Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Відродимо, очистимо і підтримаймо наші українські культурно-духовні традиції

<< < (7/11) > >>

americano:

--- Цитата: ББА від 05 Січня 2014, 22:12:05 ---+



--- Кінець цитати ---
Підтримую.В моєї бабці,тих іконок,що можна кіоск відкривати ...
І кажу їй і пояснюю,не хоче слухати ...
Зараз на компі,видрукую листівку з "святим",заді молитву придумаю красиву,все.Готово.Святий Тимоній,захисник від зла сучасного світу.
Хрестяться,моляться до картинки ... Навіть в Біблії сказано, Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею. :unknow
Відповідь від: Січня 05, 2014, 22:17:58Без віри буде бєспрідєл ... нічого стримувати людей не буде ... хаос ... Содом і Гомора ...

ББА:

--- Цитата: americano від 05 Січня 2014, 22:25:22 ---В моєї бабці,тих іконок,що можна кіоск відкривати ...
--- Кінець цитати ---

ти поакуратніше . церковники конкурентів дуже і дуже не люблять , а враховуючи їх монополістичне становище то будеш в турмі до самої смерті  :o

americano:

--- Цитата: ББА від 05 Січня 2014, 22:33:57 ---
--- Цитата: americano від 05 Січня 2014, 22:25:22 ---В моєї бабці,тих іконок,що можна кіоск відкривати ...
--- Кінець цитати ---

ти поакуратніше . церковники конкурентів дуже і дуже не люблять , а враховуючи їх монополістичне становище то будеш в турмі до самої смерті  :o

--- Кінець цитати ---
Згоден.Не поганий бізнес.Пару тижнів де був чурка з телефонами назад,провели виховну роботу я так зрозумів мабуть хтось :-[,вже не торгує там ... хз не видно його чогось десь ... Появився другий чурка ... "ікони" продавав ... інтересно є ще зараз він там чи ні )))

ББА:
Волощак М. Неправильно-правильно. Довідник з українського слововживання

ДІЄСЛОВА               
Відносини бажають кращого ― Стосунки залишають бажати кращого
Бачити власними очима ― Бачити на власні очі
Бачуть у продажу ― Бачать у продажу
Дирекція бездіє ― Дирекція не працює; дирекція бездіяльна
Бережись автомобіля! ― Стережись автомобіля!
Благоустроїти територію ― Упорядкувати територію
Болтати язиком ― Теревенити, молоти язиком; плести язиком
Бродити вуличками ― Блукати вуличками
Вони боряться ― Вони борються
Коли на зборах був присутній хтось з інтелігенції ― Коли на зборах був хтось з інтелігенції
Це буде іменник ― Це іменник
Буду вчилася ― Буду вчитися
Надалі вони будуть капеланами ― Надалі вони стануть капеланами
Були начувані про боротьбу ― Багато чули про боротьбу
Баяністи були оповиті лавровими вінками ― Баяністи здобули лаврові вінки переможців
Були у жаху ― Жахнулися

Більше за посиланням

Приховано: Показатиhttp://bitter-onion.livejournal.com/?skip=20

ББА:
Для вєрюющіх

Митрополит Онуфрій категорично виступив проти української мови в богослужінні

28 грудня 2015 в Києво-Печерській лаврі відбулися єпархіальні збори духовенства Київської єпархії. Під час зборів митрополит Київський і всієї України Онуфрій висловився різко проти здійснення богослужіння українською мовою.

Після оголошення своєї доповіді митрополит Онуфрій відповідав на запитання присутніх. В одній із записок, що надійшли із залу, було поставлено питання про те, які кроки збирається робити керівництво УПЦ для "українізації" богослужіння. Чи планується готувати нові переклади богослужбових текстів українською мовою, і чи будуть видаватися богослужбові Євангеліє і Апостол українською мовою?

Відповідаючи на запитання, митрополит Онуфрій заявив, що "не потрібно плутати Божий дар з яєчнею".

На його думку, церковнослов'янська мова - це "наша рідна мова", такий же, як і сучасні мови. На думку митрополита, в храмі допустимо лише проголошення проповіді українською мовою, що ж стосується богослужіння, то воно повинно відбуватися церковнослов'янською мовою.

Далі митрополит Онуфрій заявив, що на "старих мовах" служать "скрізь". За його відома, і греки, і грузини, і румуни, і англійці здійснюють богослужіння не так на сучасних, а на старих мовами. Висновок митрополита Онуфрія був категоричний: "Богослужбова мова Української Православної Церкви - це мова церковнослов'янська. Ми нічого не будемо міняти".

Приховано: Показатиhttp://bitter-onion.livejournal.com/468399.html

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії