Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (24/49) > >>

ВОЛОДИМИР:

--- Цитата: newroman від 17 Січня 2013, 19:31:13 ---
--- Цитата: Сонечко+ від 17 Січня 2013, 17:34:38 ---якщо Біблія писалась для євреїв, то ми і справді - туземці.
--- Кінець цитати ---
 :=)
4 Я - вот завет Мой с тобою: ты будешь отцом множества народов,
5 и не будешь ты больше называться Аврамом, но будет тебе имя: Авраам, ибо Я сделаю тебя отцом множества народов;[/b] Бут.17.4-5
Всі ми діти Авраама, єврейський народ був носієм знання про істиного Бога і через єврейський народ Бог дав одкровення людям.
А ось підтвердження обітниці даної Богом Аврааму. Слова Христа:

Есть у Меня и другие овцы, которые не сего двора, и тех надлежит Мне привести: и они услышат голос Мой, и будет одно стадо и один Пастырь.Ін. 10.16
 

--- Кінець цитати ---
"...и они услышат голос Мой, и будет одно стадо и один Пастырь."!!!!!!!!!! Ось краще ми б почули голос нашого Пастиря,який просить про цю братню єдність і не чубились на богословські теми-не нашого ума це справа-наша справа БРАТОЛЮБІЄ!!! :)) а все інше то новозавітнє фарисейство (на мою думку :((!!!) МИРУ,ЗЛАГОДИ й ЛЮБОВІ всім хто любить БОГА :agree :frend

ДДК:
Володимире, у цій темі ніхто не чубиться  :), а просто бурхливо обговорюють досить цікаву тему.
Я особисто підтримую такий стан речей, коли людина спроможна сама розібратися хто є для неї Бог і все ж таки тримається осторонь будь-яких конфесій. Тому на таке питання мені подобається відповідь "віруючий, але не релігійний". Мені здається, що така позиція дозволяє більше віддавати свого часу безпосередньо Богу ніж витрачати його на безкінечні дискусії і міжконфесійні розбірки. Калуш - таке маленьке місто, а стільки різних тут конфесій! Інколи не відразу можна зрозуміти у яку церкву йти і через кого саме звернутися до Бога...Тому мій вибір - розмовляти віч-на-віч з Богом.

Сонечко+:

--- Цитата: ВОЛОДИМИР від 17 Січня 2013, 23:18:28 ---а все інше то новозавітнє фарисейство (на мою думку
--- Кінець цитати ---
Якщо чесно, я не зовсім зрозуміла цю фразу. Тобто - ми повинні просто любити братів і сестер своїх у Бозі і не звертати увагу на новозавітні послання? Просто любити і не читати того, що писалось не для нас, а для наших посередників певно?(Відразу хочу пояснити - у мене просто цікавість і бажання зрозуміти, а не придирки чи наїзди та чублення :frend)

Мені особисто вчителя потрібні. Я не маю достатньої старанності чи знання, щоб самостійно щодня\ щотижня вивчати Слово Боже\чи наприклад, англійську мову. Я можу з ентузіазмом розпочати таку науку, а за кілька місяців переключитись на інший "предмет" чи не знайти відповідь на якусь незрозумілість. Тому саме мені бажаний на даному етапі такий дисциплінуючий та більш знаючий "фактор".(слово у лапках таки не зовсім правильно відображає те, що я мала на увазі, тому прошу до нього не придиратись)

yaro my:

--- Цитата: Сонечко+ від 16 Січня 2013, 22:45:51 ---хтось чи дописав чи перекрутив Євангеліє від Матвія
--- Кінець цитати ---
"Нагірна проповідь" є лише в Євангелії від Матфія. Інші євангелісти чомусь не згадали про неї.
 Будьте ува-а-жні-і-і.
Приховано: Показати
--- Цитата: yaro my від 16 Січня 2013, 19:33:40 ---Тут пригадується, як Михайло Булгаков описав це в своїй книзі "Мастер и Маргарита", там Ієшуа каже, що Левій Матвєй всюди за ним ходить і пише в своєму пергаменті козлиному.
 Ієшуа почитав ту писанину, і сказав, що нічого з там написаного він не говорив.
 Це художній твір в якому Булгаков дав зрозуміти, що Євангелія написані не факт, що достовірно.
 Ісус нічого з того сам не писав.
--- Кінець цитати ---
[/cut]"Контора пишет", - казав Остап Бендер.

Ідем далі:

--- Цитата: ВОЛОДИМИР від 17 Січня 2013, 17:03:22 ---1 Петр. 5.2-3:"Пресвітери пасіть стадо Боже,що у вас,наглядайте не з примусу,але добровільно по-Божому,не для брудної наживи,а ревно,не пануйте над спадком Божим,але будьте для стада за взір!!!!!!!!!" Ось так про священників Нового завіту сказав той,кому Господь довірив пасти Свої вівці
--- Кінець цитати ---
А це послання він писав до чи після того, як в його присутності "скоропостижно скончались" Ананій і Сапфіра за те, що не все до останньої копійОЧки віддали "на церкву"?
 Диференційований підхід у Петра. Подвійні стандарти.
 Ще про Петра:
Петро тричі зрікся,  був дуже  неврівноваженим, саме він вихопив меч і відсік вухо солдату в ту ніч, коли Ісуса арештували. І після цього всього Ісус ніби доручив Петру бути "каменем", на якому побудується Церква. Ви в це вірите?
Ісус заповів учням проповідувати, а не будувати Тоталітарну Секту з ієрархією і догмами.

Відповідь від: 20 Січня 2013, 20:42:53Згідно "Документу Церкви", як тут виразились воцерковлені, який містить купу нестиковок, Ісус точно вказав, яких "заблудших овець" іти "спасати".
--- Цитата: doktor-maks від 16 Січня 2013, 18:19:09 ---наказав, промовляючи: На путь до поган не ходіть, і до самарянського міста не входьте,
6 але йдіть радніш до овечок загинулих дому Ізраїлевого.
--- Кінець цитати ---
Ну то до якого з колін Ізраїлевих слов’яни відносяться?
Це дуже сумнівно, щоб Ісус таке казав і суперечить іншим його словам.
Ісус не ділив людей на ізраїльтян, самарян і т.д. і себе вище не ставив за інших і підтверджував це своїм відношенням до всіх учнів: Іуда, Петро чи Іван - не було різниці, хоча він точно знав "хто чим дихає" серед учнів і чого можна чекати від них. Навіть в "Документі Церкви" явно описано, що Петро вважав себе найкращим учнем і пхався в лідери, Іван - що він найлюбиміший, Іуда - зрадник, і т.д.
Коли Ісуса не було з ними, то вони зразу проявляли своє ЧСВ.

Відповідь від: 20 Січня 2013, 20:54:01Учням чітко і ясно було сказано, якщо Матфій не перепутав:

--- Цитата: yaro my від 10 Грудня 2011, 13:02:46 --- "Не так буде між вами, але хто великим із вас хоче бути, хай буде слугою він вам" (Матвія 20:26)Приховано: ПоказатиНа перший погляд, цю фразу Ісус задресував лише своїм учням, коли пояснював взаємозв'язок між прагненням займати високу посади, отримувати винагороди та внутрішнім світом людини, її цінностями, ідеалами тощо.

Однак, незважаючи на те, що минуло понад 2000 років, даний вислів залишається бути актуальним. І, насамперед, актуальність викликана тим, що природа людини - егоїзм, прагнення до добробуту, високих постів, нагород, визнання; бути вищим за когось, тощо,
http://www.vodaspb.ru/
Можна вірити. але не причисляти себе до конфесій, сект, релігій. Тай взагалі: а нащо  вірити? Краще відчувати, знати і розуміти.
Таких концептуальних розбіжностей багатенько в Біблії, бо писали люди, а людям властиво помилятись. Біблія писалась приблизно так само, як лист Дяді Фьодора з Простоквашино, коли і Матроскін і Шарік лапу приклали.


--- Кінець цитати ---

doktor-maks:
посередники, в смислі священства, потрібні, бо вони провадять церковні Святі Тайни

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії