Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (21/49) > >>

Сонечко+:

--- Цитата: doktor-maks від 16 Січня 2013, 21:18:18 --- І дали жеребки їм, і впав жеребок на Маттія, і він зарахований був до одинадцятьох апостолів.
(Дії Апостолів 1 розділ)
--- Кінець цитати ---
От і я про те ж - що Матвій(другий) був обраним жеребкуванням уже потім і приєднався до тих 11. Але, хто ж тоді був з ними до того як обрали Матвія? Тепер Ви не такі уважні -

--- Цитата: Сонечко+ від 16 Січня 2013, 19:09:53 ---хто був дванадцятим, якщо Матвія вибрано вже після вознесіння?
--- Кінець цитати ---
- поясню ще раз:
 Я ніде не знайшла опису того, хто крім 11-ти ще був свідком вознесіння. Можливо там було багато людей, але після того, як апостоли побачили вознесіння, повернулись додому і Павло знову перелічує їх (11 апостолів):
" прорікши оце, як дивились вони, Він угору возноситись став, а хмара забрала Його сперед їхніх очей...10 А коли вони пильно дивились на небо, як Він віддалявся, то два мужі у білій одежі ось стали при них,
11 та й сказали: Галілейські мужі, чого стоїте й задивляєтесь на небо? Той Ісус, що вознісся на небо від вас, прийде так, як бачили ви, як ішов Він на небо!12 Тоді вони повернулись до Єрусалиму з гори, що Оливною зветься, і що знаходиться поблизько Єрусалиму, на віддаль дороги суботнього дня.А прийшовши, увійшли вони в горницю, де й перебували: Петро(1) та Іван(2), та Яків(3) та Андрій(4), Пилип(5) та Фома(6), Варфоломій(7) та Матвій(8), Яків Алфеїв(9) та Симон Зилот(10), та Юда Яковів( 11 )."
Дії 1:9-12.
Вже пізніше поміж інших послідовників, що були свідками Ісусового воскресіння (не плутати з вознесінням), було вибрано двох: Йосипа і Маттія, а після жеребкування обрано 12-им апостолом Маттія. Отже, виходить, що до цього часу їх було одинадцять. Але ще задовго до цих подій сказано, що Ісус з’явився 12-тьом. Так хто ж тоді (раніше, поки не обрали Маттія) був 12-тим?

--- Цитата: newroman від 16 Січня 2013, 19:56:42 ---В мене одинадцятьох в Новому Завіті укр. мовою.
--- Кінець цитати ---
Дивно. У мене в обох Бібліях україномовних - 12  :unknow і в російськомовній також 12. Ще гляну у Святе Письмо татове.
Відповідь від: 16 Січня 2013, 22:11:42І у татовому Святому писанні україномовному (католицьке видання) також "явився 12".

newroman:
Для мене цілком зрозуміле тлумачення Лопухіна, що я навів, що ше тут шукати.  :unknow

Сонечко+:

--- Цитата: doktor-maks від 16 Січня 2013, 21:18:18 ---не можуть
--- Кінець цитати ---
Можуть, можуть :). Чому Ви сперечаєтесь з апостолом Павлом?
Відповідь від: 16 Січня 2013, 22:33:50
--- Цитата: newroman від 16 Січня 2013, 22:32:31 ---Для мене цілком зрозуміле тлумачення Лопухіна, що я навів, що ше тут шукати
--- Кінець цитати ---
А хто він такий?
Тоді, з таким успіхом, можна протлумачити будь-яке місце по-своєму.
Є інші тлумачення цих 11-12:
 
--- Цитувати (вибране) ---Варіант 1. Матвій писав про ті події вже заднім числом і не придав уваги тому,що в короткий період між воскресінням і вознесінням апостолів було 11.
Варіант 2. Дванадцятим був обраний ще Ісусом Іуда Іскаріотський,на якому збулося пророцтво про зрадництво і якого після його смерті замінили на Маттія.
--- Кінець цитати ---

doktor-maks:

--- Цитата: Сонечко+ від 16 Січня 2013, 22:32:22 ---Але ще задовго до цих подій сказано, що Ісус з’явився 12-тьом.
--- Кінець цитати ---
Доведіть, будь ласка
Відповідь від: 16 Січня 2013, 22:35:33
--- Цитата: Сонечко+ від 16 Січня 2013, 22:34:34 ---Чому Ви сперечаєтесь з апостолом Павлом?
--- Кінець цитати ---
Певно хтось невірно розуміє апостола
Відповідь від: 16 Січня 2013, 22:37:00
--- Цитата: Сонечко+ від 16 Січня 2013, 22:34:34 ---А хто він такий?
--- Кінець цитати ---
Модератор переходить на рівень "Ты кто такой? Давай, до свидания"

Сонечко+:

--- Цитата: doktor-maks від 16 Січня 2013, 22:41:32 ---Модератор переходить на рівень "Ты кто такой? Давай, до свидания"
--- Кінець цитати ---
Та ні - у мене АБСОЛЮТНО інакший тон)). У мене спокійний і не агресивний настрій, повірте :frend.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії