Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Чи потрібні людині посередники між нею і Богом крім Ісуса Христа?

(1/49) > >>

Сонечко+:
Поштовхом до відкриття даної теми був пост ДДК:

--- Цитата: ДДК від 01 Грудня 2012, 21:07:45 ---Але як на мене, не потрібні посередники (священики, місіонери і т. і.). Я знаю літери, вмію читати слова, мозок мій, слава Богу!, поки що працює. Тому напевно сам спроможний прочитати та ЗРОЗУМІТИ Біблію (Коран, Талмуд - в залежності від обраної конфесії). А наявність посередників розцінюю як те, що мені хтось щось хоче нав'язати, до чогось залучити, та ще й зібрати гроші. Колись люди, які НЕ ХОТІЛИ брати на себе будь-яку відповідальність, радісно казали: "Фюрер думає за нас!"  Інші люди підкірливо волали:"Партія - наш кермовий!". Сьогодні існує багато людей, які мають атрофію мозку, та щасливі тоді, коли їм кажуть: "Не міркувати! Виконувати!"... Хоча, кожний САМ робить свій вибір-жити за своїми рішеннями або бути слухняним й безперечним виконавцем чужих наказів.
--- Кінець цитати ---
і деякі відповіді:

--- Цитата: bornslippy від 30 Листопада 2012, 12:55:30 ---Якраз духовні вожді нам зараз і потрібні але справжні а не ті що за гроші. та як їх відрізнити як знайти. зрештою справді духовні люди не люблять показуху.
--- Кінець цитати ---

--- Цитата: Lyolik від 03 Грудня 2012, 14:17:34 ---може тому, і маємо  стільки сект?
Що цікаво, християнство якраз і ширилося з послухом і любовю в серці, а не одноосібними бажаннями, без провідників...
--- Кінець цитати ---
І так давайте спробуємо обговорити питання - чи потребує Новий Заповіт священиків та посередників.

Згідно з Біблією, у Старому Заповіті Бог встановив релігійно-обрядовий інститут священства. Священики виконували дві важливі функції:
1.     До приходу Ісуса Христа вони були посередниками між Богом і людьми.
2.     Основна місія посередництва полягала у жертвоприношеннях Богові, які були прообразом жертви Ісуса. ("Бо кожний першосвященик, з людей вибраний, для людей настановляється на служіння Богові, щоби приносити дари і пожертви за гріхи"(євр.5:1), "Усякий першосвященик настановляється для приношення дарів і пожертв." (Євр.8:3)
З часом на зміну старому заповіту прийшов Новий Заповіт. Цитую знайдене мною пояснення:
--- Цитувати (вибране) ---Ісус приніс себе у жертву, закінчивши епоху жертвоприношень і став єдиним Посередником між Богом і людьми, замінивши собою обидві функції старозавітних священиків:
Тим.2:5 «Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус».
--- Кінець цитати ---
Хтось знає інші місця у Новому Заповіті, які цьому протирічать?

yurko:

--- Цитата: Сонечко+ від 10 Січня 2013, 03:19:12 ---«Один бо є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, людина Христос Ісус».
--- Кінець цитати ---

Це взагалі цікава цитата.

DVania:
Цікава вона якщо розглядати її окремо.Якщо в цілому то тоді мені все зрозуміло.Гріх прийшов на рід людський через чоловіка Адама і відповідно через чоловіка мав бути знищений.Що в такій ситуації сталося.Бог дав людям закон ,давав багато можливостей щоби самим виправити цю ситуацію.НЕ ЗМОГЛИ,чи не дуже хотіли,але про це не зараз.Що міг зробити люблячий Господь?дати загинути тим кого Він любить.З одного боку він дав закон-не виконали!ВСЕ він нічим нам більше не зобов'язаний! АЛЕ БОГ Є ЛЮБОВ.І тому ЙОМУ прийшлося стати людиною Йому прийшлося понизитися до рівня нижчого ніж у ангелів.І прожити Своє  життя,витерпіти всі спокуси і померти за нас .Виконати таким чином те, що як через людину Адама гріх прийшов,так через людину Христа гріх був знищений.І я особисто дуже вдячний ЙОМУ за це.Це тим більше цінне тим ,що коли Він помирав на хресті то помирав як людина і коли Його били і катували то Його боліло по справжньому .Він знає як нам,Він пройшов це.Він зробив це за нас! Нам лишилося всього лиш вірити Йому,дякувати Йому,жити як Він вчив ,любити Господа,любити ближнього.Любов це взагалі головне,прочитайте в Євангелії.що пише про любов.Здогадуюся ,що будуть писати наші богослови у відповідь.Але мені це не важливо.Важливо те ,що я знаю Його і це змінило на краще моє життя.Це допомагає мені жити!Дякую Господу Ісусу Христу за те що Він для мене зробив,моєму Спасителю,Батьку і Другові.

yurko:
Дуже гарно написав. Не думаю, що богослови заперечуватимуть. Тим більше, що лінія "не треба посередників" виражена дуже неявно  ;)

DVania:
Про посередників я дійсно упустив.Мабуть людині яка невіруюча,не знає нічого про Бога,потрібний посередник,потрібна церква для підтримки духовної,та і в життєвих ситуаціях.Але скажу як я думаю.Коли тих посередників море,коли вони ведуть всі в різні сторони не забуваючи при цьому здирати мзду для себе,забуваючи про вдів,сиріт,хворих.Коли в містах чи селах стоїть велика кількість сяючих золотом храмів,і в той же час там вбивства,розпуста і інше не буду вдаватись в подробиці.То чи не є ці посередники тими "сліпими"які самі ідуть в яму і інших туди ведуть?Мені наприклад якось важко порівняти "посередників"утопаючих в розкошах ,в золоті, і посередника людину Ісуса Христа який не мав нічого,ходив як кажуть босий і голови навіть часто не мав де прихилити.Але будучи невинним ні в чому ,з любові своєї і милосердя пішов на хрест.Краще майте собі за посередника Його.Бога якого ми знаєм як Ісуса з Назарету,учителя,людину яка відповіла за наші провини,знаєм Його як сина Божого.Бо все створено Ним і для Нього і ми живемо в Ньому і Він в душах наших.Навіть у атеїстів які знають Його як совість.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Перейти до повної версії