Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

<< < (3/49) > >>

newroman:

--- Цитата: Сонечко+ від 10 Січня 2013, 21:43:54 ---Наприклад. Поки що там написане протилежне. Дивіться вищі посилання на Біблію (Новий Заповіт).
--- Кінець цитати ---
Ну добре, ось деякі:
28   А інших поставив Бог у Церкві поперше апостолами, подруге пророками, потретє учителями, потім дав сили, також дари вздоровлення, допомоги, управління, різні мови.
29   Чи ж усі апостоли? Чи ж усі пророки? Чи ж усі вчителі? Чи ж усі сили чудодійні?
30   Чи ж усі мають дари вздоровлення? Чи ж мовами всі розмовляють? Чи ж усі виясняють?
(1-е до коринтян 12:28-30) отже одних Бог поставив для керівництва і навчання та наставлянні в істині, а інші повинні слухати керівників, пастирів та вчителів.

старозавітня цитата про Новозавітнє священство.
18   І Я знаю їхні вчинки та їхні думки, і прийду, щоб зібрати всі народи й язики, і прийдуть вони й Мою славу побачать!
19   І знака на них покладу, і пошлю урятованих з них до народів, у Таршіш, Пул, і Лул, в Мешех і Кос, у Тувал та Яван, в острови предалекі, що звістки про Мене не чули й не бачили слави Моєї, і звістять мою славу вони між народами!
20   І вони приведуть усіх ваших братів із народів усіх у дарунок для Господа на конях та на колесницях, і на фурах та мулах, та на верблюдах, на гору святу Мою, до Єрусалиму, говорить Господь, як приносять синове Ізраїлеві дарунка в посудині чистій до дому Господнього.
21   І візьму Я із них за священиків та за Левитів, говорить Господь.
(Iсая 66:18-21)

Христос для Своєї Церкви протягом трьох з половиною років готував  керівників, священноначаліє. Він призначав не всіх віруючих в Нього, а тільки деяких:
Багато хто, каже євангеліст, бачачи чудеса, які Він(Христос) творив, вірили в імя Його. Але сам Ісус їм не ввірявся, бо знав усіх, і не мав потреби, щоби хтось свідчив про людину: бо Сам знав, що в людині.
Ін.2,23-24

13 Потом взошел на гору и позвал к Себе, кого Сам хотел; и пришли к Нему.
14И поставил [из них] двенадцать, чтобы с Ним были и чтобы посылать их на проповедь,
15и чтобы они имели власть исцелять от болезней и изгонять бесов;
Мр.3,13

отже Христос сам вибрав учеників для Церкви. В чому виражалася ця турбота?
Вони завжди були разом з Христом під час Його земної проповіді і Спаситель в основному навчав їх. Про народ
передає євангеліст. що Спаситель многими притчами проповедивал им слово, сколько они могли слышать. Без притчи же не говорил им; а ученикам наедине изьяснял все
Мр.4.33_34 передавая избранным Своим ученикам тайны царствия Божия (Мр.4.11) Господь готував їх для всесвітньої проповіді посилаючи спочатку в міста та села "загиблих овець дому Ізраїля" Мф.10.5-7.11
навіть після воскресіння Господь все ще піклувався про наставляння Своїх учеників Апостолів, в продолжении сорока дней являясь им и говоря о царствии Божием (Деян.1.3)

Христос також заповів Апостолам перед своїм Вознесінням щоб будували і берегли Церкву Його на землі. Не всім віруючим, але тільки їм, Апостолам сказав :
19Итак идите, научите все народы, крестя их во имя Отца и Сына и Святаго Духа,
20уча их соблюдать всё, что Я повелел вам; и се, Я с вами во все дни до скончания века. Аминь. Мф. 28,19-20
Цим Господь доручає Апостолам - идите, научите все народы пропровідь Християнства. Словами, крестя их во имя Отца и Сына и Святаго Духа, - Апостолам доручається священнодійство в Церкві. І ще словами : уча их соблюдать всё, что Я повелел вам- Апостолам доручаєтья керівництво Церквою і навчання.








Відповідь від: 10 Січня 2013, 22:48:29Справа ця яка доручена Апостолам продовжуєтсья в їхніх приємниках священства. Господь, знаючи, що Апостоли не будуть жити вічно і хтось продовжить їхню справу каже:
се, Я с вами (тобто з тими хто навчає і хрестить) во все дни до скончания века. Тут ясно видно, що Господь говорив не тільки про самих Апостолів, але і про їх приємників, які будуть продовжувати справу священства в Церкві.
Відповідь від: 10 Січня 2013, 22:55:34Тимофій був поставлений єпископом через рукоположення в священники: с возложением рук священства (1Тим.4.14). В цьому священнодійстві брав участь Ап. Павло про що і нагадує Ап. Тимофію:
    6 По сей причине напоминаю тебе возгревать дар Божий, который в тебе через мое рукоположение;
Відповідь від: 10 Січня 2013, 23:06:33Потім, коли Ап. Павло доручає єпископу Тимофію поставляти пресвітерів, вказує, що це священнодійство звершується з покладанням рук:
22Рук ни на кого не возлагай поспешно, и не делайся участником в чужих грехах. Храни себя чистым.
1Тим.5.22

Відповідь від: 10 Січня 2013, 23:09:51також про рукопокладання священників:
23Рукоположив же им пресвитеров к каждой церкви, они помолились с постом и предали их Господу, в Которого уверовали
Відповідь від: 10 Січня 2013, 23:11:27Ап. Павло, звертаючись до Ефеських священників, каже: Дух Святый поставил вас (Деян.20.17)
Відповідь від: 10 Січня 2013, 23:14:02сам собою ніхто не може зробитися ні єпископом ні священником ні дияконом  тому:
что никто сам собою не приемлет этой чести, но призываемый Богом, как и Аарон (Евр.5.4)

Апостолам Господь сказав: не вы Меня избрали, а Я вас избрал и поставил вас (Ін. 15.16)
Єп. Тимофій був поставлений не мирянами, але : с возложением рук священства (1Тим.4.14) Рукопокладати пресвітеру було доручено єп. Тимофію, не мирянам. Це до того, що священників мають право рукопокладати тільки єпископи.
Відповідь від: 10 Січня 2013, 23:20:13Про послух священноначальникам в Церкві Христос сказав:
16Слушающий вас Меня слушает, и отвергающийся вас Меня отвергается; а отвергающийся Меня отвергается Пославшего Меня (Лук. 10.16)
Відповідь від: 10 Січня 2013, 23:23:40Ап. Павло пише:
17Повинуйтесь наставникам вашим и будьте покорны, ибо они неусыпно пекутся о душах ваших, как обязанные дать отчет; чтобы они делали это с радостью, а не воздыхая, ибо это для вас неполезно.(Євр.13.17)

Відповідь від: 10 Січня 2013, 23:25:55Ап. Павло пише:
12Просим же вас, братия, уважать трудящихся у вас, и предстоятелей ваших в Господе, и вразумляющих вас,
13и почитать их преимущественно с любовью за дело их; будьте в мире между собою. 1Фес.5.12-13

Відповідь від: 10 Січня 2013, 23:27:51
--- Цитата: Сонечко+ від 10 Січня 2013, 22:46:17 ---Чи священників будуть судити інакше ніж всіх інших людей
--- Кінець цитати ---
При здійсненні таїнства Священнства(рукопокладання) чоловік отримує особливу благодать від Бога. Отже згідно притчі про таланти за цей особливий Дар Божий прийдеться дати звіт. Мирянин не має цього дару і не буде відповідати так як священник.

Сонечко+:

--- Цитата: newroman від 10 Січня 2013, 23:14:02 ---19Итак идите, научите все народы, крестя их во имя Отца и Сына и Святаго Духа,
20уча их соблюдать всё, что Я повелел вам; и се, Я с вами во все дни до скончания века. Аминь. Мф. 28,19-20
Цим Господь доручає Апостолам - идите, научите все народы пропровідь Християнства. Словами, крестя их во имя Отца и Сына и Святаго Духа, - Апостолам доручається священнодійство в Церкві.
--- Кінець цитати ---
Доручається бути вчителями, апостолами - ідіть і навчайте. А не священниками (я скількох не запиувала - ніхто не підтвердив, що Ісус називав апостолів священниками) - ідіть і нехай люди вам поклоняються і руки цілують, і за релігійні священнодійства платять....
--- Цитата: newroman від 10 Січня 2013, 23:14:02 ---И поставил [из них] двенадцать, чтобы с Ним были и чтобы посылать их на проповедь,
15и чтобы они имели власть исцелять от болезней и изгонять бесов;
Мр.3,13

отже Христос сам вибрав учеників для Церкви.
--- Кінець цитати ---
Так. Щоб проповідувати, зціляти і виганяти бісів. Чи мають цей дар наші священослужителі? Одиниці. Інакше не їхали б паломники\хворі по різним церквам і різним областям. А приходили у свою за цим.

--- Цитата: newroman від 10 Січня 2013, 23:27:51 ---Тимофій був поставлений єпископом через рукоположення в священники: с возложением рук священства (1Тим.4.14). В цьому священнодійстві брав участь Ап. Павло про що і нагадує Ап. Тимофію:
    6 По сей причине напоминаю тебе возгревать дар Божий, который в тебе через мое рукоположение;
--- Кінець цитати ---
І це лише підтверджує написане вище мною
--- Цитата: Сонечко+ від 10 Січня 2013, 22:46:17 ---Знайшла ще місце де йдеться про священництво - наприклад про Тимофія. Він, як і інші християни, був служителем\священником (служником, слугою) і приймаючи Тимофія на служіння Ісусу Христу, на нього було покладено руки, з допомогою чого посилався Дух святий (як це робилось і з багатьма іншими християнами): "Як будеш оце подавати братам, то будеш ти добрий служитель Христа Ісуса, годований словами віри та доброї науки, що за нею слідом ти пішов". "Не занедбуй благодатного дара в собі, що був даний тобі за пророцтвом із покладенням рук пресвітерів".
Отже, Тимофій, ставши на шлях християнства, із покладанням рук прийняв благодать святого Духа, а благодать Духа не є ексклюзивною прерогативою лише певної касти. Про священицтво як сан тут не йдеться.
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: newroman від 10 Січня 2013, 23:27:51 ---Рукопокладати пресвітеру було доручено єп. Тимофію, не мирянам. Це до того, що священників мають право рукопокладати тільки єпископи.
--- Кінець цитати ---
Я вище передала переклад з Катахизесу значення слів пресвітер і єпископ.

--- Цитата: newroman від 10 Січня 2013, 23:27:51 ---16Слушающий вас Меня слушает, и отвергающийся вас Меня отвергается; а отвергающийся Меня отвергается Пославшего Меня (Лук. 10.16)
--- Кінець цитати ---
І знову ж таки УСІ приведені цитати - про те, що Бог обрав собі проповідників\учителів, яких мають слухати. А НЕ ПОСЕРЕДНИКІВ\СВЯЩЕННИКІВ. Руки пресвітери накладали на усіх мирян, які приймали в свої серця Ісуса, а не обраним бути над ними.

newroman:

--- Цитата: Сонечко+ від 10 Січня 2013, 23:47:46 ---Доручається бути вчителями, апостолами - ідіть і навчайте. А не священниками (я скількох не запиувала - ніхто не підтвердив, що Ісус називав апостолів священниками
--- Кінець цитати ---
все просто. Коли Апостоли стали "справжніми" Апостолами і священниками ? 
Коли на них зійшов Дух Святий. Дух же Святий зійшов на них після Вознесіння Спасителя на пятдесятий день. Зішестя Святого Духа на Апостолів.

doktor-maks:

--- Цитата: Сонечко+ від 10 Січня 2013, 22:46:17 ---Наприклад. Поки що там написане протилежне. Дивіться вищі посилання на Біблію (Новий Заповіт).
--- Кінець цитати ---
6. їх поставили перед апостолів, і, помолившись, вони руки поклали на них.
7. І росло Слово Боже, і дуже множилося число учнів у Єрусалимі, і дуже багато священиків були слухняні вірі.
(Дії Апостолів 6:6,7)

newroman:

--- Цитата: Сонечко+ від 10 Січня 2013, 23:47:46 ---ідіть і нехай люди вам поклоняються і руки цілують, і за релігійні священнодійства платять....
--- Кінець цитати ---
Ну давайте знову про ГРОШІ  :=)

У Христа Спасителя і Апостолів був грошовий ящик, и люди давали туди свої пожертви. (Ін.12.6). Також багато жінок служили Христу своїм майном. (Лук.8.3)
Апостол Павло так вчив:  наставляемый словом делись всяким добром с наставляющим Гал.6.6
В іншому місті: Вот мое защищение против осуждающих меня. Или мы не имеем власти есть и пить?.... Или один я и Варнава не имеем власти не работать ? Какой воин служит на своем содержании? Кто, насадив виноградину не ест плодов его? Кто пася, стадо, не пьет молока от стада? По человеческому ли только рассуждению я это говорю? Не то же ли говорит и закон ? Ибо в Моисеевом законе написано:  не заграждай рта у вола молотящего (Втор. 25.4) О волах ли печется Бог?
.... ибо кто пашет, должен пахать с надеждою, и кто молотит, должен молотить с надеждою получить ожидаемое.
Если мы посеяли в вас духовное, велико ли то, если пожнем у вас телесное. Если другие имеют у вас власть, не паче ли мы ? Однако, мы не пользьвались сею властью. но все переносим, дабы не поставить какой преграды благовествованию Христову. Разве не знаете, что священнодействующие питаются от святилища? Что служащие жертвеннику берут долю от жертвенника?
Ось так і Господь звелів проповідачам Євангеліє жити від благовіствування (1Кор.9.3-4. 6-14)

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії