Різне > Віра, релігія, філософія, світогляд

Відродимо, очистимо і підтримаймо наші українські культурно-духовні традиції

<< < (5/11) > >>

ДДК:
Я знаю, що первинно християнство було створено суто для євреїв. При чому, старий заповіт їх перетворював на рабів, а за допомогою нового заповіту Іісус хотів їх звільнити від рабства. І все ж таки я не почув вдповіді на своє запитання. Чому саме єврейську (іудейську  - не знаю яке слово більш доречне тут) релігію ми маємо сповідати? Вона ж не наша, не рідна українська (арійська).
Розквіт Київської Русі? Це ще не відомо чи це був саме розквіт для населення. Бо відбувалася зміна менталітету, незалежність кожної особистості і досяжність таємних знань було змінено на покору до одиничних лідерів, які зараз позиціонуються як Господарі. А більшість людей, як їх слухняні слуги.

newroman:

--- Цитата: ДДК від 04 Лютого 2013, 20:42:01 ---Я знаю, що первинно християнство було створено суто для євреїв.
--- Кінець цитати ---
Це не так.
Так, Христос вийшов і проповідував найперше для єврейського народу. Тому, що цей народ єдиний носив в собі інформацію і поклоніння єдиному Богу, який вибрав цей народ для цієї місії. Але Христос приніс спасіння усім народам, Він заповідав іти і хрестити народи в імя Отця і Сина і Св. Духа. Не тільки єврейський народ, а усі народи. І як бачимо прості неосвідчені в більшості рибалки принесли християнство в Азію і Європу і аж до Індії не силою, а словом.
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 20:54:39
--- Цитата: ДДК від 04 Лютого 2013, 20:42:01 --- Чому саме єврейську (іудейську  - не знаю яке слово більш доречне тут) релігію ми маємо сповідати? Вона ж не наша, не рідна українська (арійська).
--- Кінець цитати ---
а хто забороняє в наш час сповідувати якусь релігію. Хіба в Україні нема ісламу, чи буддизму чи РУНвііри. Чому в більшості християнство ? А чому ні ?
А ви як думаєте чому наш народи прийняв християнство і тримається твердо його від простого хлопа і до державного рівня вже тисячу років?

ДДК:

--- Цитата: newroman від 04 Лютого 2013, 20:54:39 ---І як бачимо прості неосвідчені в більшості рибалки принесли християнство в Азію і Європу і аж до Індії не силою, а словом.
--- Кінець цитати ---
Християнство ширилося мечем і вогнем. І лише вслід йшли мессіонери.

--- Цитата: newroman від 04 Лютого 2013, 20:54:39 ---Тому, що цей народ єдиний носив в собі інформацію і поклоніння єдиному Богу
--- Кінець цитати ---
Євреї - були не єдиним таким народом. Мусульмани також вважали(-ють) Аллаха ЄДИНИМ Богом. До хрестиянства у Єгипті були часи, коли певна група жерців віддавала перевагу єдиному богу Амону, що було підставою до створення даної нової релігії. Євреї справді стали першими її носіями. Але до чого тут українці (арійці), які на той час мали свою рідну релігію?

newroman:

--- Цитата: ДДК від 04 Лютого 2013, 21:18:49 ---Християнство ширилося мечем і вогнем. І лише вслід йшли мессіонери.
--- Кінець цитати ---
хіба апостоли ішли з мечем і вогнем?  в пізніші віки християнство можливо і використовувалось як інструмент політичних ігор, але то було пізніше. Християнство перших віків поширювалось проповіддю, терпінням, мучеництвом з вірою і любовю.
Відповідь від: 04 Лютого 2013, 21:29:44
--- Цитата: ДДК від 04 Лютого 2013, 21:18:49 ---Мусульмани також вважали(-ють) Аллаха Є
--- Кінець цитати ---
мусульмани не були народом, такої країни не було і виник іслам через пів тисячоліття по Р.Х., єврейський народ же набагато древніший.

ДДК:

--- Цитата: newroman від 04 Лютого 2013, 21:32:24 ---Християнство перших віків поширювалось проповіддю, терпінням, мучеництвом з вірою і любовю.
--- Кінець цитати ---
Не згідний, бо старий заповіт свідчить протилежне. А тепер християни не люблять згадувати про те, як по святій ріці Дніпро( не менш святій ніж Йордан) пливли трупи волхвів-мудреців разом з їх ведичною атрибутикою. Це так, прийнявші християнство "святі" князі Ольга і Володимир боролися з тим, хто був незадоволеним насаджуванням нам чужерідного культу.Це була та ж інквізиція.
--- Цитата: newroman від 04 Лютого 2013, 20:57:56 ---А ви як думаєте чому наш народи прийняв християнство і тримається твердо його від простого хлопа і до державного рівня вже тисячу років?
--- Кінець цитати ---
Тому, що нам цю релігію жорстоко нав'язали ті, кому вона вигідна. А незадоволених просто знищили. А Ви знаєте, що таке собою являють старі замки і монастирі? Це були фортеці, у яких християнські месіонери ховалися від тих, хто захищав рідну землю, її традиції, її споконвічні святині від іноземного руйнуючого ідеологічного впливу. Ченці були не просто священослужителями, вони були перш за все воїни(такі ж як рицарі-христоносці), які несли нову релігію мечем і вогнем. А сьогодні ми, завдяки всьому цьому, просто забули свої корені і сповідаємо чужу релігію, так само як користуємось закордонними товарами, не думаючи про те, чи справді вони НАМ потрібні.
Більш того, християнство є офіційною державною релігією. Думаю, якщо наше керівництво захоче перевести нашу державу у мусульманство, наприклад, і насадити його так само як Ольга та Володимир насаджували християнство - кров'ю та мечем, то за 3-4 покоління Україна стане мусульманською державою.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Перейти до повної версії