Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Відродимо, очистимо і підтримаймо наші українські культурно-духовні традиції

<< < (6/11) > >>

newroman:

--- Цитата: ДДК від 04 Лютого 2013, 22:06:34 ---Не згідний, бо старий заповіт свідчить протилежне.
--- Кінець цитати ---
поширення христянства це час після Р.Х. це час нової ери в існуванні людини. Старий завіт про це свідчити не міг.
--- Цитата: ДДК від 04 Лютого 2013, 22:06:34 ---А тепер християни не люблять згадувати про те, як по святій ріці Дніпро( не менш святій ніж Йордан) пливли трупи волхвів-мудреців разом з їх ведичною атрибутикою. Це так, прийнявші християнство "святі" князі Ольга і Володимир боролися з тим, хто був незадоволеним насаджуванням нам чужерідного культу.Це була та ж інквізиція.
--- Кінець цитати ---
що ідоли, яких покидали у Дніпро плавали читав, а про трупи волхвів не читав. Це з яких джерел. Та як би не було там всі ці події відбувалися через тисячу років після Р.Х., а ми говорили про поширення християнства у перші віки його існування.
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 22:18:15
--- Цитата: ДДК від 04 Лютого 2013, 22:06:34 ---А Ви знаєте, що таке собою являють старі замки і монастирі? Це були фортеці, у яких християнські месіонери ховалися від тих, хто захищав рідну землю, її традиції, її споконвічні святині від іноземного руйнуючого ідеологічного впливу. Ченці були не просто священослужителями, вони були перш за все воїни(такі ж як рицарі-христоносці), які несли нову релігію мечем і вогнем.
--- Кінець цитати ---
На Русі такого не було. Коли Долгорукий втік на північ і там почали просувати свою ідеологію і релігію, створюючи нову державу, князь із втікачами то дійсно описана вами картина частково була правдива. Бо вони втікачі русини частково і за допомогою монастирів фортець розширювали свою владу серед фіно-угрських племен, мокші і т.д.
На Русі монастирі створювали не місіонери, а монахи. А вигляд фортець вони набували в основному захищаючись від набігу татар оскільки були легкою здобиччю.

ДДК:

--- Цитата: newroman від 04 Лютого 2013, 22:29:14 ---Старий завіт
--- Кінець цитати ---
Нового Заповіту у даній релігії не може існувати без Старого Заповіту. Це стає зрозуміло після того як уважно вивчати ці два документи. Коли я дізнався, що Київська Єпархія оголосила, що вона відмовляється від Старого Заповіту (чи не хоче його сприймати) я був досить здивований тим, що таке рішення прийнято саме єрархами Церкви.
--- Цитата: newroman від 04 Лютого 2013, 22:29:14 ---А вигляд фортець вони набували в основному захищаючись від набігу татар оскільки були легкою здобиччю.
--- Кінець цитати ---
Не зовсім так. Але пояснювати спотворення в нашій історї то довго. Щодо месіонерів - то я ними зву всіх, хто ніс християнство. А ченці, я підкреслюю, це не просто священосвяжителі були - це були релігійні воїни.

newroman:

--- Цитата: ДДК від 04 Лютого 2013, 22:43:40 ---Коли я дізнався, що Київська Єпархія оголосила, що вона відмовляється від Старого Заповіту (чи не хоче його сприймати) я був досить здивований тим, що таке рішення прийнято саме єрархами Церкви
--- Кінець цитати ---
Це в якій церкві, хіба в секті якісь.
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 22:49:19
--- Цитата: ДДК від 04 Лютого 2013, 22:43:40 ---Щодо месіонерів - то я ними зву всіх, хто ніс християнство. А ченці, я підкреслюю, це не просто священосвяжителі були - це були релігійні воїни.
--- Кінець цитати ---
ну хочете в це вірити то ваше діло. Ні один історичний документ про це не свідчить. Але ви маєте якісь таємні знання, напевно, що невідомі простим смертним.

ДДК:
Таких документів існує достатньо. Це не зважаючи на те, що їх нищили протягом останніх 2000 років. І не лише текстові документи, а й документальні фільми. Я особисто бачив кілька фільмів, наприклад, про жорстоку боротьбу провідників хритстиянства за Закарпаття, яке завжди було найпотужнішим осередком ведичної культури. І сьогодні воно ще зберігає дух тих традицій. Ці фільми та документи можуть спокійно переглядати прості смертні :).

ББА:
+

Приховано: Показати

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії