Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (26/49) > >>

newroman:
По данной мне от Бога благодати быть служителем Иисуса Христа у язычников и совершать священнодействие благовествования Божия.(Рим.15.16)
Сообщая речи своей смиренный тон, говорит: я не сам восхитил себе честь, но Бог повелел мне это, отделив меня для этого, не потому, чтобы я был достоин, но по благодати. На что же дана мне благодать? Чтобы быть мне служителем и священником Евангелия. Поэтому не вините меня за то, что я говорю к вам. Священство мое в том и состоит, чтобы возвещать Евангелие. А кто осмелится обвинять священника, приближающего нож к тому, что избрано в жертву?
Блаж. Феофилакт

doktor-maks:

--- Цитата: newroman від 22 Січня 2013, 22:21:01 ---До новозавітнього Передання цей уривок немає відношення як деякі так хочуть його приліпити туди
--- Кінець цитати ---
+1
Це точно
Відповідь від: 22 Січня 2013, 23:10:47Євангеліє є свідоцтвом віри, не Ісус Євангеліє написав
Тепер подумайте, може через Передання написане?
Відповідь від: 22 Січня 2013, 23:20:52Священне Передання було початковим і єдиним способом поширення Божественного Одкровення.
Відповідь від: 22 Січня 2013, 23:23:36Господь Ісус Христос не написав жодної книжки і Своє Божественне вчення передавав учням Своїм словом і прикладом. Усно і апостоли поширювали віру і стверджували Церкву Христову, яка багато років існувала без новозавітного писання, і віруючі керувалися у справі свого спасіння одним лише Священним Переданням. Через вісім років після вознесіння Господнього апостол Матвій написав першу новозавітну книгу - Євангеліє.
"Матвій," - свідчить святий Іриней, єпископ Ліонський († 202 р.), "видав у євреїв на їх власній мові писання Євангелія в той час, як Петро і Павло в Римі благовістили і заснували Церкву. Після їх відходу Марк, учень і тлумач Петра, передав нам письмово те, що було звіщено Петром. І Лука, супутник Павла, виклав у книзі проповідуване їм Євангеліє. Потім Іоанн, учень Господа, також видав Євангеліє під час перебування свого в Ефесі.
Відповідь від: 22 Січня 2013, 23:47:35Багато є й іншого, що Ісус учинив. Але думаю, що коли б написати про все те зокрема про кожне, то й сам світ не вмістив би написаних книг! Амінь.
Від Івана 21:25

yaro my:

--- Цитата: yaro my від 20 Січня 2013, 21:42:56 ---"Контора пишет"
--- Кінець цитати ---


--- Цитата: yaro my від 20 Січня 2013, 21:42:56 ---Цитата: doktor-maks від 16 Січня 2013, 18:19:09
наказав, промовляючи: На путь до поган не ходіть, і до самарянського міста не входьте,
6 але йдіть радніш до овечок загинулих дому Ізраїлевого.
Ну то до якого з колін Ізраїлевих слов’яни відносяться?
--- Кінець цитати ---
Ще такий момент. Не тільки в даній темі можна бачити повне ігнорування незручних питань та аргументів. На них просто закривають очі, бо вони не вписуються в вузькі рамки канонічно-догматичної картини реальності.
Ломати голову над питаннями, які можуть зруйнувати рамки сформованої моделі світу - то задачі не для воцерковлених.



--- Цитата: yaro my від 20 Січня 2013, 21:42:56 ---Ідем далі:
Цитата: ВОЛОДИМИР від 17 Січня 2013, 17:03:22
1 Петр. 5.2-3:"Пресвітери пасіть стадо Боже,що у вас,наглядайте не з примусу,але добровільно по-Божому,не для брудної наживи,а ревно,не пануйте над спадком Божим,але будьте для стада за взір!!!!!!!!!" Ось так про священників Нового завіту сказав той,кому Господь довірив пасти Свої вівці
А це послання він писав до чи після того, як в його присутності "скоропостижно скончались" Ананій і Сапфіра за те, що не все до останньої копійОЧки віддали "на церкву"?
--- Кінець цитати ---

chuck:
Комусь потрібні, комусь — ні.

Lyolik:
Що гворить Катехизм Католицької Церкви про священство.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії