господнє. (1Кор.11.23-29)

Lyolik:
1 Лист апостола Петра
1 Тож пресвітерів з-поміж вас заклинаю, я - сам теж пресвітер і свідок мук Христових і співучасник слави, що має об'явитись: 2 Пасіте довірене вам Боже стадо, доглядаючи за ним не примусово, а добровільно, по-божому; не для лихого зиску, а доброхіть, 3 і не як пануючі над вибраними, але бувши зразком для стада. 4 І як з'явиться архипастир, отримаєте нев'янущий вінець слави.

????? Що тут не зрозуміло? Христос - Архипастир пастирів.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії